turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
94 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    356 Toplam

Standart Cevap: DT Son gelişmeler

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    O işe yaramaz cihazları satma amaçlı reklam kokan hareketler bunlar...Şahsi fikrim çok rağbet etmeyiniz.Saygılar.
    kesinlikle sizle aynı fikirdeyim, lakin benim öğrenmek isteyişimdeki amaç çözüme yönelik birşeyler bulabilirmiyiz yeni birşeyler varmı acaba diye bunu öğrenmek içindi.

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet ustam aynı fikirdeyim aldanmayın inceleyin yeter
    işte alıntılar

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

üstte de yazdığım gibi amaç sadece ve sadece çözüme dair yeni birşeylerin olabilirliğini öğrenmek araştırmak içindi.
    paylaşımınız için teşekkür ederim...

Senior Member osnakli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

Araplarn şifre çözme konusunda yetenekli oldukları son biss auto olaylarıyla gün yüzüne çıkmıştır.burada bahsedilen cihaz asla boş bir cihaz değildir ve elinde imkanı olabilen getittirmeye baksın.alfa 160lar 850tl satıldıysa bu cihazlarda fena sayılmaz.

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    4.476 Toplam

Bu tür cihazların ömrü bir yıldan fazla olmuyor.

Cihaz simsarlarına para kaptırmaktansa, abone olup izlemek daha mantıklı. Bana göre...
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

4. Teşekkür edenler:

ViaHussun (13.02.2018) , kadehte33 (13.02.2018) , Elvis (13.02.2018) , atlas (13.02.2018)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

bu konuda calısan team oscam teamin gelistiricileri ama hicbirsey bilmeyen benden medet umuyorlar
    bu team daha once 1811 kartları cozen team arkadasım organize etti kendilerini ama i2 yi asla cozemezler
    gshare csattaki gibi atlamasın hemen csatı cozen ekip bu isimlerini vermiyorum oscam team gelistiricilerinden oldugunu bilin yeter

kendileri kabul etmesede seca karta rsakey yazarak kartı 1811 yaptılar izleyen o sekilde izledi
    i2 bilgimiz yok diyorlar bilgiye gerek yok rsakeyi alın cihazdan ben calıstırırım diyorum bunu i2 gittigi gun soyledim gshareymis baska cihazmıs gecin bunları eslesmis sistemi baska cihazda calıstırmak icin gereken key rsakey bulan olursa o kart her cihazda calısır
    ama yeni nesil cihazlara erisim yok o yuzden asla cihazdan rsakeyi alamazsınız diyorum bunu kendilerinede soyledim bana cok karamsarsın diyorlar
    iyi oyle olsun modulden rsakeyi almakla yada sabit rsakeyi bulmakla erisimi olmayan cihazdan rsakeyi bulmak aynı sey degil bulurlarsa izleriz

benim ne haddime o kadar uzman kisiye laf soylemek onlarla muhabbet edecek seviyede bile degilim sonucta 1811 icin bir rsakey buldular oscam cak7 ye onu yazıyorsun belcika kartı bile 1811 oldugunu gordum rsakeyi alırlarsa o kart her cihazda calısır bunu gittigi gunden beri soyluyorum 8-9 yıldır bulan cıktı mı ? yok
    bulan cıkar mı bence imkansız cunku i2 diger sifreleme sistemlerinin kapıya kilit vurmasına neden olacak bulabilse o sifreleme sistemlerinin muhendisleri bulurdu
    polsat bile seca conax nagrayı bırakıp i2 ye geciyor yakında i2 den baska sifreleme sistemi kalmazsa sasırmam hal boyle iken diger sifreleme sistemlerinin her dakika i2 nin acıgını aradıgına adım gibi eminim

bence cozulurse diger sifreleme sistemlerinin uzmanlarınca cozulup public edilecek su cihaz bu cihaz demeyecekler zamanında nds nin viaccess e yaptıgı gibi alın yiyin gari diyecekler
    olur olmaz o ayrı konu ama su cihaz bu cihaz su aparat bu aparat geyiklerini bırakın eslesmis sistemde cihazda rsakey var ve cihazdan onu almadıktan sonra hangi aparatı kullanırsanız kullanın i2 yi asla cozemezsiniz rsakeyi bulursanızda o kart butun cihazlarda calısır NOKTA
    Konu endebar tarafından (13.02.2018 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

6. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (14.02.2018) , posoflu007 (14.02.2018) , kadehte33 (13.02.2018) , emre_30 (13.02.2018) , AspavA (13.02.2018) , serkanguzel (13.02.2018) , ViaHussun (13.02.2018) , SABIR39 (13.02.2018)

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı osnakli1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Araplarn şifre çözme konusunda yetenekli oldukları son biss auto olaylarıyla gün yüzüne çıkmıştır.burada bahsedilen cihaz asla boş bir cihaz değildir ve elinde imkanı olabilen getittirmeye baksın.alfa 160lar 850tl satıldıysa bu cihazlarda fena sayılmaz.
    araplar hangi biss sifresini cozmus ? bahsettigin cihazların tamamı çin destegi veren çin serverdan biss keyi gonderen çin arap nerde cozum varsa ben yaptım diye calan hırsız paylasımda hırsız olmayan arap yoktur varsa da ben gormedim

Senior Member osnakli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    araplar hangi biss sifresini cozmus ? bahsettigin cihazların tamamı çin destegi veren çin serverdan biss keyi gonderen çin arap nerde cozum varsa ben yaptım diye calan hırsız paylasımda hırsız olmayan arap yoktur varsa da ben gormedim
    doğrudur hocam. biz cihazları araplardan getittirnce bi an onlar yaptı sandım. neyse dt nin başka cihazlarda izlenip izlenmemesi çok da örnmli değil. çevirin çanakları 16 dereceye sk kanalları yeterince maç yayını yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

çinlilerin yaptıgı gibi biss bulma ugrasım oldu su da biss bulmak icin verilen keyleri (12 karakter olan keyi ) @m35istan ustanın hesaplamayı ogretmesiyle 16 karaktere cevirdim
    perfect oscame ne kadar key yazarsan yaz anında hepsini okudugu icin cozecegini dusunerek keyleri softcam icine koydum elimde tum aligoritma olmadıgı icin keyi bulamadı ama çinli bu sekilde cozuyor tum aligoritma pc de var anında acan keyi gonderiyor bu yontemle 16 karakter olan tum sifreleme sistemleri cozulur ama yayıncı csatta oldugu gibi ecm uzatırsa olasılık sonsuz olur ve bu yontem ise yaramaz
    yakın gelecekte bisskeylerde ecm uzatırsa bana kızmayın çinli yaptıysa nasıl yaptıgını yayıncıda biliyor ecm uzatarak olasılıgı imkansız hale getirmek elinde
    Konu endebar tarafından (13.02.2018 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

10. Teşekkür edenler:

ViaHussun (13.02.2018)

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.514 Toplam

Araplardan tarih aldık bakalım açılacak mı

Senior Member almzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    128 Toplam

Arkadaslar ben pazar gunu digiturk 4 k dan maci fb -ist bsk izledim 7 dereceden cozuldugu dogrudur .

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.514 Toplam

Alıntı almzfr Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaslar ben pazar gunu digiturk 4 k dan maci fb -ist bsk izledim 7 dereceden cozuldugu dogrudur .

başka uydu olmasın

2. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu