turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci ... 345678910 SonuncuSonuncu
91 sonuçtan 61 ile 70 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: VU+ PowerVu Direkt Açma OK !

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    konu çok uzadı biliyorum ama sizin bu dediğinizi zaten didik aradım bunları biliyorum heryeri aradaım daha önce softcam.oscam veya oscam.softcam dosyası yok extradan ama herhangi bir kopma ve ağırlık yok cihazda gayet güzel herşeyi ile çalışıyor bildiğimden değil sadece çift çekirdek olduğundan sanırım öyle görünüyor ilgi ve alakanıza teşekkürler inşallah bütün cihazlarada gelir herkes kullanabilir kolay gelsin
    oscam yazdıgıma bakma hangi emuyu kullanıyorsan onun ismini ara /etc/init.d icinde gcam ise softcam.gcam olacak
    cift cekirdekle ilgisi yok ama calısmasında sorun yok benim ilk dedigim dogru yani emu birden cok pid kullanıyor
    ps x komutu verdigimde gorunen 2 pid var
    29730 ? S 0:00 /usr/ncam/ncam -c /usr/ncam/
    29732 ? Sl 0:00 /usr/ncam/ncam -c /usr/ncam/
    top komutunda bizde islem yapmayan pid gorunmuyor sizde gorunuyor olay bundan ibaret sorun yok yani ayarlarınızda
    Konu endebar tarafından (8.11.2017 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

audi06_19 (10.11.2017) , alibaba5 (9.11.2017) , sonic (8.11.2017)

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Herkes driver geldi.Çözüldü...Basit mantığı üzerinden gitmiş...

Git hesaplarından takip edildiğinde driverdaki değişiklik:

[vuplus] update drivers(duo2, solo2, solose, zero)
    - Improve demux

Buradan şu ortaya çıkıyor...Şimdiye kadar donanımla alakalı yazılan çizilen her şey yalanmış demek ki...Cihazlar arasında girilen sidik yarışı boşmuş...

Demux geliştirilmiş...Ne demek demux;videodaki ses,video ve altyazı gibi dosyaları birbirinden ayırıp çözme işine yarar.Bakıyorumki yine başka bir yanılgı içerisindesiniz.İşlemci kullanımı ile boşuna meşgul oluyorsunuz...Çünkü işlemcinin yaptığı bişey yok.Tek yaptığı demuxtan çıkan veriyi ekran kartına yollamak.Embedded ekran kartlarına sahip olan boardlarımızda çok fazla yükle karşılaşmıyor...

Son söz işallah shenzen sporlular tüm fortis grubu cihazlara driver güncellemelerini verir...İlk sızıntı gigablue nun bir modelinde başladı...Akabinde vu+ nun bir sürü cihazına verildi...Gerisi çorap söküğü gibi gelir.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

67sefa (9.11.2017) , atlas (9.11.2017) , setere (9.11.2017) , endebar (9.11.2017) , kalkan99 (9.11.2017)

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    34.662 Toplam

Dm den sonra ilk streamsiz acan cihaz edision du dervis usta
    Kaynagida sgcteam edision mühendisle rebildirerek hallettiler
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

audi06_19 (10.11.2017) , Dervis (10.11.2017) , 67sefa (9.11.2017)

Senior Member setere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Herkes driver geldi.Çözüldü...Basit mantığı üzerinden gitmiş...

Git hesaplarından takip edildiğinde driverdaki değişiklik:

[vuplus] update drivers(duo2, solo2, solose, zero)
    - Improve demux

Buradan şu ortaya çıkıyor...Şimdiye kadar donanımla alakalı yazılan çizilen her şey yalanmış demek ki...Cihazlar arasında girilen sidik yarışı boşmuş...

Demux geliştirilmiş...Ne demek demux;videodaki ses,video ve altyazı gibi dosyaları birbirinden ayırıp çözme işine yarar.Bakıyorumki yine başka bir yanılgı içerisindesiniz.İşlemci kullanımı ile boşuna meşgul oluyorsunuz...Çünkü işlemcinin yaptığı bişey yok.Tek yaptığı demuxtan çıkan veriyi ekran kartına yollamak.Embedded ekran kartlarına sahip olan boardlarımızda çok fazla yükle karşılaşmıyor...

Son söz işallah shenzen sporlular tüm fortis grubu cihazlara driver güncellemelerini verir...İlk sızıntı gigablue nun bir modelinde başladı...Akabinde vu+ nun bir sürü cihazına verildi...Gerisi çorap söküğü gibi gelir.Saygılar.
    konunun özü budur eline klavyene sağlık üstad...
    AlıntıAlıntı

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    460 Toplam

evet arkadaşlar dün akşamki çalışmanın devamını veriyorum cihazım uno4k ,daha önce almış olduğum openvix5.031 backupımı cihaza yükledim (cihazın içinden yine driverleri yedekledim herhangi bir olumsuzluğa hazırlıklı olayım diye) ve daha önce değindiğim gibi bir dostumun desteği ile sözkonusu yeni driverleri yükledim nasıl yükledin derseniz manuel olarak extra içindekileri yedekleyerek olduğu gibi sildim yeni driverleri aktardım cihazı yeniden başlattım herhangi bir sorun olmadan cihaz reboot yaptı,daha sonra yine oscam.config i editlediğimiz gibi editledim bunu diğer cam configlerinide uyguladım ve şuan canavar gibi çalışıyor özet olarak yazılım openvix5.031 ama driverler başka sayın endebar arkadaşım yorumlasın ve bilgi versin diyede puty dan top komutu vererek cpu ve diğer görüntülerini caps olarak aldım ve buraya koyuyorum

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

evet endebar arkadaşım dediğin gibi openplide daha değişikti bunda değişik
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

daha dune kadar dm haric tum cihazların yalanı ac3 lisans ucretin odemedik ondan bizde powervu direk acmıyordu powervu geldi yok islemciden degilmis bana galiba bu taslar
    size islemci dedim mi ? yazılımsal olarak gelmisse cpu yuksek olur kontrol edin dedim
    3 yıldır vu+ gelmiyorsa ya donanımdır ya da ahmaklar beceremiyor dedim
    sonuc ahmaklar 3 yıldır becerememis

powervu geldi diye vu+ super cihaz olmuyor 10 kurusluk kondansatorun iyisi koymaya kacınan cihaz benim icin coptur
    vuduo alan herkesin kondansatoru yandı bu mu iyi cihaz ?
    powervu geldi diye guldurmeyin adamı
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

audi06_19 (10.11.2017) , thawtes (9.11.2017)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

iş işlemcide olsa dm800 de açmaz yahu en takoz cihaz o sonuçta bence solo ve duo ya da gelir bende ultimo var ama motoru kuramadım henüz bhole gelirse atarım yazılım yakında ona da gelir umarım 3.04 e f g ne ise guncelleme yeterli olur 3.05 çıkarırlarsa iş düşecek yine
    AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

audi06_19 (10.11.2017) , endebar (9.11.2017)

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

opendroide driver update verilmis
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    daha dune kadar dm haric tum cihazların yalanı ac3 lisans ucretin odemedik ondan bizde powervu direk acmıyordu powervu geldi yok islemciden degilmis bana galiba bu taslar
    size islemci dedim mi ? yazılımsal olarak gelmisse cpu yuksek olur kontrol edin dedim
    3 yıldır vu+ gelmiyorsa ya donanımdır ya da ahmaklar beceremiyor dedim
    sonuc ahmaklar 3 yıldır becerememis

powervu geldi diye vu+ super cihaz olmuyor 10 kurusluk kondansatorun iyisi koymaya kacınan cihaz benim icin coptur
    vuduo alan herkesin kondansatoru yandı bu mu iyi cihaz ?
    powervu geldi diye guldurmeyin adamı
    @Endebar usta ben evime hiç Vu+ sokmadımki seni taşlıyayım...Artık yaş itibariyle kimseye sokacak taşım kalmadı.Hepsi döküldü... Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım...Bir ara video sitelerinde demux işleriyle ilgilendiğim için yapılan işlemin nereyi zorlayıp zorlamadığını tecrübeyle sabit kıldığım için yazdım....

@Sayın sonic usta bilgilendirme için teşekkürler.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

endebar (10.11.2017) , sonic (10.11.2017)

Senior Member levent63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

solo açıyormu ??popwer wu ları
    AlıntıAlıntı

7. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci ... 345678910 SonuncuSonuncu