Her hafta yeni oyunlar çıkıyor. Sizlere Haftanın iOS Oyunları hangileri, hangi oyunlar nasıl oynanıyor bunlardan bahsedeceğiz. Bu hafta çok sayıda oyun çıksa da sizler için haftanın en iyi 5 oyununu seçtik.
Oyunlara geçmeden önce belirtelim sizler için seçtiğimiz tüm oyunlar iOS için geçerlidir.
Haftanın iOS Oyunları
Final Fantasy XV: Pocket Edition

Final Fantasy XV: Pocket Edition oyunu mobil olarak yeni olsa da, bilgisayarlar için üretilen Final Fantasy oyununa çok benziyor. Orijinalinde olduğu gibi oyun kendi serisine devam ediyor. Grafik olarak sınıfı geçen ve sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. Final Fantasy XV: Pocket Edition, bu haftanın en iyilerinden de biri oldu.

1. iOS iOS 11.1 ve sonrası için oynanabilir.
  2. Boyut 785 MB
  3. Fiyat Ücretsiz. Uygulama içi satın almalar var.

Dandara
PS4 serisi ile daha önce karşımıza çıkan ve bu alanda ödül alan Dandara şimdi de iOS telefonlar için çıktı. Oyunda karakterimiz var ve kötülüğe karşı savaşmaya çalışıyoruz.

1. iOS işletim sistemi en az iOS 10 istiyor
  2. Boyut 715 MB
  3. Fiyat 65 TL

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
True Legacy
Gizem oyunlarından hoşlanıyorsanız True Legacy tam size göre. Oyunda cinayeti aydınlatmak için uğraşıyoruz. Sabırlı olmak ve oyunu iyi takip etmek gerekiyor. Bazen bulmacalar bazen de gerilim korku sizleri bekliyor.

1. iOS işletim sistemi en az iOS 9.2 istiyor ve iPhone 5s ile sonraki nesiller
  2. Boyut 262 MB
  3. Fiyat 3$

StrikeMaster Bowling
StrikeMaster Bowling adından da anladığınız gibi bir bowling oyunu, 8 farklı temaya sahip. İstediğiniz zaman temaları değiştirebilirsiniz. Ayrıca size özel karakterler de var.

1. iOS işletim sistemi en az iOS 10.3 istiyor ve iPhone 5s ile sonraki nesiller
  2. Boyut 85 MB
  3. Fiyat Ücretsiz

The X-Files: Deep State
Suçlu yakalama oyunu The X-Files: Deep State ile bulmaca çözüp ince ayrıntıları bir araya getirmeniz gerekiyor. Oyunda seviye ve nesneler var.