5/6 yıllık 900 var.motorlu çanakla kullanıyorum.tv sony 4k.önceki gün gece kapattım hiçbir sorun yoktu.ertesi gün saat 17 civarı açtığımda tv nin sağ üst köşesinde sürekli uydu resmi yanıp sönüyor.iptv ile olan kanallar çekiyor.tüm imajlarda aynısını yapıyor.flaşta ve barry ellende de.yukarı çanağın oraya çıktım 2.kattayım çanak 6.katın çatsında baktığımda motora dm 900 den elektrik gelmiyor.acaba kablodan mı diye düşündüm.bu kez merkezi sistem çanağından gelen yayını öce sonye bağladım kanallar çalışıyor.bu kez dreamboxa bağladım ama kanallar yine yok.sadece fox,bein sport ve tlc de %40 civarı sinyal var diğerleri yok.ayrıca yukarıdan gelen kabloyu yine bağladım bu kez bu üç kanaldaki sinyaller de yine gelmiyor.son olarak acaba adaptörden olabilirmi diye düşlündüm.eski dm 800 ün çalışan adaprörünü taktım yine aynı sorun.yani şu anda ve 2 gündür drembox 900 de uydudan sinyal almıyorum.internetten alınan kanallarda sorun yok.sorun ne olabilir bilgisi olan arkadaş varsa çok makbule geçer.saygılar kolay gelsin.