turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Thumbs up [Anlatım] Wetek Android için Kodi'yi Kurun

1 Kodi'yi Google Play Store'dan yükleme

1.1 Google Play - istikrarlı

Kodi artık Google Play'de kullanıma sunulmuştur:

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Google Play, ihtiyacınız olan Kodi'nin hangi sürümünü (ARM (32 bit), ARM (64bit) veya x86) otomatik olarak seçecek ve güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirecektir (Google Play tercihlerinizi değiştirmediyseniz).

1.2 Google Play - beta testi

Google Play'in , yaklaşan Kodi sürümü için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] , beta ve RC test yapılarını otomatik olarak yüklemesini isterseniz, buradan beta testini etkinleştirebilirsiniz:
    Not: emin olun [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bunu etkinleştirmeden önce!
    Bu alfa ve beta yapıları "yarı kararlı" olarak kabul edilir ve Kodi'nin son değişikliklerini içerir. Hatalar içerebilirler ve / veya programın çalışma biçimini büyük ölçüde değiştirebilirler.
    Lütfen karşılaştığınız tüm hataları ve sorunları [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] .
    Beta programından çıkmak ve beta güncellemelerini durdurmak için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] gidin ve " Programdan ayrılma " yı tıklayın . Kodi'nin en son kararlı yapısına geri dönmek isterseniz, önce Kodi'yi kaldırın ve ardından test sürümünü temizlemek için Google Play'den yeniden kurun. Bu, tüm Kodi ayarlarını sıfırlar; bu nedenle, beta testinden önce kararlı Kodi ayarlarınızı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ve ardından tekrar kararlı Kodi'nin kurulumunu yaptıktan sonra bu yedeklemeden geri yüklediğinizden emin olun .

2 Manüel kurulum

2.1 Yüklemenin etkinleştirilmesi

2.1.1 Android (normal)

Buna telefonlar, tabletler ve Android çalıştıran çoğu kutu için kurulum talimatları dahildir.
    Kodi'yi bir .APK dosyasından nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır. Buna genellikle "yan yüklemeyi" denir.

1. Adım: Önce Android cihazınızdaki ayarlar menüsünü bulun ve "güvenlik" menüsünü arayın.

2. Adım: Şimdi "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini etkinleştirin. Bu, Kodi'yi Play Store'dan yüklediğiniz kadar kolay bir şekilde kurmanızı sağlayacaktır.

2.1.2 Android TV

• [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
      1. Adım: Android TV başlatıcısından, aşağı ilerleyin ve "Ayarlar" ı seçin.

2. Adım: "Ayarlar" menüsünden aşağı gidin ve "Güvenlik ve Kısıtlamalar" menüsünü seçin.

3. Adım: "Güvenlik ve Kısıtlamalar" menüsünde "Bilinmeyen Kaynaklar" ı açın.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Cevap: [Anlatım] Wetek Android için Kodi'yi Kurun

2.2 İndir

Kodi for Android'i Kodi.tv sunucularından indirin. Resmi kararlı yapılar şu adreste bulunabilir: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Ya donanımınıza bağlı olarak ARM veya x86 sürümünü seçmeniz gerekir .
    2.2.1 Android TV

1. Bir masaüstü bilgisayardan veya telefon / tabletten, Android TV cihazınızda kullanılanla aynı Google hesabını kullanarak [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresine gidin .
    2. Chrome gibi bir tarayıcı yükleyin. Kurulum / alma düğmesini tıkladıktan sonra açılır menüden Android TV kutunuzu seçin.
    3. İşleri kolaylaştırmak için bir USB veya Bluetooth fareyi bağlayın.
    4. Tarayıcıyı sesli olarak uzaktan (örneğin, "Open Chrome" deyin) veya Sideload Launcher gibi bir şeyden açın.
    5. "'Normal' Android için aşağıdaki adımların geri kalanını izleyin"

2.2.2 Android (normal)

• [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
      1. Adım: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresini Android web tarayıcınızayükleyin. Çoğu kullanıcıIntel veya AMD CPU'nuz yoksa ARM bağlantısınıkullanmak isteyecektir. Kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak dosyayı indirmeye çalışırken bir uyarı alabilirsiniz. Gerçekten indirmek için

2. Adım: "apk" dosyasının indirilmesini bekleyin.

2.3 Yükle

Kodi uygulama paketini kurmak, yeni indirdiğiniz .apk dosyasını bulmanız ve açmanız kadar basit. Bunu, web tarayıcısındaki indirme menüsü üzerinden ya da dosya gezgini ile seçerek yapabilirsiniz.
        Adım 1: Kodi apk dosyasını seçtikten sonra, açmak için bir şeyler seçmeniz istenebilir. "Paket yükleyici", "Google Play" veya benzer bir seçenek istediğiniz gibi olacaktır.

2. Adım: "kurulum" u seçmeniz gereken başka bir onay ekranı alacaksınız.

3. Adım: Yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Adım 4: Artık Kodi'yi Android için kurdunuz!

İlk çalıştırma: Kodi'yi ilk çalıştırdığınızda, bazı son yükleme adımlarını tamamlamak için normalden biraz daha uzun sürecektir. Bittiğinde Kodi normal açılır. Bu yalnızca kurulum / güncelleme başına bir kez yapılır, dolayısıyla Kodi'nin biraz daha hızlı başlayacağı bir dahaki sefere.

Hepsi bitti! Bir kere başladıktan sonra Kodi ana menüsünde başka platformlarda olduğu gibi görünüyorsun.

Kodi'ye yeni başlıyorsanız, wiki'nin bu bölümüne göz atabilirsiniz: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] .
        2.4 Toplama

Kodi yüklendikten sonra, bazı disk alanından kazanmak için indirilen Kodi APK dosyasını silebilirsiniz.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Cevap: [Anlatım] Wetek Android için Kodi'yi Kurun

2.5 Güncelleme

DİKKAT: Eski bir XBMC sürümünden [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ilgili özel notlar [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bölümüne bakın .

Kodi'yi Android için güncellemek için normal kurulum adımlarını yeni sürüme uygulayın. Tüm ayarlarınız ve dosyalarınız, userdata klasöründeki farklı bir yerde bulundukları için korunacaktır. Bir şeyler ters gittiğinde güncelleme yaparken userdata klasörünün bir yedek kopyasını aldığınızdan emin olun.

Not: Kodi for Android, kendi imzalarıyla imzalandığından, takip eden tüm sürümleri bir sorun yaşamadan kurabilirsiniz. Bizim tarafımızdan imzalanmamış olan resmi olmayan bir sürümü kullanıyorsanız, Kodi'nin yüklemesini kaldırmanız gerekebilir ve bundan dolayı tüm ayarlarınızı kaybedersiniz.Denemeden önce uyarılın.

2.6 Kaldırma

Kodi'nin yüklemesini kaldırmak için Android ayarlar menüsüne gidin ve "uygulamalar" ı seçin. Buradan Kodi'yi diğer Android uygulamaları gibi kaldırmayı yapabileceksiniz.

2.6.1 Android (normal)

Not: Diğer OS'lerin aksine Android'de Kodi'nin kaldırılması, [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ve ayarlarınızı da silecek .

AlıntıAlıntı