Bilsem Hazırlık Pro
Yüksek yeteneklere sahip olan çocukların bilimsel ve sanatsal noktada eğitim almasını sağlayan örgün eğitim kurumlarına devam etmekte olan öğrencilere imkanlar tanıyan Bilsem her yıl sınavlar uygulamaktadır. Bu sınavlara hazırlık amacıyla Android telefonlarda istenilen çalışma programını sağlayan Bilsem Hazırlık Pro yazılımı bulunmaktadır. Her aşamayı destekleyen soru tipleri ile yüzlerce soruya ulaşabilir ve alternatif konu başlıkları ile testleri takip ederek ücretsiz soru çözüm videolarını izleyebilirsiniz. Uygulama reklamsız sürüm olmakla birlikte kolaylık oluşturmaktadır.

Bilsem Hazırlık Programı İle Sistemli Çalışma
Bilsem sınavları için sistemli bir şekilde çalışma gerçekleştirerek görsel sanatlar ya da müzik alanında yetenekli olan çocuklar ilkokul 1, 2 ve 3. sınıflardan hazırlanmaya başlayarak bilsem üzerinde eğitim alabilirler. Bakanlıkça belirlenen takvime göre belirlenmiş sınıflar düzeyindeki öğrenciler sınavlara hazırlanırken bu uygulamayı kullanarak istedikleri şekilde nitelikli bir hazırlık sağlayabilirler. Bakanlık tarafından belirlenen tarihte sınava hazırlanacak öğrenciler bu yazılım sayesinde görsel içerikler ve testler ile birlikte analitik mantık sorularına ve görsel mantık sorularına ulaşabilirler.

Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.0.0

Güncelleme Tarihi: 3 Ağustos 2017

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

DOSYALAR

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]