turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu
91 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: VU+ PowerVu Direkt Açma OK !

Alıntı m35istan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Scriptlerinizi kontrol edin.

Ustam konu powervu'dan putty'ye kayıyor. Sizin putty ekranında niye tek o zaman ?
    fta kanal izliyorumda ondan oscam ncam birden fazla pid kullanıyor pc demi oyle acaba defalarca gordum ama sen dedin diye vuduo bakıyorum sadece tek pid var
    pc ye baktım ordada tek pid var sanırım haklısın
    birden fazla pid kullandıgını gordugume eminim sen soyleyince korktu
    haklısın arkadasın cihazda gcam 2 kez calısıyor
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu fotoda cam kapalı iken anlayan arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim
    lib modules dvb server surekli calısıyor sizin cihazlarda vuduo da yok onlar powervu ile akalalı degil demek ki
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member m35istan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.961 Toplam

Alıntı thawtes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    dosya tmp dizininde ise alttaki komutu uygulayın

tar -zxvf /tmp/driverdosya.tar.gz -C /lib/modules/3.13.5/extra

diriver dosyalarının konumu /lib/modules/3.13.5/extra/ budur

isterseniz direk dosyaları ftp ilede atabilirsiniz cihazınızı rebott etmeyi unutmayın !
    Ben konuyu değiştiriyim. @thawtes ustam öncelikle bilgi için teşekkürler. Ben söylediğiniz şekilde dosyaları solo2'ye attım. Ancak starting de kaldı. Valla cihazı bozdum diye çok korktum ama yeniden imaj attım rahatladım

Sanırım şu an için Black Hole ile uyumlu değil. Yada ben bir hata yaptım. Ben yeni imaj çıkana kadar beklemeye karar verdim

Konu m35istan tarafından (8.11.2017 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

67sefa (9.11.2017)

Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    356 Toplam

Alıntı m35istan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben konuyu değiştiriyim. @thawtes ustam öncelikle bilgi için teşekkürler. Ben söylediğiniz şekilde dosyaları attım. Ancak starting de kaldı. Valla cihazı bozdum diye çok korktum ama yeniden imaj attım rahatladım

Sanırım şu an için Black Hole ile uyumlu değil. Yada ben bir hata yaptım. Ben yeni imaj çıkana kadar beklemeye karar verdim

normalde sıkıntı çıkmaması gerekiyor, imaj tercihi de kendi bileceğiniz bir şey bu official imagede çıkmıştır bakmadım kontrol edin güncelleme gerek kalmaz onu kullanırsınız BH imagenin yapısal olarak orijinal imagede farkı yok tek yaptıkları orijinal imagenin üstüne kendi eklentilerini ekleyip sunmak başka bir olayı yok yani bu sekilde ham imageyi kendinizde dilediğiniz kadar ozellestrebilirsiniz image tercih meselesi ama benim uzunca zamandır herkese tavsiye ettiğim image openATV dir...

sevgiler..
    Konu thawtes tarafından (8.11.2017 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

67sefa (9.11.2017)

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    456 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    lib modules dvb server surekli calısıyor sizin cihazlarda vuduo da yok onlar powervu ile akalalı degil demek ki
    uno4k çift çekirdek ondanmı kaynaklanıyor acaba? konuyu dağıtmış gibi oluyorum ama aslında direkman konuyla alakalı bence çünkü top ile vermiş olduğum görüntüde çift çalışıyor dediniz ve beni korkuttunuz acaba sorunumu var diye eğer varsa kullanmacağımda
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.961 Toplam

Alıntı thawtes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    normalde sıkıntı çıkmaması gerekiyor, imaj tercihi de kendi bileceğiniz bir şey bu official imagede çıkmıştır bakmadım kontrol edin güncelleme gerek kalmaz onu kullanırsınız BH imagenin yapısal olarak orijinal imagede farkı yok tek yaptıkları orijinal imagenin üstüne kendi eklentilerini ekleyip sunmak başka bir olayı yok yani bu sekilde ham imageyi kendinizde dilediğiniz kadar ozellestrebilirsiniz image tercih meselesi ama benim uzunca zamandır herkese tavsiye ettiğim image openATV dir...

sevgiler..
    Ustam şu an yabancı forumlarda da bu konu gündemde ve duo2 ( Openvix 5.0.032 Release ) ile benim durumuma düşen var

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    356 Toplam

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    uno4k çift çekirdek ondanmı kaynaklanıyor acaba? konuyu dağıtmış gibi oluyorum ama aslında direkman konuyla alakalı bence çünkü top ile vermiş olduğum görüntüde çift çalışıyor dediniz ve beni korkuttunuz acaba sorunumu var diye eğer varsa kullanmacağımda
    bu çift çalışma meselesi hangi imagede ? ve hangi cam?
    AlıntıAlıntı

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    456 Toplam

bu çift çalışma meselesi hangi imagede ? ve hangi cam?
    openpli bütün camlarda dediler arkadaşlar ama cam kapalıykende foto koydum görüntü aynıydı sanırım uno4k çift çekirdek olduğu için oluyor neyse sonuca gelelim evet uno4k da openpli6.0 da sözkonusu olay tamamdır özel destekle sonucua ulaştım
    Konu harkan tarafından (8.11.2017 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.961 Toplam

Çift çalışması scipt ile ilgili büyük ihtimal. Cihaz açısından bir sorun olmaz. Bende şu an 3 oscam çalışıyor

Rahat rahat kullanabilirsiniz. Belki de arm'lar öyledir.

Konu m35istan tarafından (8.11.2017 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    356 Toplam

openpli bütün camlarda dediler arkadaşlar
    cam manager felam mi kullanıyorsunuz? hem pli nin hemde cam manager scriptleri çalışıyor olabilir
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu