turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567
65 sonuçtan 61 ile 65 arasý
    Senior Member Ihtiyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Cevap: Dreambox Kýrmýzý ýþýk (Kurtarma)

Herkeze Slm,lar
    Burada bana önerilen herþeyi yapmama raðmen cýhaz ile bir baðlantý kuramadým.Puty ile serial baðlanýyor fakat cýhazdan hiçbir yanýt gelmiyor hatta yarým saat beklediðim oldu irtibat kurulmayýnca puty kendini kapatýyor.Yapacak birþeyde kalmadý servise vermekten baþka oda ayrýbir dert eðer çevrende servis yoksa.Benim için zaman ayýrýp cevap yazan herkeze canýgönülden teþekkür ederim.
    Hayýrlý günler dileðiyle.
    AlýntýAlýntý

Junior Member zeus353 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Merhaba. Israrla 'file not found' uyarýsý alýyorum. Beynim durdu artýk..
    [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Junior Member sinan07 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

konu baþýndaki tüm adýmlarý takip ettim. pumpkinden yükleme de tamamlandý diyor.ama ondan sonra putty ekranýna dönüp wmlinux boot komutun yazdýktan sonra cpuld not load try again 'nz' option diye bi uyarý veriyor. neden yüklemiyor olabilir
    AlýntýAlýntý

Junior Member DAVTAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4 Toplam

Bu gün dm 920 ye imaj atarken yanlýþlýkla bilgisayarý durdurdum . DM900 rescue moduna geçmedi ÝP almadý telnet be putty ile baðlanmadý. Ýnternetten araþtýrdým. Aletrescue moduna geçip ÝP'sini bildirmedikçe hiç bir þekilde iþlem yapýlamýyor. Kablo ile direkbaðlanmayý önerenler mi ararsýnýz usb'ye rescue modu fillerýnýyükleyip onunla açmayý önerenler mi ararsýnýz, flaþýn lejimkelrini söküp baþka flaþ lehimlemekten baþka çare yok diyenlermi ararsýnýz hiç biri geçerli deðil.
    ÇÖZÜM BASÝT: dm 920 NÝN CERYAN KABLOSUNU ÇEKÝP KONDANSATÖR BOÞALICAYA KADAR 5 DAKÝKA BEKLEYÝP TEKRAR TAKIN , TUÞA BASILI TUTARAK KAPATIP AÇIN IP ALIP RESCUE MODUNA GEÇECEKTÝR. UNUTMAYIN SÝZ BÝR ÞEYLERÝ BÝLEREK SÝLMEDÝKÇE DREAMBOX ÝLETÝÞÝMÝ KESMÝYOR.
    AlýntýAlýntý

5. Teşekkür edenler:

kadehte33 (6.02.2023)

Senior Member powerserver - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alýntý DAVTAK Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Bu gün dm 920 ye imaj atarken yanlýþlýkla bilgisayarý durdurdum . DM900 rescue moduna geçmedi ÝP almadý telnet be putty ile baðlanmadý. Ýnternetten araþtýrdým. Aletrescue moduna geçip ÝP'sini bildirmedikçe hiç bir þekilde iþlem yapýlamýyor. Kablo ile direkbaðlanmayý önerenler mi ararsýnýz usb'ye rescue modu fillerýnýyükleyip onunla açmayý önerenler mi ararsýnýz, flaþýn lejimkelrini söküp baþka flaþ lehimlemekten baþka çare yok diyenlermi ararsýnýz hiç biri geçerli deðil.
    ÇÖZÜM BASÝT: dm 920 NÝN CERYAN KABLOSUNU ÇEKÝP KONDANSATÖR BOÞALICAYA KADAR 5 DAKÝKA BEKLEYÝP TEKRAR TAKIN , TUÞA BASILI TUTARAK KAPATIP AÇIN IP ALIP RESCUE MODUNA GEÇECEKTÝR. UNUTMAYIN SÝZ BÝR ÞEYLERÝ BÝLEREK SÝLMEDÝKÇE DREAMBOX ÝLETÝÞÝMÝ KESMÝYOR.

malesef buda olmadý puty ýle serial kablo ýle denemelerýmýn hýc býrýnde baglantý kuramýyorum
    AlýntýAlýntý

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567