turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: org exp.image dns hata

orjinal imajda bazen boyle sorunlar oluyor dm525 te benimde basıma geldi recovery mode bolumu degil ama kanal arama bolumune girildiginde cihaz reset atıyordu 3-4 gun aynı sorun devam etti sonra duzelttiler
    e2.5 imaj gelisme asamasında oldugundan bazen hata yapıyorlar sonra duzeltiyorlar

@kocahaydar ustanın onerdigi 21.06.2017 tarihli surumu kullanırsanız imaj stabil olana kadar boyle sorunlarla karsılasmazsınız
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    size dünden beri söylüyorum yerini baktınızmı bakmadınız bakın değiştirdim 8888 yaptım elle söylüyorum idda ediyorsunuz istediğiniz gibi değiştirirsiniz bilmiyorsunuz doğru bilgiyi veriyorum yine idda ediyorsunuz alın resimli veriyorum kendiniz buraya müdahale edeceksiniz başkası team ile bağlanıp yapmayacak

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardeş sen eksik derlenmiş image kullanıyor olmayasın hangi tarihli olanı kullanıyorsunuz? Bir kontrol edebiliriz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

Senior Member maho33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    609 Toplam

21.06.2017 tarihli image yukledim dns artik girip degistirebiliyorum yalniz kapatma menu suna recovery mode yok en son guncel image de denedim recovery mode gelmiyor diger imagelerde sorun yok hem dns degistirebiliyorum hemde kapatma menu ya recovery mode geliyor bu sorun sadece org ex.image oluyor Unstable (opendreambox 2.5)

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

geldinmi şuan sözüme imajdan aypi değiştirilmiş resimleri verdim kalkıp denedin baktın esas benim hatam şu bu 2 bilgiyide sizlere vermek vermeyeceksinki sabahtan akşama uğraşın durun drambox 900 de sanki her bilgiyi tam veriyorlar bu kadar basit 2 bilgiyi dahil haberiniz yok ha yazayım bacup olayıda bitti ama maalesef her önümüze gelen kişiye bacupu verilmeyecek bilgisi bu kadar olan kişiye ben bacup vermem bilgi yok bir kardeşime sadece barielende test ettirdim bacubu oda tamam ama yine söylüyorum dreambox 900 de hiç bir site üzeri bacup vermedim ve vermeyecem açık yazacam dreambox 900 sizin bildiğiniz gibi eskiden kullandığınız 800,8000 veyahut 800se gibi yazılımları eklentileri kesinlikle atım şekilleri kesinlikle değildir sıralaması vardır size örnekmi experimental yazılımını kurun gemini vizarı yükleyin alın bakalım güncellemeyi yükseltmeyi ala bilirseniz alamazsınız bir örnek daha size 2 adet cı+ plus dosyası vardır modül için sıralamasını bilginiz yoksa içeride cı1 göremezsiniz sıralaması ile atmazsanız sizin bildiğiniz gibi 2.5 imajlar basit değildir sizlerin yapamadıkları bunlar cı+ plus modül için cı+ plus kart için eklentileri vardır bir adet resim verecem ve exsperimentalin sitesinide verecem aşağıda yine yazıyorumn ve söylüyorum dreambox 900 sizin bildiğiniz gibi uydu cihazı değildir bunları yapamadığınız sürece sadece yaptığınız yukardaki gibi yazılardır hazır bacup dosyaları attınız daha halada atıyorsunuz o boş olan dosyaları neden vermiyorum bacup anlayın yaptığımız bacup dosyası ayrıdır hepinize verdiğimiz yazdığımız bilgilerin içinden kafanıza göre etüt edip mana çıkartmayın çok dikkatli okuyun bana gelen dreambox 900 için arkadaşlarım sadece yeterli 3 veyahut 5 kişi olsun yeterli verdiklerim yeterli saygılarımla

resimleri alt alta topladım ki ne oladuğunu iyi görsünler imajın hangisi olduğu hangi müdahaleler yapılmış bir görsün arkadaşlar

rekovery mode bununda içeriden açmak için müdahaleleri var arayın açmak için bulursunuz ondan sonra buraya gelip yazarsınız neden açıldığını

experimental imajın sitesidir

Konu NEXX45 tarafından (23.08.2017 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Pek bişi anlamadım ama belki anlayan Suriyeli falan çıkar
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

Senior Member maho33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    609 Toplam

arkadas kendi yaziyor kendi söyluyor duyanda ondan baska kimse dreambox 900 dan anlamiyor yok bu dm 900 digerlerine benzemiyor plugin yuklemek zordur ya backup yapmak nedir ya en fazla 20 dk alir yok backup yapmiyacam yok paylasmiyacam yok dedigime geldiniz ben hakliyim yuz defa yazdim bu yasadigim sorunlar diger imagelerde yok bunada basta kocahaydar ustam ve diger ustalarim sayesinde hallettik hepsine tesekkur ediyorum ben yillardir 8000 ve 800hd sev2 kullaniyorum hic de sorun yasamadim bu dm900 yeni aldim kurcaliyorum benim hata image hatasi eski image denedim simdi dns giriliyor recovery mode demenu-kurulum-sistem-özellestir-kullanici tecrubesi uzman yaptim oda geldi
    sorunlar cözuldugune göre konu kapanmistir herkese saygilar

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Pek bişi anlamadım ama belki anlayan Suriyeli falan çıkar

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12