turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu
94 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

Standart Cevap: DT Son gelişmeler

Alıntı osnakli1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    biss auto olayı onlarda çalışmıyor o zaman doğru mu nlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

evet genel olarak şu sıralar Biss AU sıkıntılı

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

saygılarımla gerek yok
    Konu NEXX45 tarafından (24.02.2018 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam eleman bu akşam ya da önümüzdeki hafta açılacak demiş
    emu değil forever server olayı
    onlar şimdi 26E deki h265 yayınlı beOut Q Sportslarla uğraşıyorlar
    Biss şifreli ama yayınlar sürekli cw değiştiriyor
    şu anki mevcut cw tablolarda h265 desteği yok diye biliyorum

FFh dosya h264 ün karşılığı

serkan ustad uğrarsa konuya açıklık getirir
    7e i2 mi acacak ? iyi sallamıs 8 yıldır hep araplar acıyor yok aparatla yok cihazla sonra bir bakıyoruz iptv yi gazlamaya ugrasıyorlar
    bosuna hayal kurmayın paylasım tarihinde arabın actıgı 1 kart dahi yok onlar ne anlar sifreleme sisteminden sadece sallamayı bilirler csatıda biz actık diyorlardı yalan oldugu ortaya cıktı acan team bana 28 ocakta kapanacak dedi kapandı kimin actıgı ortaya cıktı

ama adamların hakkını vermek gerek 8 yıldır hangi yalanı soylerse soylesin bizim milleti anında kandırdı takdir etmek gerek
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

4. Teşekkür edenler:

67sefa (14.02.2018)

Senior Member osnakli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

benim düşüncem uydu yayınlarının çok yakın bi tarihte biteceğidir.yeni bi sektör var ve insanlar haliyle hep bu yönde gelişim sağlamaya çalışıyorlar.devir internet devri türkiye'de 5-6 yıl sonra mobil internette sınırsıza geçilsin görecem onların i2'sini i3'ünü de 5ini de.şu an 10 yaşındaki çoçuklar 5 sene sonra uydu nedir demeye başlayacak.hatta iddia ediyorum Türkiye'de şu an da 20-30 yaş aralaığında ki gençler tv'ye bakmıyor bile.herkeste akıllı telefon var tvsini de videosunu da oradan izliyor.tv kanallarında şu anda inanılmaz bi reklam pasta savaşı var.ve reklam pastasından pay alma gttikçe zorlaşıyor.bakıp görecez.
    Digiturku de fazla önemsemeyin.ligimizde neymar messi ve ronaldo top koşturmuyor.

Senior Member kartal4734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    42 Toplam

bi ara millet pc ve laptoplara da heveslendi tv bitti denmişti ... telefon olayı da öyle .... tv bitmez ...

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    4.482 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam eleman bu akşam ya da önümüzdeki hafta açılacak demiş
    emu değil forever server olayı
    onlar şimdi 26E deki h265 yayınlı beOut Q Sportslarla uğraşıyorlar
    Biss şifreli ama yayınlar sürekli cw değiştiriyor
    şu anki mevcut cw tablolarda h265 desteği yok diye biliyorum

FFh dosya h264 ün karşılığı

serkan ustad uğrarsa konuya açıklık getirir
    Ustam Zaman buldukça h.265 & biss konusunu araştırmaya çalışırım.

Ancak, H.265 için ayrı bir biss şifreleme tablosu kullanılacağını sanmıyorum. Şimdilik...

B8h planında kalmak kaydıyla, FFh ve diğerleri içinde arama yaparak deneme yanılma yöntemiyle key'e ulaşırız diye değerlendirmekteyim.

Eğer sıklıkla key bulunamıyorsa yada key hiç bulunamıyorsa, 08h planına ait kütüphaneler içinde arama yapılmalıdır.

B8h ve 08h planları içinde bulunamadığında ise, konudan bir şekilde colibri'nin haberi olur zaten...

Sizler iki plan içinde key aramaya devam edin. Sonuç olumsuz olursa, colibri'yi ben haberdar ederim.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

8. Teşekkür edenler:

endebar (13.02.2018) , ViaHussun (13.02.2018)

0 Bu Konu icin
    58 Toplam

Alıntı kartal4734 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bi ara millet pc ve laptoplara da heveslendi tv bitti denmişti ... telefon olayı da öyle .... tv bitmez ...
    bitmek zorunda internete eğilim çok fazla.Ölmez sağ isek yazılarımı iyi okuyun sözüme geleceksiniz.

0 Bu Konu icin
    58 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam Zaman buldukça h.265 & biss konusunu araştırmaya çalışırım.

Ancak, H.265 için ayrı bir biss şifreleme tablosu kullanılacağını sanmıyorum. Şimdilik...

B8h planında kalmak kaydıyla, FFh ve diğerleri içinde arama yaparak deneme yanılma yöntemiyle key'e ulaşırız diye değerlendirmekteyim.

Eğer sıklıkla key bulunamıyorsa yada key hiç bulunamıyorsa, 08h planına ait kütüphaneler içinde arama yapılmalıdır.

B8h ve 08h planları içinde bulunamadığında ise, konudan bir şekilde colibri'nin haberi olur zaten...

Sizler iki plan içinde key aramaya devam edin. Sonuç olumsuz olursa, colibri'yi ben haberdar ederim.
    hocam colibriyle ne kadar sıklıkta görüşüyorsunuz bilmiyorum ama count değerleri düşük c8 ler için yeniden csa yazılamaz mı.çünkü yayıncılar datalarını feedle gönderirken saklıyorlar ve c8 bu datayı bulamıyor.ve sahte c8ler elimizde kalıyor.konu dışı ama bi görüşün bu konuyu.

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    4.482 Toplam

Alıntı osnakli1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hocam colibriyle ne kadar sıklıkta görüşüyorsunuz bilmiyorum ama count değerleri düşük c8 ler için yeniden csa yazılamaz mı.çünkü yayıncılar datalarını feedle gönderirken saklıyorlar ve c8 bu datayı bulamıyor.ve sahte c8ler elimizde kalıyor.konu dışı ama bi görüşün bu konuyu.
    CSA yöntemiyle biss key bulunma yönteminin mantığını kavrayamamışsınız !

Şöyle izah edeyim ;

- Eğer aktarım içinden c8 gönderilirse, ts kayıt içinde çıkar.

- C8 gönderme periyodunu, aktarımı yapan belirleyebilir.

- Eğer C8 saklanmışsa, aktarım içinden gönderilmiyor demektir. Yani aktarım biss şifrelidir ancak, aktarımda c8 gönderilmediği için, telefon yada mesajla key karşı tarafa iletilmiş demektir. Bu durumda da yapılabilecek bir şey yoktur.

- Sahte c8 diye bilinen değerler, ebu'nun cihazının rastgele ürettiği değerlerdir. Yani aktarımı yapan firma özellikle sahte c8 üretemez.

- C8 bulunduğu müddetçe, CSA kütüphanesinde c8 karşılık gelen key değeri mutlak suretle var ve bulunur.

Hasılı; konuyu şehir efsanesine dönüştürmeyelim, lütfen...
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

12. Teşekkür edenler:

x 1 (14.02.2018) , endebar (13.02.2018) , ViaHussun (13.02.2018)

0 Bu Konu icin
    58 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    CSA yöntemiyle biss key bulunma yönteminin mantığını kavrayamamışsınız !

Şöyle izah edeyim ;

- Eğer aktarım içinden c8 gönderilirse, ts kayıt içinde çıkar.

- C8 gönderme periyodunu, aktarımı yapan belirleyebilir.

- Eğer C8 saklanmışsa, aktarım içinden gönderilmiyor demektir. Yani aktarım biss şifrelidir ancak, aktarımda c8 gönderilmediği için, telefon yada mesajla key karşı tarafa iletilmiş demektir. Bu durumda da yapılabilecek bir şey yoktur.

- Sahte c8 diye bilinen değerler, ebu'nun cihazının rastgele ürettiği değerlerdir. Yani aktarımı yapan firma özellikle sahte c8 üretemez.

- C8 bulunduğu müddetçe, CSA kütüphanesinde c8 karşılık gelen key değeri mutlak suretle var ve bulunur.

Hasılı; konuyu şehir efsanesine dönüştürmeyelim, lütfen...
    hocam yayıncı kuruluş feed gönderirken c8i kendisi için göndermez. anahtarlar mesaj ve telefon yoluyla paylaşıyor zaten biz bunu defalarca dinledik yayın arkasında. şehir efsanesi diye bişey yok. c8 veren feedlerin anahtarlarını biz bulduktan 10-15 dakka sonra anahtarlar merkeze iletiliyor. siz sanıyor musunuz araçtan yayın gönderen şahıs anahtarı stüdyoya göndermeyecek. iddia ediyorum yeni csa yazılsın çıkmayan feedlerden c8 çıkıyor mu çıkmıyor mu o zaman görelim. csa lar ilk günki gibi duruyor hala gelişmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu