Müdür Yardýmcýlýðý Sýnavý 2018
Kamu kurumlarýnda idareci olarak görev alabilmek için her yýl düzenlenen müdür yardýmcýlýðý sýnavlarýna giriþ yapmak gerekmektedir. Bu nedenle müdür yardýmcýlýðý sýnavý 2018 Android yazýlýmý ile birlikte her yerde bu sýnava hazýrlanabilir ve tüm mevzuatlar ile genel kültür konularýna hakim olarak çalýþma saðlayabilirsiniz. Eðitim hayatýný takip edebilmek ve notlar ile birlikte istediðiniz notlarý alma imkaný sunan uygulama, konularý pekiþtirmek amacýyla farklý testler sunmaktadýr. Uygulama en önemli bilgiler ve sýnav ile ilgili geliþmeler için bildirim imkaný sunmaktadýr.

Geniþ Kapsamlý Çalýþma Ýmkaný
Yazýlým çerçevesinde Milli Eðitim Bakanlýðý Eðitim Kurumlarý yöneticilerinin görevlendirilmelerine dair yönetmelik hükümleri ve genel mevzuat çerçevesinde soru daðýlýmý oluþturulmuþtur. Bu kapsamda yazýlým içerisinde devlet memurlarý veya toplu sözleþme gibi birçok farklý konuyla ilgili mevzuatlara eriþebilir, genel kültür çalýþmalarý, Atatürk ilkeleri ve inkýlap tarihi, analitik düþünme, temsil kabiliyeti, liyakat düzeyi, muhakeme gücü ve iletiþim becerileri ile ilgili olarak birçok konuya ulaþabilirsiniz. Uygulama foto galeri ile görsel çalýþma imkaný da vermektedir.

Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.0

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz][Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

DOSYALAR

[3,83 Mb]
[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]