Turkcell’in ayrýcalýklar dünyasý Platinum, sunduðu özel hediyelerle kullanýcýlarýna daha fazla keyif ve konfor yaþatmayý sürdürüyor. ‘1001 Kültür Sanat’ adýyla hayata geçirilen projeyle, Turkcell Platinum müþterileri özel yetenekli çocuklarýn eðitim gördüðü Bilim ve Sanat Merkez’lerine kitap hediye edecek. Sanatseverler ayrýca, Zorlu PSM’den davetiye ve Cinemaximum’dan çift kiþilik sinema bileti de kazanma þansý yakalayacak.

Müþterilerine hayatýn her alanýnda keyif, konfor ve hýz katmak için ayrýcalýklar sunan Turkcell Platinum, çok özel bir kültür sanat projesine imza atýyor. Yeni projeyle, her hafta 1001 Platinum müþterisi kendilerine özel sunulan kültür sanat ayrýcalýklarýyla buluþacak. Turkcell Platinum, ‘1001 Kültür Sanat’ kampanyasýyla bir yandan müþterilerine ayrýcalýklar sunarken bir yandan da çocuklarýn eðitimine katký saðlayacak toplumsal faydayý yaratmayý hedefliyor.

Özel yetenekli çocuklarýn eðitimine katký

Her hafta 1001 Turkcell Platinum müþterisine deðiþimli olarak sunulacak kültür sanat faydalarýndan biri olan hediye kitap kazanma þansý sayesinde, çocuklar yeni kitaplara kavuþabilecek. Turkcell Platinum uygulamasýna girerek kampanyaya katýlanlar, kitap hakkýný ister kendileri kullanabilecek, isterlerse öðrencilere hediye edebilecek. Bu sayede kampanyaya katýlanlar, Turkcell Zeka Küpü Projesi kapsamýnda özel yetenekli çocuklarýn eðitim gördüðü Milli Eðitim Bakanlýðý’na baðlý Bilim ve Sanat Merkezleri’ne kitap desteði verebilecek. Bunun için uygulamadaki “Kitap hakkýmý Bilim ve Sanat Merkezleri’ne hediye etmek istiyorum” seçeneðini tercih etmek yeterli olacak. Kitaplar, Turkcell tarafýndan ilgili merkezlere iletilecek.

Turkcell Platinum ile ‘1001 Kültür Sanat’ ayrýcalýklarýnda kitap hediyesinin yaný sýra kültür sanatýn geliþimine katký saðlayacak çok özel ayrýcalýklar da bulunuyor. Sanatsever Platinum müþterileri, dünyaca ünlü kültür sanat etkinliklerine ev sahipliði yapan Zorlu Performans Sanatlarý Merkezi'nde davetiye kazanma fýrsatýna sahip olacak. Bu sayede birbirinden özel performanslarý yerinde ayrýcalýklý olarak izleyebilecek. Sinemasever Platinum müþterileri ayrýca her hafta vizyona giren birbirinden özel filmleri yakýnlarýyla izleme fýrsatý kazanacak.

Kültür sanat fýrsatlarýndan faydalanmak için Turkcell Platinum müþterisi olmak ve Turkcell Platinum uygulamasý üzerinden kampanyaya katýlmak yeterli oluyor. Kampanyayla ilgili daha detaylý bilgiye [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] adresinden ulaþýlabiliyor.