turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Thumbs up [Anlatım] Kodi'yi iOS için yükleyin

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] NASIL YAPILIR: Kodi'yi iOS için yükleyin

IOS için geçerli kararlı sürüm Kodi v17.3 [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] .
    Gereksinimler

• Kodi'yi iOS için yüklemek için aşağıdakilerden birine sahip olmalısınız:
      • IOS 6.0 veya üstünü çalıştıran bir jailbroken [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
      • IOS 6.0 veya üstünü çalıştıran normal bir iDevice ve Xcode 7 ve daha üstünü çalıştıran bir Mac

• Donanım için: iPad (1,2,3,4), iPad Air (1,2), iPad Mini (1,2,3), iPhone (4, 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6+, 6s , 6s +), iPod touch (4, 5, 6).

1 Cydia'dan yükleme

Kodi v16, sunucu sorunları nedeniyle Ekip Kodi Cydia repo'ya henüz gönderilmemiş. Ancak, el iOS cihazınızda buraya tıklayarak ve iFile ile sonuçlanan dosyasını açarak tarafından yükleyebilirsiniz: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] gelen talimatları kullanarak, [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] .

Ve bitti! Kod I v17.3 [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] iOS için şimdi çalıştırmalısın . Kodi sürümünüzü doğrulamak için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bakın .
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Standart Cevap: [Anlatım] Kodi'yi iOS için yükleyin

1.1 Güncelleme

Kodi'nin kararlı sürümleri için yapılan güncellemeler Cydia tarafından işlenir ve mevcut olduğunda 'Değişiklikler' bölümünde gösterilir. (Kaynakları güncelledikten sonra)
    1.2 Kaldırma

1.2.1 Sadece XBMC / Kodi'yi Kaldırma

• [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
      Adım 1: Ana ekranınızda Cydia simgesine dokunun.
    • [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
      Adım 2: Cydia menüsünün altındaki 'Yüklü' düğmesine hafifçe vurun ve ardından Paketler'e dokunun
      3. Adım: Kodi'yi kurulu paketler listesinde bulup dokunun.
      4. Adım: Sağ üst köşedeki Değiştir diyalog kutusuna dokunun ve ardından açılır menüden Kaldır'ı seçin.
      Adım 5: Kodi'nin kaldırılmasını sağlayın ve ardından 'Return to Cydia' düğmesine basın.

Hepiniz bitti.
    1.2.2 Ayarları kaldırma

Kodi, iDevice'inizden kaldırılacak, ancak bazı şeyleri ( [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ve [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] her şey ) geride bırakarak, yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi kolaylaştıracaktır. Bunları silmek için:
    Terminalden koşRm -Rf / private / var / mobile /
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

2 Geliştirme ve özel yapılar

HER ZAMAN [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] SİZİN [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] GELİŞTİRME İNŞA KULLANIRKEN!
    İnşa etmek Açıklama URL
    Gecelik inşa Gece yapıları, en son hata düzeltmelerine ve özellik eklemelerine sahip dengesiz test yapılarıdır. Tamamen sınanmamıştır, bu nedenle sorunları [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] emin olun. En yeni .deb dosyasını şu adresten indirin: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Aylık inşaat Aylık yapılar, gece yapılarından daha kararlı ancak yine de çok sayıda deneysel yeni kod içeriyor. En yeni .deb dosyasını şu adresten indirin: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Betas ve serbest bırakılan adaylar Betas ve serbest bırakma adayları, istikrarlı bir sürüm olmadan önce herhangi bir hata olup olmadığını görmek için test edilen yapılardır. Çoğu böcek bu yapılarda düzeltilmelidir. En yeni .deb dosyasını şu adresten indirin: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Eski kararlı yapılar Herhangi bir sebeple XBMC / Kodi'nin eski bir sürümünü indirmek isterseniz, bunu aşağıdaki talimatlarla yapabilirsiniz. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

1. IFile'yi zaten yüklemediyseniz Cydia'dan yükleyin.
    2. Mobile Safari'de (veya dosyaları indirebilen herhangi bir tarayıcıda) .deb, yukarıda belirtilmiş olan yerlerden olduğu gibi, yüklemek istediğiniz dosyayı açın .ÖRNEK: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].deb
    3. İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.Not: Mobile Safari, indirmeler için ilerleme çubuğu göstermez. İndirme tamamlanana kadar birkaç dakika bekleyin, ancak Safari'yi kapatmayın.
    4. Seç "Aç içinde ..."
    5. Mevcut uygulamalardan iFile'yi seçin
    6. IFile indirilen dosyanın bir kopyasını alacak ve bir eylem menüsü açacaktır. Yükleme'yi seçin . IFile tamamlandığında size dokunun yapabilirsiniz bitmiş üstünde.
    7. IFile'de, indirilen Kodi deb dosyasını artık gerekli olmadığı için silmek için hızlıca kaydırın.

Kodi sürümünüzü doğrulamak için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bakın .
    Not: Kodi'nin istikrarlı bir sürümüne dönmek için öncelikle Kodi'yi kaldırmanız ve ardından normal yükleme talimatlarını kullanmanız veya istikrarlı yayın deb dosyasını manuel olarak indirmeniz ve kurulum talimatlarını kullanarak kurmanız gerekebilir.
    3 Xcode ve iOS App Signer'ı kullanarak yükleme

Bu düşünülmüş ve ilerlemiş ve hafif expirimental yöntemdir. Bu kalp bayanı için değil.
    Bu yöntem aynı zamanda ücretsiz bir iOS dev hesabı kullanıyorsanız Kodi'nin her 7 günde bir yeniden kurulmasını gerektirir .

3.1 Ön Koşullar

3.2 İndirme

İnşa etmek Açıklama
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Bunlar, cihazınıza yüklemek için Kodi'nin mevcut istikrarlı ve önerilen versiyonlarıdır.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Gece yapıları, en son hata düzeltmelerine ve özellik eklemelerine sahip dengesiz test yapılarıdır. Tamamen sınanmamıştır, bu nedenle sorunları [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]emin olun.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Aylık yapılar, gece yapılarından daha kararlı ancak yine de çok sayıda deneysel yeni kod içeriyor.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Betas ve serbest bırakma adayları, istikrarlı bir sürüm olmadan önce herhangi bir hata olup olmadığını görmek için test edilen yapılardır. Çoğu böcek bu yapılarda düzeltilmelidir.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

3.3 Talimatlar

Joker karakterli (*) hazırlama profiline sahip ücretli bir geliştirici hesabınız varsa, 1-6 arasındaki adımları izlemeniz gerekmez.

1. Adım: Xcode'da yeni bir iOS projesi oluşturun.
      2. Adım: Bir ad ve benzersiz tanımlayıcı yazın.
      3. Adım: Projeyi oluşturduktan sonra Xcode muhtemelen bir hazırlama profili almadığından şikayetçi olacaktır, Sayı Düzelt seçeneğini tıklayın.
      4. Adım: Xcode, ücretsiz geliştirici hesabınızda oturum açabilir veya bu hesabı oluşturabilir.
      5. Adım: Geliştirme ekibinizi seçin.
      6. Adım: Sorunu çözdükten sonra Xcode'ın herhangi bir hatası olmamalıdır.
      Ek cihazlarınız varsa
      • Cihazı takın
      • Ürün Menüsüne Git
      • Hedef altında, cihazınızı seçin
      • 3. adımdan itibaren tekrarlayın

7. Adım: iOS App Signer'ı açın ve imzalama sertifikanızı ve sağlama profilinizi seçin, başlayın'ı tıklayın ve çıktı kaydetmek için bir yer seçin.
      Adım 8: Xcode'da Pencere menüsünü ve ardından Aygıtlar'ı tıklayın.
      9. Adım: Cihazınızın seçili olduğundan emin olun ve + işaretini tıklayın ve sonra oluşturulan dosyayı seçin

3.4 Kodi Güncelleniyor

Kodi'yi güncellemek için iOS App Signer'i çalıştırın ve başlangıçta kullandığınız yeni prov dosyası ve yeni deb dosyasını seçin.
    3.5 Kodi kullanıcı verisini değiştirme

Kodi userData değiştirmek için, gibi herhangi bir iOS dosya yöneticisini kullanabilirsiniz [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    3.6 Yardım

IOS App Signer'i kullanırken sorun yaşıyorsanız, lütfen [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] gönderin
    4 Cydia Impactor Kullanarak Kurulum

Cydia Impactor hâlâ bir çalışma süresidir, Kodi'yi kurarken karşılaştığınız bazı hatalar olabilir. Bu kalp bayanı için değil.
    Bu yöntem aynı zamanda ücretsiz bir iOS dev hesabı kullanıyorsanız Kodi'nin her 7 günde bir yeniden kurulmasını gerektirir .

4.1 Ön Koşullar

4,2 İndirme

Yalnızca kararlı yapılar önermek istiyorum, ancak isterseniz diğer yapıları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
    İnşa etmek Açıklama
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Bunlar, cihazınıza yüklemek için Kodi'nin mevcut istikrarlı ve önerilen versiyonlarıdır.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Gece yapıları, en son hata düzeltmelerine ve özellik eklemelerine sahip dengesiz test yapılarıdır. Tamamen sınanmamıştır, bu nedenle sorunları [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]emin olun.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Aylık yapılar, gece yapılarından daha kararlı ancak yine de çok sayıda deneysel yeni kod içeriyor.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Betas ve serbest bırakma adayları, istikrarlı bir sürüm olmadan önce herhangi bir hata olup olmadığını görmek için test edilen yapılardır. Çoğu böcek bu yapılarda düzeltilmelidir.

4.3 deb'i ipa'ya dönüştürme

Yüklemeye başlamadan önce, Kodi'nin .deb dosyasını .ipa'ya dönüştürmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni Cydia Impactor yalnızca .ipa dosyalarını kabul eder .deb dosyalarını kabul etmemesidir. .deb'yi .ipa'ya nasıl çevireceğinizi zaten biliyorsanız, aşağıdaki kuruluma geçin.

• [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekecektir.
    • PC'nizde yukarıda verilen bağlantılardan gerekli kodi derlemesini indirin

Aşağıdaki adımları izleyin ve .deb dosyasını .ipa dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Adım 1: PC'nize indirdiğiniz Kodi'nin .deb dosyasına sağ tıklayın ve 7-zip> Dosyaları ayıkla seçeneğini seçin. Sonraki Pencerede Tamam'ı tıklayın.
      Adım 2: Ortaya çıkan Klasörü açın ve içindeki data.tar dosyasını bulacaksınız. Sağ Tıklama> 7-zip> Dosyaları Ayıkla data.tar dosyasını çıkarmanız yeterlidir.
      Adım 3: Artık veri klasörüne ve data.tar dosyasına sahip olmalısınız.
      Adım 4: Veri klasörünün içine gidin ve Uygulamalar klasörünü açın. Burada Kodi.app adlı bir klasör bulacaksınız.
      Adım 5: Burada yeni bir klasör oluşturun ve "Payload" olarak adlandırın. Şimdi 2 klasörünüz olmalı. Payload ve Kodi.app klasörü. P'nin Payload'ta sermaye olduğundan emin olun.
      6. Adım: Şimdi Kodi.app klasörünü sürükleyip Payload klasörü üzerine bırakın. Diğer bir deyişle, kodi.app dosyasını kopyalayıp Payload klasörü içine yapıştırın.
      Adım 7: Ardından, Payload klasörünü sağ tıklayın ve 7-zip> Arşive ekle seçeneğini tıklayın.
      8. Adım: Yeni bir pencere açılır. Burada, Arşiv biçiminin arşivi .ipa ile biten zip ve ad olarak ayarlandığından emin olmanız gerekir. Kodi.ipa gibi bir şey. Bundan sonra Tamam'ı tıklayın.
      Şimdi kodi.ipa dosyanızın kurulum için hazır olmasını sağlamalısınız.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

4.4 Kodi'yi Cydia Impactor Kullanarak Kurma

Adım 1: iDevice'inizi bilgisayarınıza bağlayın ve AÇIK konuma getirildiğinden emin olun. ITunes veya başka bir program açılırsa, önce kapatın.
      Adım 2: Impactor zip dosyasını bilgisayarınızdaki bir yerde ayıklayın ve Impactor.exe dosyasını açın. Cydia Impactor için "Yönetici Olarak Çalıştır" ı seçmeyin.
      3. Adım: iOS cihazınızın Cydia Impactor tarafından algılandığından emin olun. Bundan sonra Kodi.ipa dosyasını Cydia Impactor'da sürükleyip bırakın.
      Adım 4: Cydia Impactor sizden Apple kimliğinizi girmenizi ister. Buraya geçerli bir Apple kimliğini girin ve Tamam'ı tıklayın Cydia Impactor, Kodi'yi iOS Cihazınıza yüklemeye başlar.
      5. Adım: iDevice cihazınızda Kodi simgesini gördükten sonra, Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz yönetimi bölümüne gidin ve hangi kurulumda kullandığınız Apple Kimliğinize güvenin.
      6. Adım: Artık kodi iOS cihazınızda çalışıyor olmalısınız.

AlıntıAlıntı