turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member gonulce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Oscam powervuda kitleniyor

arkadaşlar bende gigablue x1 var, teamblue 6.1 yazılım yüklü. 0.8 thordaki powervuları streamsız açıyorum ama bu kanallar arasında kanal değiştirirken tak diye görüntü ve ses gidiyor, bi kitlenme gibi bişey oluyor. cihaz kitlenmiyor kumanda çalışıyor, ancak hiçbir şfreli kanalı açmıyor, softcam manager ya da oscam çalışmıyor. cihazı yeniden başlat dediğimde de kapatma ekranında öylece bekliyor. mecbur reset atıyorum düğmeden. her seferinde böyle. böyle bir sorun yaşayan var mı? benim imagede mi sorun yoksa oscam versiyonunda mı acaba? 11391 de, 11392 de kullandım 11390 da daha eskilerini de hepsi aynı... daha sonra openhdf imageda da denedim onda da aynı. imagelein kendi softcamlarını indirip denedim yine aynı. acaba benim donanım mı yetersiz geliyor ya da oscam benim bir başka program ile felan çakışıyor mu diye aklıma geliyor. böyle bi soru yaşayan var mı acaba? bir de oscam böyle bi kitlenmede bu hatayı teknik olarak log dosyası oluşturup yazıyor mu? acaba oraya baksak ordan anlayabilir miyiz? lütfen bi tavsiyede bulunun...
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: Oscam powervuda kitleniyor

evet malesef donanım yetersiz kalıyor ac3 ses formatından dolayı powervuda boyle sorunlar yasaman normal ama reset atmana gerek yok zap yap 2 fta kanalına gec arka arkaya
    kanal d atv ornegin ayrı frekansta olsunlar sonra sifreli kanal sifreli kanal yine acmıyorsa emuyu restart et cihazı kapatmaktan iyidir
    teamblue da tusa script atama varmı bilmiyorum varsa bu islem sorunun cozerse script yazarım tek tusla bu islemlerin hepsini yaparsın vuduo direk acmıyor stream olarak izlerken boyle yapıyorum 2 kez zap yapmak yerine tek tusla geciyorum

birsey daha powervudan sonra iptv izleme donma yasarsın en azından bende durum oyle powervudan sonra iptv izlemek istersem mecbur reset atıyorum cihaza

kolay gelsin
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

iyikosan (18.11.2017)

Senior Member levent63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Standart Cevap: Oscam powervuda kitleniyor

ac3 ses sorun çıkartmıyor her nedense vuplus solo open pli image da
    Konu kalkan99 tarafından (21.11.2017 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı