turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member tayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    28 Toplam

Standart paylasimla ilgili nereden bilgi alinir

arkadaslar ben bir turlu paylasimla ilgili yeterli bilgiye ulasamiyorum. eskiden tanidigin biri bu isleri benim icin hallediyordu kendi serveri vardi galiba ama zam ustune zam yapti bende artik onunla devam etmek istemedim. dreambox dm500s ime ne yapmaliyimki paylasabileyim. gbox mu lazim yoksa cccam mi? hangi programlari yuklemeliyim? kiminle nasil paylasmaliyim? ille birinin serverindan mi yararlanmam mi gerekiyor? paylasmak icin illa para odemek zorundamiyim? para odedikten sonra paylasmanin anlami ne oluyor onuda anlamiyorum gercekten? kendi orijinal kartimi baska bir arkadasimla nasil paylasirim? bana yardim edebilecek bir usta var ise cok memnun olurum veya en azindan bana yol gosterecek bir usta. lutfen yardim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart Cevap: paylasimla ilgili nereden bilgi alinir

Alıntı tayram Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaslar ben bir turlu paylasimla ilgili yeterli bilgiye ulasamiyorum. eskiden tanidigin biri bu isleri benim icin hallediyordu kendi serveri vardi galiba ama zam ustune zam yapti bende artik onunla devam etmek istemedim. dreambox dm500s ime ne yapmaliyimki paylasabileyim. gbox mu lazim yoksa cccam mi? hangi programlari yuklemeliyim? kiminle nasil paylasmaliyim? ille birinin serverindan mi yararlanmam mi gerekiyor? paylasmak icin illa para odemek zorundamiyim? para odedikten sonra paylasmanin anlami ne oluyor onuda anlamiyorum gercekten? kendi orijinal kartimi baska bir arkadasimla nasil paylasirim? bana yardim edebilecek bir usta var ise cok memnun olurum veya en azindan bana yol gosterecek bir usta. lutfen yardim.
    1.yeterli bilgi forumda mevcut
    2.g box yada cccam dan bırını secebılırsın ama cccam daha fazla ragbet goruyor dıye duymustum
    3.kart paylasımı yapmak zaten kartını dıger arkadasların kartıyla paylasmak demek bu sekıl yaparsan para ödemezsın
    4.kendı orjınal kartını dream e okutup cccam veya g box bırıyle paylasım yaparsın
    5. forum kurallarına uydugun surece her zaman yardımcı oluruz sana işe öncelıkle bı emu secıp cıhaza yukleyıp kartını okutup paylasım ıcın gereklı portları acıp paylasımı nasıl dagıtacan konularını forumdan bularak baslayabılırsın
    kolay gelsın
    AlıntıAlıntı