turk-dreamworld.com Sitesine Hogeldiniz.

3 sonu蓨an 1 ile 3 aras
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Dec 2016
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Skype Bildirimleri Nasl Kapatlr? (Resimli Anlatm)

[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    Gerek gnlk hayatta gerekse i dnyasnda kullanm oran en yksek olan anlk iletiim uygulamalarndan biri olan 瞁畋Skype瞁砂┤a kullanclarn en sk karlat蹥 sorunlardan biri de hi phesiz anlk hareket bildirimleridir diyebiliriz. 畤ellikle aktif bir arkada listesine veya kalabalk bir i grubuna sahipseniz gnlk bilgisyar kullanmnz srasnda 瞁畋Skype瞁砂 tarafndan sizlere g霵derilen bildirimler can skc bir hal alabiliyor. Hatta baz durumlarda 瞁畋Skype瞁砂 zerinden yaplan g顤meler, kullanclar, i蓾ndeki bulunduklar ortama g顤e 蔞k zor durumda brakabiliyor.毼te tm bunlar do繢ultusunda biz de sizler i蓾n 瞁玳瞁砂㏄indows瞁砂 iletim sisteminde 瞁畋Skype瞁砂 bildirimleri nasl kapatlr?瞁 konusunu derledik.瞁洽 毼lemlerimize 瞁畋Skype瞁砂 programn a蓷rak ve 瞁畋Skype瞁砂 hesabmza giri yaparak balyoruz. Sonrasnda ise 霵celikle 瞁畋Skype瞁砂 programnda bulunan 瞁畋Ara蔮ar瞁砂 mensnden 瞁畋Se蔒nekler瞁砂 b闤mne giriyoruz.[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    A踦lan 瞁畋Se蔒nekler瞁砂 penceresinde ise srasyla 瞁畋Bildirimler瞁砂 b闤mne giriyoruz ve a踦lan b闤mden 霵celikle 瞁畋Bildirim Ayarlar瞁砂▋ yaplandryoruz. 瞁畋Bildirim Ayarlar瞁砂 b闤mnde orta ksmda sralanan alanda, se蓾li ekilde brakt蹥mz eylemler ger蔒kleti簨nde 瞁畋Skype瞁砂 bize anlk olarak masastnn sa alt k籚esinde g顤sel bildirimler verecektir.
    [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    瞁洽 瞁畋G顤sel bildirim瞁砂 ayarlarnn ardndan 瞁畋sesli bildirim瞁砂 ayarlarn da yaplandrmak istersek, 瞁畋Bildirim ayarlar瞁砂 b闤mnn altndaki 瞁畋Sesler瞁砂 mensne giriyoruz. 瞁畋Sesler瞁砂 b闤mnde de yine orta ksmda listelenen eylem tipleri arasnda se蓾li olarak kaydetti簨miz eylem tipleri ger蔒kleti簨nde 瞁畋Skype瞁砂 tarafndan bizlere anlk olarak sesli bildirimler g霵derilcektir.
    Her iki b闤mde de gerekli se蓾mleri yapmamzn ardndan sa alt k籚ede bulunan 瞁畋Kaydet瞁砂 tuuna basarak se蓾mlerimizi kaydediyoruz ve ilemlerimizi tamamlam oluyoruz.
    Konu usta_399 tarafndan (17.07.2017 Saat 22:16 ) de簨tirilmitir.
    AlntAlnt

Member musti_52 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Nov 2011
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: Skype Bildirimleri Nasl Kapatlr? (Resimli Anlatm)

selam ustalar benim biraz yardima ihtiyacim var laptoptan Skype bazen giris yapiyorum harddick de soeun oldu eski deskop pc de de Skype var oulokka giris yapiyorum ama skypeye yapamadim yazismalarim var ila giris yapmam gerek nasil cozerim tesekurler
    AlntAlnt

Senior Member sultan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Sep 2012
    0 Bu Konu icin
    1.944 Toplam

Standart Cevap: Skype Bildirimleri Nasl Kapatlr? (Resimli Anlatm)

Skype ismin ve sifren dogruysa girmesi gerek. yoksa aldigin hatayi burdan paylasin ona g顤e bakalim hata nerdeymis.
    AlntAlnt