turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    Senior Member tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.172 Toplam

Standart Cevap: Gstream versiyon farklari nelerdir?

Alıntı gelturi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sanirim bu sabahki ugraslarim sonunda biraz fikir sahibi olabildim pespese openatv 6.1 openpli6 ve openpli4 stable yukledim openpli4 de sanki goruntu daha mat openatv ye gore ama daha bir dolgun ;dolgundaki ifade etmek istedigim parlak degil ama goze daha guzel geliyor . Baska bir konuda openatv ve openpli6 da iptv kanal acilma hizi ile openpli acilma hizi cok farkli ve digerlerinde ara ara kesilen yada ekranda goruntu kaymasi openpli4 de olmuyor turkvod hizi zaten herkes tarafindan biliniyor ondan soz etmeme gerek yok hic birinin acmadigi veya acmasi zaman alan turkvod iptv linkleri openpli4 de hemen aciliyor filmlerde de durum ayni ben sanirim tercihimi yaptim artik yeni gstream daha iyidir manrigiyla her cikan images i cihaza yuklemiyecegim ilginize bilginize tesekkurler ...

Senin dedigin farkliliklar imajlardan degil Skinlerden kaynaklaniyor renk farkliliklar ve parlaliklar,en azindan benim denemelerime göre aldigim izlenimler. Istersen ayni skini degisik denedigin imajlarda kullan bakalim bu yazdigin farkliliklari görücenmi?
    AlıntıAlıntı

Senior Member gelturi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    27 Toplam

Onerini deneyecegim o zaman en mantiklisi bana gore tabiki;bence en stabil olan openpli4 uzeindeki gstream i guncelleyip diger skin leri deneyeyim boylece gsrteam de guncel olur ,openpli nin iptv de daha iyi oldugu bence dogru degil zira kanal degisiminde cok hizli benim kullandigim iptv de fransiz kanallarinin bazilari surekli sikintili yayin hep kesilir ama openpli de bu kanallar hic kesilmiyor ve kanal degisiminde goruntu hemen geliyor openatv de bazen bu kanallarda goruntu gelmesi bazen 5 sn yi buluyor.Idda etmiyorum belki bu kanallarla ilgili cozuculer openplide belki daha duzgun calisiyor olabilir bugun deneyip sonucunu yazarim belki birilerinin isine yarar buraya yazdiklarimiz ilginize tesekkurler...
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

tr-22 (23.09.2017)

0 Bu Konu icin
    2.172 Toplam

Alıntı gelturi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Onerini deneyecegim o zaman en mantiklisi bana gore tabiki;bence en stabil olan openpli4 uzeindeki gstream i guncelleyip diger skin leri deneyeyim boylece gsrteam de guncel olur ,openpli nin iptv de daha iyi oldugu bence dogru degil zira kanal degisiminde cok hizli benim kullandigim iptv de fransiz kanallarinin bazilari surekli sikintili yayin hep kesilir ama openpli de bu kanallar hic kesilmiyor ve kanal degisiminde goruntu hemen geliyor openatv de bazen bu kanallarda goruntu gelmesi bazen 5 sn yi buluyor.Idda etmiyorum belki bu kanallarla ilgili cozuculer openplide belki daha duzgun calisiyor olabilir bugun deneyip sonucunu yazarim belki birilerinin isine yarar buraya yazdiklarimiz ilginize tesekkurler...
    Ben kendim vu+zero kullaniyorum, üzerinde denemedigim imaj yoktur,suanda OpenPLus 2.0 imajini kullaniyorum buda OpenATV'den derlenmis bir imaj,yalniz bence orijinal opneatv'den daha iyi calisiyor.

TürkWod'tan kesinlikle hic bir bölümünde sorun yasamiyorum nereye girdiysem sorunsuz seyrediyorum.

Burada daha foruma yüklemistim indirdiysen denemeni tavsiye ederim,ilk defa hazir link yükledim onlarda silinmis,istersen cigazina göre forumda arat belki indiren arkadaslar vardir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member gelturi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Senin yukledigin su konudaki images silinmis [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bazen derleme images lar orjinalinden daha guzel calisiyor denemek isterim eger yeni bir link paylasirsan sana zahmet olmazsa, tesekkurler ...
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    2.172 Toplam

@gelturi

Link yenilenmistir [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

gelturi (24.09.2017)

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12