turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member maho33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    609 Toplam

Standart org exp.image dns hata

selam arkadaslar Unstable (opendreambox 2.5 yukledim ama kapanis menu de recovery mode yok kocahaydar ustam ilk yuklerken experten mod sec dedi ama sifirdan yukledim experten mod gelmedi birde dns sabit degistiremiyorum kendim dns girmek istiyorum herkese hayirli hafta sonu diliyorum

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: org exp.image dns hata

Alıntı maho33 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaslar Unstable (opendreambox 2.5 yukledim ama kapanis menu de recovery mode yok kocahaydar ustam ilk yuklerken experten mod sec dedi ama sifirdan yukledim experten mod gelmedi birde dns sabit degistiremiyorum kendim dns girmek istiyorum herkese hayirli hafta sonu diliyorum
    adamlar 2 yıldır hala imaj gelistirecek 2 gun sonra duzeltirler birseyleri yapmaya calısırken surekli aptalca hatalar yapıyorlar benimde basıma defalarca geldi sanki dehset imaj e2.5 bi numara yok onu bile stabil yapamadılar
    aptalın korelisi almanı yok aptal yer yerde aptal
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

0 Bu Konu icin
    609 Toplam

baska imageler denedim cogunda recovery mode ve dns ayar degistirme var ama org exp image bir turlu ne dns degistirebildm nede recovery mode kapatma menusuna geldi

0 Bu Konu icin
    609 Toplam

degerli ustalarimizdan baska öneri gelmedi demekki bu genel bir soru endebar usta hakli

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

bu sizin yok dediğiniz bölüm ağ bölümünde ip adresinin üzerine gelseydiniz orada elle olan bölümü bulurdunuz experimental imajda almanlar okadar başarılı bir 2.5 imaj çıkartmışlarki basit olarak yapmışlar bu imajı bizim insanımızın yüzde 99 zu bacup imaj kullandığı için hazır bu verdiğim bilgileri resimli olarak bulmasının imkanı yoktur hazırcı milletiz vesselam bu cihaz dreambox 900 dür saygılarımla

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

0 Bu Konu icin
    609 Toplam

sen herhalde audi06_19 ustadan daha deneyimli degilsin team ile baglandi bakti olmadi dns degismiyor senin internet ile baglanti olabilir bizde o kadar acemi degiliz ag bölumunde ip adresinin uzerine gel elle degistir iste burda bir sey yapamiyoruz yukarida yazmisim zaten gözunden kacti herhalde ben baska imageler denedim dns ve recovery mode sorun yok sadece bu org exp. image var yok hazirci milletiz herkes hazira konuyor backup yukluyor falan kardes cok atip tutuyorsun cok bilmis gibi herkes bilmiyebilir bunda ne var ayip bir sey mi bilmemek deneyimli ustalarimiz ellerinden geleni yapiyor millete yardim ediyorlar sagolsunlar herkes senin gibi dusunse vay forumlarin haline haaa cok biliyorum diyorsan vereyim sana team gir dns degistir benim cihzdada görelim vesselam .....audi06_19 ustanin yapamadigini sen hic yapamassin ...vesselam

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu sizin yok dediğiniz bölüm ağ bölümünde ip adresinin üzerine gelseydiniz orada elle olan bölümü bulurdunuz experimental imajda almanlar okadar başarılı bir 2.5 imaj çıkartmışlarki basit olarak yapmışlar bu imajı bizim insanımızın yüzde 99 zu bacup imaj kullandığı için hazır bu verdiğim bilgileri resimli olarak bulmasının imkanı yoktur hazırcı milletiz vesselam bu cihaz dreambox 900 dür saygılarımla

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

ben kendim sana söylüyorum yerini veriyorum bakmıyorsun dahil bunları sorun diye bizlere yazma ağ bölümüne git ip olan bölümdeki elle olan bölüme git bu yerlerden sana resim atamıyorum maalesef içeride olan belirli yerlerden resim atıyorum bundan dolayı kendin yapacaksın başkalarının niklerini izin almadan hiç bir sitedede yazma bunuda söylemiş olayım benimki dahil ben istersem gerekeni yazarım şuan sana verdiğim akşamki bilgiyi verdiğim gibi aynısını verdiğim resim deki yerde önemli bir şey yoktu ondan resimli olarak verilmiştir

0 Bu Konu icin
    609 Toplam

senín ya turkcen kit yada anlamak istemiyorsun ...kendim sana söylüyorum yerini veriyorum bakmıyorsun --- diyorsun bende sana yukarida yazmisim diger imagelerde sorun yok ama org exp imagede bu sorun var ağ bölümünde ip adresinin üzerine geliyorum burda bir sey YAPAMIYORSUN ...elle degismiyor daha hala sen hikaye anlatiyorsun yok dedigim yere girmiyorsun etmiyorsun senin bildiklerini burdaki ustalarimiz unutmus konuyu burda kapatiyorum cevap vermenede gerek yok

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ben kendim sana söylüyorum yerini veriyorum bakmıyorsun dahil bunları sorun diye bizlere yazma ağ bölümüne git ip olan bölümdeki elle olan bölüme git bu yerlerden sana resim atamıyorum maalesef içeride olan belirli yerlerden resim atıyorum bundan dolayı kendin yapacaksın başkalarının niklerini izin almadan hiç bir sitedede yazma bunuda söylemiş olayım benimki dahil ben istersem gerekeni yazarım şuan sana verdiğim akşamki bilgiyi verdiğim gibi aynısını verdiğim resim deki yerde önemli bir şey yoktu ondan resimli olarak verilmiştir

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.735 Toplam

Ustam bende experimental 21.06.2017 kullaniyorum.
    Tüm updateleri yapmisim bakin resimlere problem yok.

Sizin problem nerden bende anlamadim.

Kullandigim image hakkinda bilgi:

Icabinda ? Ag/Web arayüzü ayarlarina girin en assagi kismi böyle ayarlayin:

Bendeki Ag ayarlari. Acilisdi IPyi DHCP aldi, sonra sabit ayarladim ulasim icin:

Recovery kismindada problem yok hersey yerinde:

Yeniden Image kurarsan, Web arayüzü üzeri.
    Settingleri kullanilan imageden al yazan yerde kanca olmasin.
    Öyle kurun belki burdan hata oluyor.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

size dünden beri söylüyorum yerini baktınızmı bakmadınız bakın değiştirdim 8888 yaptım elle söylüyorum idda ediyorsunuz istediğiniz gibi değiştirirsiniz bilmiyorsunuz doğru bilgiyi veriyorum yine idda ediyorsunuz alın resimli veriyorum kendiniz buraya müdahale edeceksiniz başkası team ile bağlanıp yapmayacak

Konu NEXX45 tarafından (22.08.2017 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu