turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonuçtan 11 ile 20 arası
    TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Standart Cevap: Dreambox 920 HD Ön İnceleme

Alıntı Ihtiyar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm,lar DERVIS Kardes
    Oyuncagini güle güle kullan.Banada yilbasi hediyesi olarak 920 geldi ilk deneyimde multi stream diye alinan tuner bende Si2169C olarak geldi galiba bu tunerde multistream yokmus.Benimkiside triple tuner egerki multi stream deneyimlerinizide paylsirsaniz bizlere bir isik tutmus olacaksiniz.
    Hayirli günler dilegiyle.
    Alıntı Ihtiyar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm,lar yeerken Kardes
    Ben suanda cihazda olan tunerden bahsettim(Si2169C)bu tunerin multi stream tuner olmadigini söylüyorlar.Egerki senin bu hususta bir bilgin varsa veya sendede ayni tuner varsa buraya bir resim koyarsan beni bir ugrastan kurtarirsin.Kanal aramalarimda multi stream diye birsey göremiyorum.Eger cihazi degistirebilirsem degistirecegim olmazsa geri iade edecegim.
    Hayirli geceler.:
    Bir an önce geri ver...

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

Elvis (11.01.2018)

0 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam derviş ustam ilk önce iyi günlerde kullan senin bir yazın vardı dvbs2x tüner için bunu verin anlarlar o anlayanlardan biri benim dreambox 900 aldım yeni tüneri takibimizdeydi onuda dvbs2x mis olarak aldım yukarıda yazdıkların bütünü ile doğrudur ama mümkün değil anlatmamız bu cihazın değerini ancak eskiler çook iyi bilir yeniler ya bu cihazı sağır eder yavaşlatırlar yada kullanamaz en fazla 10 gün içinde satarlar buda gerçektir neden eskiler bilir değerini d box lardan ,nokiya medya master 9800 lerden gelenler next 2000 serisinden gelenler motorlu anteni olan kişiler bu dreambox sun çıkardığı 2 model 4k uydu cihazının değerini çok iyi bilirler çook yazdım özelden bütün sitelerde dahil fakat maalesef anlatamadık ne dreambox 4k serisinin ne olduğunu anladılar nede dvbs2x mis 8psk,16apsk,32apsk tunerin ne olduğunu çook kişi gördüm sadece boş boş yazan karalama kampanyasında olan çook kişi bilgisi olmadığı halde yazanlar dahil vardır işin uzunu kısası şunu diyecem eyer bilginiz yoksa destek alın çok iyi bilenlerden herkeze sormayın yalan bilgi sürüsüne bereket var saygılarımla
    Ustam seni ve yazılarını bazen takip ediyorum...Şunu söyliyebilirim...Sen ne kadar anlatmaya çabalasanda maalesef karşındaki anlamak istediğini anlar çoğu zaman kapasitesi bağlamında.Çok uzun zaman önce Multistream için gerekli Tuner modelini yazmıştım...
    O zaman tuner yapım aşamasındaydı...Seri üretime geçmemişti...Şimdi seri üretimde...Ve herkes tarafından satın alınablir...Senin gibi dikkatli kişiler dediğin gibi doğru mesajı almıştı...Kendine iyi bak.Saygılar...
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

peki @Dervis ustam bu powervu konusunda yıllar oldu dm900 zamanından beri koskoca dream mm nın konuya çare bulamaması desteği ile bilinen firmaya sizce koca bir desteksizlik hayal kırıklığı değil midir? tamam herkes pw önemsemeyebilir lakin 1 yılı aşkın zamandır ki bu bence uzun bir süre hala powervu sorununu çözememeleri bana enteresan geliyor... diğerlerine sözüm yoktur... değerli paylaşımlarınız için ayrıca teşekkürler...
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

setere (12.01.2018)

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    81 Toplam

Slm,lar yeerken Kardes
    Ben suanda cihazda olan tunerden bahsettim(Si2169C)bu tunerin multi stream tuner olmadigini söylüyorlar.Egerki senin bu hususta bir bilgin varsa veya sendede ayni tuner varsa buraya bir resim koyarsan beni bir ugrastan kurtarirsin.Kanal aramalarimda multi stream diye birsey göremiyorum.Eger cihazi degistirebilirsem degistirecegim olmazsa geri iade edecegim.
    Hayirli geceler.:
    hocam malesef tunerin multi stream tuner degil ama kötü bir tunerde değil aynısını 900 de kullanıyorum 450 tl ye satılıyor şu an,aynı anda bir kaç kanal kayıt yapmak senin için önemli degil se degiştir.bu tuner sx yayınları alıyor 19 derecede var deneyebilirsin ama multi stream tuner degil ha kaç tane yada içeriği işine yarayacak multi stream yayın var bilmem ama 16 ve 32 apsk kanalları kör taramada buldu artık en dogrusunu bilen bana da yardımcı olsun .
    AlıntıAlıntı

Senior Member setere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    İlk önce geç cevap verbildiğim için kusura bakmayın.Sırayla cevaplıyayım...Evet dediğiniz gibi Powervulu kanaldan serverdaki diğer kanallar ecm almasına karşın açmıyor.Oscamı yeniden başlatmanızda işe yaramıyor mecbur cihazı yeniden başlatıyorsunuz....Kodi performansına gelince Cumartesi deniyeceğim işallah...Saygılar...
    değerli bilgilendirmeniz için çok teşekkürler...
    sanırım eski serilerde(7020,8000,800...v.s) böyle bir problem yok!
    firmanın bu konuyu kısa sürede çözeceğine kuşkum yok lakin powervu streamsızın öncüsü dm'dir.
    kodi performansını merakla bekliyor olacağım.
    saygılar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member Ihtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Herkeze Slm,lar
    Verdiginiz cevaplar için tesekkür ederim.Benim oglanlar yilbasi hediyesi olarak almislar fakat bana uymadi.Suanda evde 7020hd-800hd var daha gelismis diye üçüncü bir cihaz fazla olur.Onun için multistream olursa yani tuneri degistirirlerse kalacak degistirmezlerse geri iade etmeyi düsünüyorum.
    Hayirli aksamlar dilegiyle.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

Yeni tuner alıp taktırabilirsiniz.
    Konu Sami Ertaga tarafından (12.01.2018 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Sıra geldi Kodi performansına...Saygılar.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sıra geldi Kodi performansına...Saygılar.
    Kolay gelsin ustam bende cihazi yeni devreye aldim bfc tuner multistream yapmiyormus canim SIKILDI cihazi dogru cocuk odasina götürecegim onlarda en azindan 4k tv de var.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    111.734 Toplam

Ustam dm920 ikinci Tuner takma yeri var. Ebayde birde o tunerden siparis ver. Bende Hem FBC takili hemde Triple Tuner

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

bykus1 (3.10.2018) , Elvis (12.01.2018)

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu