[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bir uygulama yüklerken , bazen “Bunun bir sistem sürücüsüne yüklenmesi gerekir. Tercihinizi geçersiz kılmak için en az x MB ”mesajıyla bir sistem sürücüsü seçin. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, Alexa uygulamasını yüklemeye çalışırken bir mesaj aldım.
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Muhtemelen bildiğiniz gibi, Windows 10 yüklü tüm uygulamaları ve verilerini sistem sürücüsüne kaydeder (Windows 10'un yüklü olduğu sürücü).
Bunun bir sistem sürücüsüne yüklenmesi gerekiyor

Windows 10 Mağazası, sistem dışı bir sürücüye yüklenemeyen bir uygulamayı yüklemeye çalışırken “Sistem sürücüsüne yüklenmesi gerekenler” mesajını görüntüler, ancak varsayılan olandan farklı bir sürücü kurdunuz (sistem sürücüsü). ) Mağazadan yüklenen uygulamalar için yükleme sürücüsü.
Yukarıdaki mesajı aldığınızda , uygulamayı yüklemeye devam etmek için aşağı açılır kutudan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] (Windows 10 yükleme diski) seçebilirsiniz.
Alternatif olarak, gelecekte aynı iletiyi almaktan kaçınmak için sistem sürücüsünü Ayarlar uygulamasının altındaki Uygulamaları depola için yükleme konumu olarak geri yükleyebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapacağız.
1. Adım: Ayar uygulamasını açın. Sistem > Depolama'ya gidin .
: 2 Adım yılında fazla depolama ayarları , bölümünü tıklayın yeni içerik kaydedilir Değişim linki.
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
3. Adım: Sayfa uygulamalar, videolar, resimler, belgeler ve TV şovları için varsayılan konumları görüntüler. In Yeni uygulamalara kurtaracak açılan kutusunda, Windows 10 yüklü olduğu sürücüyü seçin. Click uygula düğmesini.
Mağaza uygulaması "Bu, bir sistem sürücüsüne yüklenmesi gereken" görüntülenmeyecek. Tercihinizi iptal etmek için, en az x MB ”mesajıyla şimdi bir sistem sürücüsü seçin.