Meb Mevzuat Ve Soru Havuzu
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen birçok farklı kamu kurumuna giriş noktasındaki yazılı ve sözlü sınavlar ile ilgili olarak soru tiplerine erişmek isteyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınav ve mülakatlarda sorulan soruların çalışma mantığını oluşturabilmek için Meb Mevzuat Ve Soru Havuzu uygulaması ile birlikte Android telefonlarınızda kolay bir kullanım oluşturabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden erişebileceğiniz link ile birlikte çoktan seçmeli çalışma içerikleri ve pdf şeklindeki mevzuat içeriklerine internetsiz olarak ulaşabilir ve tüm yönetmelikleri bu programda bulabilirsiniz.

Güncel Sorular Ve Mevzuatlar Bu Yazılımda
Sade bir tasarıma sahip olan bu yazılım, içeriğinde tüm mevzuatları, kanunları ve yönetmenlikleri barındırarak çözümlü sorularla kolay bir çalışma imkanı tanımaktadır. Sürekli olarak güncellenmesi sayesinde MEB sınavlarında ve mülakatlarda başarıyı elde etmenin yolu olan bu yazılımla; Anayasa, İlköğretim ve Eğitim Kanunu, Devlet Memurları Kanunu ya da Milli Eğitim Temel Kanunu ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Yazılım; dilekçe kanunu, il idare kanunu veya Atatürk ilke ve inkılapları tarihi ile genel kültür gibi konular içermektedir.

Gereken Android Sürümü: 5.0 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 5.0

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

DOSYALAR

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]