turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
    TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    6 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Standart E-Channelizer The ultimate toolkit for Enigma boxes - Update

E-Channelizer The ultimate toolkit for Enigma boxes Version-18.0.0.414 BETA Setup - 15.04.2018

Kod:
    - New installer with portable and beta options. Revamped fresh look and feel. Deliver overall high performance and speed. Support 64-bit Windows systems. Support VLC 3 media player (32 and 64-bit). Import M3U groups, logos and EPG IDs (extended). Generate bouquets and picons from M3U playlist. Batch assign EPG from both DVB and XMLTV sources. Support Rytec XMLTV EPG (thanks to @doglover). Read and write the Import EPG plugin sources. Support stream EPG ID. Support the satellite multistream parameters. New translation tool integrated into the App. Update and sync translation updates in real-time. Support online updates from the beta channel. New helpdesk ticketing system. 
    - Improved FTP connections and transfers. Improved the integrated stream player. Improved the integrated file browser. Telnet replaced with Secure Shell (SSH) protocol. 
    - Download satellites from KingOfSat. Other minor bugs.

Burdan:
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

ecicom (20.05.2019) , yusuf2 (7.03.2019) , gelmez (21.05.2018) , gökbörü (14.05.2018) , dijitalxyz (23.04.2018) , Cahit/İZMİR*** (16.04.2018)

0 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Standart E-Channelizer Ultimate Toolkit for Enigma boxes v18.0.0.520 (BETA) Setup - 26.05.2018

E-Channelizer The ultimate toolkit for Enigma boxes Version 18.0.0.520 (BETA) Setup - 26.05.2018

Kod:
    -New option to skip movies and VOD when assigning EPG. 
    -Speed-up the EPG assignment process. 
    -Improve EPG assignment and providers management. 
    -Improve satellites downloading. 
    -Update the German translation (thanks to @Clemens, @wassa). 
    -Update the Russian translation (thanks to @spartak73).
    Thx @ Sayyid A.

Burdan:
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    AlıntıAlıntı

Member baki_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: E-Channelizer Ultimate Toolkit for Enigma boxes v18.0.0.520 (BETA) Setup - 26.

Programın bir çok özelliği kilitli. Ücretli yapacak sanırım ama ücret ödeme sistemi hazır değildi en son.
    Programın sahibi Türkçe çeviri yapacak olana her seçeneği aktif hale getiriyor. Ben şirkette bir arkadaşa güvenerek yaparız dedim ancak oda işten ayrıldı. Kendi İngilizce bilgim de olmadığı için yapamadım.

İngilizcesi iyi olupta Türkçe çevirisini yapabilecek olan var mıdır?
    Hepimiz için güzel olur Türkçe olması.
    AlıntıAlıntı

Senior Member gelturi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Standart Cevap: E-Channelizer Ultimate Toolkit for Enigma boxes v18.0.0.520 (BETA) Setup - 26.

Birisi de cikip siptv gibi bir plugin yapmiyorki enigma2 cihazlar icin ? Inanin smarttv lerdeki gibi siptv den picon v e epg ceksin helal olsun 5.49 euro onu yapan adama...
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    98 Toplam

Alıntı gelturi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Birisi de cikip siptv gibi bir plugin yapmiyorki enigma2 cihazlar icin ? Inanin smarttv lerdeki gibi siptv den picon v e epg ceksin helal olsun 5.49 euro onu yapan adama...
    burayi bir oku arkadasim bu istedigin program zaten var.kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

gelturi (2.06.2018)

0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Ilgin icin tesekkur ederim bu plugin zaten yuklu enigma buketlerdeki filmleri ileri geri saramadigim icin film ve diziler icin bu plugin i kullaniyorumserver adresi kullanici adi ve patrola girerek kayit yaptim sorunsuz izliyorum. Ama epg picon yok kanallarda belki ayarlarindan bir seyler yapmak gerekiyordur ama herangi bir yerde goremedim bilgin varsa paylasirmisin? Ayrica benim url yi siptv ye mac uzerinden atinca kanal listesi ile epg picon da geliyor ama vlc ve gse turu uygulamalarla sadce 20 kadar trt kanallarina epg geliyor picon yok , sanirim siptv den epg ve picon geliyor yani benim iptv listemde picon yok epg trt lerde var sadece oda enigmada da yok.
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    98 Toplam

Alıntı gelturi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ilgin icin tesekkur ederim bu plugin zaten yuklu enigma buketlerdeki filmleri ileri geri saramadigim icin film ve diziler icin bu plugin i kullaniyorumserver adresi kullanici adi ve patrola girerek kayit yaptim sorunsuz izliyorum. Ama epg picon yok kanallarda belki ayarlarindan bir seyler yapmak gerekiyordur ama herangi bir yerde goremedim bilgin varsa paylasirmisin? Ayrica benim url yi siptv ye mac uzerinden atinca kanal listesi ile epg picon da geliyor ama vlc ve gse turu uygulamalarla sadce 20 kadar trt kanallarina epg geliyor picon yok , sanirim siptv den epg ve picon geliyor yani benim iptv listemde picon yok epg trt lerde var sadece oda enigmada da yok.
    arkadasim picon ve epg servercin ile alakali.programi bende kullaniyorum picon ve epg yuklu olanlar gosteriyor.bazilarinda hic birsey yok.
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

gelturi (2.06.2018)

0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Evet dedigin dogru epg ve picon serverci ile alakali diye bende tahmin ediyordum ilk yorumumda demek istedigim siptv gibi bir plugin enigma icin yapabilirler ve ucretli olmasi gayet normal , epg ve picon plugin den geldigi surece nasilki siptv ye lisans oduyoruz smarttv icin ben sahsen bu plugine ucret oder alirim his dusunmeden ve benin gibi birsuru insan var bu plugine para odeyecek. aslinda siptv yapimcilarina ulasabilsek bence yaparlar nihayetinde android de enigmada linux-unix tabanliolmayacak bir sey degil .
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

E-Channelizer The ultimate toolkit for Enigma boxes Version 18.1.0.707 (BETA) Setup - 08.07.2018

Kod:
    -Create multiple bouquets from providers or satellites. 
    -Delete favorites from all or other bouquets. 
    -Update EPG sources when changing the stream type or reference. 
    -Shortcuts to edit the active profile and search network. 
    -Several feature and performance improvements. 
    Thx @ Sayyid A.

Download:

AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

onurcan (16.09.2018) , tepe (28.07.2018)

2 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Standart E-Channelizer - Dreambox Tools Version 18.3.2 - new setup 23.10.2018

E-Channelizer - Dreambox Tools Version 18.3.2 - new setup 23.10.2018

Download:

AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

turan56 (4.12.2018) , mafi1971 (24.10.2018)

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu