turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hepsidijital

Junior Member astalavista144 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Thumbs down Hepsidijital

Bugün Karaköy deydim adresleri incik boncukçu olmuş,telefonla muhattab yok,orada konuştuğum uyducular battığını söyledi birçok mağdur varmış benim gibi gelip gidiyormuş
    bu saatten sonra polis ve yargı bu işleri çözer tüm mağdurlara geçmiş olsun böyle platformlarda bol bol bu durumu yazalım ki edit: ( d-king alisveris linkleri sponsorlar haric heryere yassaktir) alıisveriş yapmak
    isteyenlere ibret oluruz.
    AlıntıAlıntı

Senior Member NeToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    135 Toplam

Standart Cevap: Hepsidijital

Çok oldu isdoc'a taşınalı. o linkin açılımını ziyaret etseniz yeni [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresini görürdünüz.

not:konuyu açan kişinin kasıtlı olarak bu konuyu açtığı kendi yazdıklarından anlaşılıyor. başka forumlardada açmış bu konuyu.
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşündü galiba. reklamı beleşe getirmeye çalışıyor gibi geldi bana.
    Konu NeToN tarafından (12.05.2018 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Member baki_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı NeToN Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Çok oldu isdoc'a taşınalı. o linkin açılımını ziyaret etseniz yeni [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresini görürdünüz.
    İstoç ta taşındıkları yere gittiniz mi?

Ben gittim. 3 hafta önce. Uydu cihazım bozulmuştu. İstoç çalıştığım yere yakın olduğu için, adreslerine bakıp, o adrese gittim.

Belirtilen ada ve numarada öyle bir firma yok.
    Belirtilen adadaki dükkan numaraları 47-48-49-50 olarak yani sıralı bir şekilde bir firmaya ait. önündeki birisine, bu numarada hepsidijital isimli bir firma olduğunu-adresinin burası olduğunu söyledim.
    5 yıldır orada olduklarını ve neredeyse hergün 2-3 kişinin gelip bu Hepsidijital firmasını sorduğunu söyledi.

Yolu düşen başka birisi olursa, sorup teyit edecektir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member turoktr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    84 Toplam

Firma uçmuş demek ki...
    AlıntıAlıntı