[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Sizlere daha önce benim kişisel tercihim olan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]’ten bahsetmiştim. ScreenFetch yazılımı da onunla aynı işi yapıyor. Yani bilgisayarınızla ilgili bilgileri size terminal üzerinden gösteriyor.

ScreenFetch Kurulumu Nasıl Yapılır?

Depodaki eski sürümü kurmak istiyorsanız aşağıdaki komutu terminalde çalıştırın.

PHP- Kodu:
sudo apt install screenfetch 
ScreenFetch’in güncel sürümünü kurmak istiyorsanız aşağıdaki komutları terminalde çalıştırın.

PHP- Kodu:
sudo add-apt-repository ppa:djcj/screenfetchsudo apt-get update && sudo apt install screenfetch 
Diğer Linux dağıtımlarında da kurulum işleminin nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]sayfasında birçok dağıtım için nasıl yapılacağı anlatılmış.

ScreenFetch’i çalıştırmak için terminalde screenfetch yazmanız yeterli. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız screenfetch --help kısmını okuyun.