turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONBetaSat

Multisat24Egesat

IPTVSERVERHDDreamboxcu

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
  1. #1
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.790
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    768 Toplam

    Standart UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 Sezonu Öneleme 1. ve 2. Öneleme Eşleşmeleri

    UEFA Avrupa Ligi'nde 2018/2019 sezonu ön eleme turu kurası çekildi.



    Europa (GIB) v Prishtina (KOS)
    Sant Julià (AND) v Gżira (MLT) – first leg, 26 June
    Engordany (AND) v Folgore (SMR)
    B36 Tórshavn (FRO) v St Joseph's (GIB)
    Birkirkara (MLT) v KÍ Klaksvík (FRO)
    Tre Fiori (SMR) v Bala Town (WAL)
    Cefn Druids (WAL) v Trakai (LTU)


    İlk maçlar 28 Haziran'da rövanşlar ise 5 Temmuz'da oynanacak.
    Konu eerol tarafından (20.06.2018 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

  2. #2
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.790
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    768 Toplam

    Standart Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 Sezonu Öneleme Eşleşmeleri

    First qualifying round (12 & 19 July)

    Stjarnan (ISL) v Nõmme Kalju (EST)
    Ilves Tampere (FIN) v Slavia Sofia (BUL)
    Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) v Žalgiris Vilnius (LTU)
    Fola Esch (LUX) v Europa (GIB) / Prishtina (KOS)
    Glenavon (NIR) v Molde (NOR)
    Dunajská Streda (SVK) v Dinamo Tbilisi (GEO)
    Stumbras (LTU) v Apollon Limassol (CYP)
    Široki Brijeg (BIH) v Domžale (SVN)
    Rangers (SCO) v Shkupi (MKD)Progrès Niederkorn (LUX) v Gabala (AZE)
    Racing Union (LUX) v Viitorul (ROU)
    Samtredia (GEO) v Tobol Kostanay (KAZ)
    Partizani (ALB) v Maribor (SVN)
    Neftçi (AZE)
    v Újpest (HUN)
    Budućnost Podgorica (MNE) v Trenčín (SVK)
    Derry City (IRL) v Dinamo Minsk (BLR)
    B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) v OFK Titograd (MNE)
    Zaria Balti (MDA) v Górnik Zabrze (POL)
    Spartak Subotica (SRB)
    v Coleraine (NIR)
    Pyunik (ARM) v Vardar (MKD)
    Shamrock Rovers (IRL) v AIK (SWE)
    Connah's Quay (WAL) v Shakhtyor Soligorsk (BLR)
    Lahti (FIN) v Hafnarfjördur (ISL)
    Ventspils (LVA) v Luftëtari (ALB)
    Cliftonville (NIR) v Nordsjælland (DEN)
    Banants (ARM) v Sarajevo (BIH)
    Engordany (AND) / Folgore (SMR) v Kairat Almaty (KAZ)
    Petrocub (MDA) v Osijek (CRO)
    Anorthosis Famagusta (CYP) v Laçi (ALB)
    Ferencváros (HUN) v Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    Balzan (MLT) v Keşla (AZE)
    Budapest Honvéd (HUN) v Rabotnicki (MKD)
    Rudar Pljevlja (MNE) v Partizan (SRB)
    CSKA Sofia (BUL)
    v Riga (LVA)
    Milsami Orhei (MDA) v Slovan Bratislava (SVK)
    Radnički NiÅ¡ (SRB) v UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
    Lech Poznań (POL) v Gandzasar-Kapan (ARM)
    Chikhura Sachkhere (GEO) v Beitar Jerusalem (ISR)
    Vaduz (LIE) v Levski Sofia (BUL)
    Željezničar (BIH) v
    Narva Trans (EST)
    Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) v Irtysh (KAZ)
    Hibernian (SCO) v NSÍ Runavík (FRO)
    Rudar Velenje (SVN) v Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL)
    Levadia Tallinn (EST) v Dundalk (IRL)
    ÍBV (ISL) v Sarpsborg (NOR)
    København (DEN)
    v KuPS Kuopio (FIN)
    Liepāja (LVA) v Häcken (SWE)
    AlıntıAlıntı

  3. #3
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.790
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    768 Toplam

    Standart Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 Sezonu Öneleme Eşleşmeleri

    Second qualifying round main path (26 July & 2 August)

    14:50CET, 20 June, Nyon
    Glenavon (NIR) / Molde (NOR) v Anorthosis Famagusta (CYP) / Laçi (ALB)
    Banants (ARM) / Sarajevo (BIH) v Atalanta (ITA)
    Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) / Žalgiris Vilnius (LTU) v Vaduz (LIE) / Levski Sofia (BUL)
    Engordany (AND) / Folgore (SMR) / Kairat Almaty (KAZ) v AZ Alkmaar (NED)
    Aberdeen (SCO) v Burnley (ENG)
    Rudar Pljevlja (MNE) / Partizan (SRB) v Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) / Irtysh (KAZ)
    Balzan (MLT) / Keşla (AZE) v Milsami Orhei (MDA) / Slovan Bratislava (SVK)
    Cliftonville (NIR) / Nordsjælland (DEN) v Shamrock Rovers (IRL) / AIK (SWE)
    Rudar Velenje (SVN) / Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL) v FCSB (ROU)
    Hapoel Haifa (ISR) v Lahti (FIN) / Hafnarfjördur (ISL)
    Levadia Tallinn (EST) / Dundalk (IRL) v AEK Larnaca (CYP)
    Zaria Balti (MDA) / Górnik Zabrze (POL) v Budućnost Podgorica (MNE) / Trenčín (SVK)
    Ferencváros (HUN) / Maccabi Tel-Aviv (ISR) v Radnički NiÅ¡ (SRB) / UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
    CSKA Sofia (BUL) / Riga (LVA) v Admira Wacker Mödling (AUT)
    Spartak Subotica (SRB) / Coleraine (NIR) v Sparta Praha (CZE)
    RB Leipzig (GER) v Liepāja (LVA) / Häcken (SWE)
    Stjarnan (ISL) / Nõmme Kalju (EST) v København (DEN) / KuPS Kuopio (FIN)
    Ufa (RUS) v Å*iroki Brijeg (BIH) / Domžale (SVN)
    Samtredia (GEO) / Tobol Kostanay (KAZ) v Pyunik (ARM) / Vardar (MKD)
    Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR)
    LASK Linz (AUT) v Lillestrøm (NOR)
    Budapest Honvéd (HUN) / Rabotnicki (MKD) v Progrès Niederkorn (LUX) / Gabala (AZE)
    Petrocub (MDA) / Osijek (CRO) v Rangers (SCO) / Shkupi (MKD)
    B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) / OFK Titograd (MNE) v Beşiktaş (TUR)
    Dunajská Streda (SVK) / Dinamo Tbilisi (GEO) v Derry City (IRL) / Dinamo Minsk (BLR)
    Ventspils (LVA) / Luftëtari (ALB) v Bordeaux (FRA)
    Željezničar (BIH) / Narva Trans (EST) v Stumbras (LTU) / Apollon Limassol (CYP)
    Racing Union (LUX) / Viitorul (ROU) v Vitesse (NED)
    St Gallen (SUI) v ÍBV (ISL) / Sarpsborg (NOR)
    Dinamo Brest (BLR) v Atromitos (GRE)
    Sevilla (ESP) v Neftçi (AZE) / Újpest (HUN)
    Connah's Quay (WAL) / Shakhtyor Soligorsk (BLR) v Lech Poznań (POL) / Gandzasar-Kapan (ARM)
    Hibernian (SCO) / NSÍ Runavík (FRO) v Asteras Tripolis (GRE)
    Chikhura Sachkhere (GEO) / Beitar Jerusalem (ISR) v Partizani (ALB) / Maribor (SVN)
    Genk (BEL) v Fola Esch (LUX) / Europa (GIB) / Prishtina (KOS)
    Djurgården (SWE) v Mariupol (UKR)
    Hajduk Split (CRO) v Ilves Tampere (FIN) / Slavia Sofia (BUL)
    AlıntıAlıntı

  4. #4
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.790
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    768 Toplam

    Standart Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 Sezonu Öneleme 1. ve 2. Öneleme Eşleşmeleri

    UEFA AVRUPA LİGİ 1.ÖNELEME EŞLEŞMELERİ



    Samtredia vTobol
    Banants v FK Sarajevo
    Rabotnicki v Budapest Honved
    Vaduz vLevski Sofia
    Fola Esch v Prishtina
    KI Klaksvik v Zalgiris Vilnius
    Glenavon FC v Molde
    Pyunik v Vardar Skopje
    Ventspils v Luftetari Gjirokaster
    Chikhura Sachkhere v Beitar Jerusalem
    Partizani Tirana v Maribor
    Rudar Velenje v Tre Fiori
    Balzan Youths v Keşla FK
    FC Lahti v FH Hafnarfjordur
    FC Levadia Tallinn v Dundalk
    lves Tampere v Slavia Sofia
    KuPS Kuopio v FC Copenhagen
    Narva Trans v Zeljeznicar
    Qabala v Progres Niedercorn
    Trakai v Irtysh Pavlodar
    Liepaja v Hacken
    Anorthosis v KF Laçi
    Connahs Quay v Shakhtyor Soligorsk
    Derry City v Dinamo Minsk
    Ferencvaros v Maccabi Tel Aviv
    Milsami v Slovan Bratislava
    Neftçi Baku PFK v Ujpest
    Petrocub v Osijek
    Stumbras v Apollon Limassol
    CSKA Sofia v Riga FC
    B36 Torshavn v Titograd Podgorica
    Engordany v Kairat
    Gornik Zabrze v FC Zaria Balti
    İB Vestmannaeyjar v Sarpsborg 08
    Racing FC v Viitorul Constanta
    Siroki Brijeg v Domzale
    Shamrock Rovers v AIK
    Rudar Pljevlja v Partizan Belgrade
    Buducnost Podgorica v Trencin
    Cliftonville v FC Nordsjaelland
    Hibernian v NSI Runavik
    Lech Poznan v Gandzasar
    Rangers v Shkupi
    Spartak Subotica v Coleraine FC
    DAC Dunajska Streda v Dinamo Tbilisi
    Radnicki Nis v Gzira United
    Stjarnan v Nomme JK Kalju
    AlıntıAlıntı

  5. #5
    TDW Team-Mod. eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    18.790
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    768 Toplam

    Standart Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 Sezonu Öneleme 1. ve 2. Öneleme Eşleşmeleri



    AlıntıAlıntı

 

 

Benzer Konular

  1. Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 22.07.2018, 13:30
  2. Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 25.08.2017, 14:57
  3. Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 4.08.2017, 10:34
  4. Cevaplar: 6
    Son Mesaj: 21.07.2017, 18:58
  5. Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 20.07.2017, 10:49

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.544.845.102.23671 seconds with 20 queries Sayfa Boyutu (235830)