turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member schizofren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Yeniden başlama ve ekran kararması sorunu (loading ekranı gelmiyor)

ARKADAŞLAR SELAM ;

ORJİNAL DM800 HD PVR sahibiyim
    5-6 Aydır dm800 cihazımı fişten çekip, daha sonra taktığım zaman çalışmıyordu
    en az 5-10 denemeden sonra nihayet boot çubuğu doluyor ve cihaz açılıyordu,
    ama geçenlerde 2 haftalık tatil dönüşümde, cihazın fişini taktım bırakın 5/10 denemeyi,
    15-20 defa denenmeme rağmen cihaz açılmadı,
    yani cihaza elk. geliyor fakat henüz boot çubuğu çıkmadan elk. gidiyor ve başa dönüyor,
    yeni bir image ile düzelir diye, browser üzerinden yeni bir image attım ama nafile,
    sonrasında tekrar tekrar yine belki düzelir diye
    rs232'den, browserden, dreamup'lardan atmadığım image,seconstage vs. yapmadığım bios ayarı kalmadı
    sonuç değişmedi, şuan enson güncel imagelerden D.M.S-Img-dm800-OE2-v6.0 yüklü
    ilk açılışta videoda görüleceği üzre sırasıyla #84 / lf.gz bootlogo dm800 / 4-dm800. gzux -2.6.18- yazıyor,
    sonra bilindik sahne restart, başa dönüyor
    Adaptörden olabilir diye bir başka arkadaşın dm800 adaptörü ile denedim durum yine değişmedi

BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM ACİL YARDIM LAZIM..
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart Cevap: Yeniden başlama ve ekran kararması sorunu (loading ekranı gelmiyor)

Adaptör değiştirdim denedim diyorsun ama değiştirdiğiniz adaptörün gücünün yettiğinden eminmisiniz?miliamperini mümkün olduğu kadar yüksek olanla deneyiniz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Junior Member schizofren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: Yeniden başlama ve ekran kararması sorunu (loading ekranı gelmiyor)

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Adaptör değiştirdim denedim diyorsun ama değiştirdiğiniz adaptörün gücünün yettiğinden eminmisiniz?miliamperini mümkün olduğu kadar yüksek olanla deneyiniz.
    Evet evet Elvis ustad hatta gözü kararttım 9.6 a lik bir adaptör denedim halen loading ekranındaiken tık diye bir ses sonra yine tekrar aynı sekilde kendini açamadan kapatıyor . Bana iyi bir servis tavsiyeniz olur mu ?
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı schizofren Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet evet Elvis ustad hatta gözü kararttım 9.6 a lik bir adaptör denedim halen loading ekranındaiken tık diye bir ses sonra yine tekrar aynı sekilde kendini açamadan kapatıyor . Bana iyi bir servis tavsiyeniz olur mu ?
    Tık diye ses niçin gelsinki hard diskmi takılı? Evet ise diski çıkartda dene kardeş belki hdd bozulmuş ve etkiliyor olabilir.
    volt olarak 12 volt miliamperide minumum 200,300 olmalı.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı