Periscope Hesap Silme / Scope Hesabı Nasıl Silinir ?
Periscope, IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlara kurulabilen canlı yayın amaçlı uygulamadır. 2015 yılında ilk kez yayınlanan Periscope, 2017 yılında Türkiye'deki ismini telif hakları sebebi ile Scope yaptığını açıklamıştır.

Periscope hesap silme / scope hesabı nasıl silinir?
Periscope hesabı Facebook veya Twitter gibi diğer sosyal medya hesapları ile senkronize edilmiş olsa da bu hesaplar üzerinden silinemez. Periscope, kullanıcılarına direkt olarak hesap silme seçeneğini sunmamıştır. Hesabınızı silmeniz için uygulamanın yardım ekibi ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Periscope hesabını silmek için iki yöntem vardır. Bunlardan ilkinde; "help@periscope.tv"elektronik adresine mail yollamanız gerekmektedir.

Mailin konusuna "Delete Account (Hesabı Sil)"yazmalısınız. Diğer bir yöntem ise kendi profil sayfanızın aşağısında görebileceğiniz
"Help Center (Yardım Merkezi)" sekmesidir. Bu sekmeden iletişim formu doldurarak da hesap silme isteği uygulamaya iletilecektir.
Aşağıda verilen adrese tıklayarak da Periscope'un kullanıcılarına sunduğu iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Periscope İletişim Formu için: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Hesap silmek için hızlı bir yol izlemek isterseniz, iletişim formunu tercih edebilirsiniz. İletişim formu doldururken doğru bilgileri verdiğinizden emin olmalısınız.
İsim ve kayıtlı e-mail kısımlarını doldurduktan sonra karşımıza çıkan "Subject (Konu)" kısmında "Account Deletion (Hesap Silme)"seçeneğini işaretleyiniz.
"Category (Kategori)" kısmında da aynı seçeneği seçiniz. Mesaj kısmına hesabınızı silmek istediğinize dair bir cümle yazabilirsiniz.
"I want to delete my account." yazmanız yeterli olacaktır. Böylece Periscope hesabınızı silme isteğinizi alacak ve kısa süre içerisinde hesabınız silinecektir.

Periscope Hesap Silme / Scope Hesabı Nasıl Silinir ? Resimli Anlatım

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]