turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

15. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 511121314151617181925 ... SonuncuSonuncu
284 sonuçtan 141 ile 150 arası
    Vip Member xorion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    691 Toplam

Standart Cevap: XorVod - LG Webos Uygulaması

Alıntı sepultura Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    LG eski seriler için uygulama paylaşacakmısınız ustam ?
    Maalesef Lg NetCast ler için düşünmüyorum

2. Teşekkür edenler:

kirazli (24.12.2018) , ismailglr (24.12.2018)

Junior Member taunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    3 Toplam

kullanıcı adı ve şifre alabilir miyim? Teşekkürler!

4. Teşekkür edenler:

xorion (24.12.2018)

Junior Member sekoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

Hocam öncelikle çalışman süper olmuş. Daha da gelişmesini umuyorum. Bana da şifre gönderirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

6. Teşekkür edenler:

xorion (25.12.2018)

Junior Member Karacoglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Xorion usta, yeni yılın ilk haftasında turkvod eklentisini menüden çıkaracağını yazmışsın. Böyle iyi idi, neden kaldırma kararı aldın merak ettik, açıklar mısın?

2 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı Karacoglan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Xorion usta, yeni yılın ilk haftasında turkvod eklentisini menüden çıkaracağını yazmışsın. Böyle iyi idi, neden kaldırma kararı aldın merak ettik, açıklar mısın?
    Tabii açıklıyayım ..

XorVod daha LG de yayınlanmadan önce kendilerinden izin istemiştim cevap ta verdiler ve ben o cevabı izin verdiler diye düşündüm.. Sonra LG de yayınlanınca kendilerine tekrar yazdım bakın ekliyorum diye ama hiç cevap vermediler.

En azından "hayır" demediler diye düşündüm

Sanırım en başından beri aslında izin vermediler ve şimdi olan bu "mac adresi" olayı da XorVod da çıkmasın diye yapılıyor. diye düşünmeye başladım.

Aslında yine açabiliyorum Turkvod u ama istemiyorlarsa fazla zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

Sadece özel mesajla "TurkVod"u verme demeleri yeterliydi. Bu yollarla anlamamı sağlamalarına hem kızdım hem üzüldüm.

Durum bu yani

Vakit ayırabilirsem ben de kendi film dizi modullerimi yaparım belki ama en önce şu iptv sistemini tamamen değiştirmeliyim

9. Teşekkür edenler:

ismailglr (26.12.2018) , Karacoglan (25.12.2018)

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    30.036 Toplam

Alıntı xorion Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tabii açıklıyayım ..

XorVod daha LG de yayınlanmadan önce kendilerinden izin istemiştim cevap ta verdiler ve ben o cevabı izin verdiler diye düşündüm.. Sonra LG de yayınlanınca kendilerine tekrar yazdım bakın ekliyorum diye ama hiç cevap vermediler.

En azından "hayır" demediler diye düşündüm

Sanırım en başından beri aslında izin vermediler ve şimdi olan bu "mac adresi" olayı da XorVod da çıkmasın diye yapılıyor. diye düşünmeye başladım.

Aslında yine açabiliyorum Turkvod u ama istemiyorlarsa fazla zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

Sadece özel mesajla "TurkVod"u verme demeleri yeterliydi. Bu yollarla anlamamı sağlamalarına hem kızdım hem üzüldüm.

Durum bu yani

Vakit ayırabilirsem ben de kendi film dizi modullerimi yaparım belki ama en önce şu iptv sistemini tamamen değiştirmeliyim
    Selamlar.

Sanırım iletişim eksikliğinden dolayı olarak bu şekilde bir kanıya vardınız.

Başta söylediğimizde herhangi bir değişiklik yoktur.

29 Kasım tarihli mesajınızı da diğer sitede zaten TURKvod u uygulamadan çıkarttığınızı okuduğum için yanıtlamadım.

Mac uygulaması ise ticari olarak cihazlarına TURKvod u gömen ve menfaat sağlayan fakat TURKvod serverlerine külfet olan firmalar için yapılmıştır.

Sizin uygulamanızla ilgisi yoktur.

Saygılar.

11. Teşekkür edenler:

kral_27 (27.12.2018) , ismailglr (26.12.2018) , endebar (25.12.2018) , Elvis (25.12.2018)

4 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selamlar.

Sanırım iletişim eksikliğinden dolayı olarak bu şekilde bir kanıya vardınız.

Başta söylediğimizde herhangi bir değişiklik yoktur.

29 Kasım tarihli mesajınızı da diğer sitede zaten TURKvod u uygulamadan çıkarttığınızı okuduğum için yanıtlamadım.

Mac uygulaması ise ticari olarak cihazlarına TURKvod u gömen ve menfaat sağlayan fakat TURKvod serverlerine külfet olan firmalar için yapılmıştır.

Sizin uygulamanızla ilgisi yoktur.

Saygılar.

Merhaba;

Aynen öyle bu kanıya varmıştım ama madem öyle diyorsunuz ben TurkVod u kaldırmak istemem.

29 Kasımdaki mesajımı tam hatırlayamadım ve araştırmadan yazıyorum ama tahminimce o zaman için şu film dizi telif olaylarıyla ilgili konulardan dolayı sanırım.

Ben başka platformların da Turkvod u izinsiz kullandığını hiç bilmiyordum. Direkt kendi üstüme alındım.

O zaman yine yeni yeniden

Not: Aksi bir durumda sadece söylemeniz yeterli, kaldırırım....

13. Teşekkür edenler:

kral_27 (27.12.2018) , kirazli (26.12.2018) , ismailglr (26.12.2018) , berkenkey (25.12.2018)

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    30.036 Toplam

Alıntı xorion Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba;

Aynen öyle bu kanıya varmıştım ama madem öyle diyorsunuz ben TurkVod u kaldırmak istemem.

29 Kasımdaki mesajımı tam hatırlayamadım ve araştırmadan yazıyorum ama tahminimce o zaman için şu film dizi telif olaylarıyla ilgili konulardan dolayı sanırım.

Ben başka platformların da Turkvod u izinsiz kullandığını hiç bilmiyordum. Direkt kendi üstüme alındım.

O zaman yine yeni yeniden

Not: Aksi bir durumda sadece söylemeniz yeterli, kaldırırım....
    Evet, sadece içinde TURKvod var diye cihaz satanlar bile var.

Kim ne yapıyor pek önemsemesemde serverler deki durum aşağıdaki gibi olunca artık bir tarafından önlem almak gerekiyor.

Yoksa mac la vs uğraşmayı bende istemem.

15. Teşekkür edenler:

kral_27 (27.12.2018) , ismailglr (26.12.2018)

Junior Member gsha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Yukardaki yazdıklarından sonra tekrar eklemeyi düşündüğüne göre gazın çabuk sönmüş...

Junior Member nrdn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    16 Toplam

User pass alabilir miyim...

15. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 511121314151617181925 ... SonuncuSonuncu