turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

17. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 713141516171819202127 ... SonuncuSonuncu
284 sonuçtan 161 ile 170 arası
    Vip Member ismailglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    4 Bu Konu icin
    2.875 Toplam

Standart Cevap: XorVod - LG Webos Uygulaması

@berkenkey ustayı da @xorion ustayı da uzun yıllardır forumlardan tanırım.iki ustanın arasına girmek hiç birimize düşmez diye düşünüyorum.

ikisi arasında hatta diyebilirim ki xorion ustanın tek taraflı yanlış anlamasından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bu durumda olayı uzatmanın anlamı yok galiba.

TurkVOD bizim ilk göz ağrımızdır @berkenkey ustanın emeği ve hakkı ödenemez ve XorVod a da çok yakıştığını düşünuyorum.ve inşallah TurkVOD yeniden XorVod a gelecektir.
    Konu ismailglr tarafından (26.12.2018 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

2. Teşekkür edenler:

kral_27 (27.12.2018) , pedro888 (26.12.2018) , berkenkey (26.12.2018) , yakamoz01 (26.12.2018)

Vip Member xorion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı ismailglr Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @berkenkey ustayı da @xorion ustayı da uzun yıllardır forumlardan tanırım.iki ustanın arasına girmek hiç birimize düşmez diye düşünüyorum.

ikisi arasında hatta diyebilirim ki xorion ustanın tek taraflı yanlış anlamasından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bu durumda olayı uzatmanın anlamı yok galiba.

TurkVOD bizim ilk göz ağrımızdır @berkenkey ustanın emeği ve hakkı ödenemez ve XorVod a da çok yakıştığını düşünuyorum.ve inşallah TurkVOD yeniden XorVod a gelecektir.
    Yok maalesef gelmeyecek..

Geisha nın (gsha mış) mesajındaki sözleri ettim ve gerçekten öyle düşünüyorum yalan değil ama bunu kötü ve abartılı bir şekilde dile getirmişim.

Berkenkey'e nezakatini hiç bozmadığı için de teşekkür ederim. TurkVod u eklenti olarak değil ama modulleri ve yönetimiyle gerçekten hep takdir ettim ve daha önce de söylemiştim.

4. Teşekkür edenler:

pedro888 (26.12.2018) , berkenkey (26.12.2018) , ismailglr (26.12.2018)

Senior Member pedro888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 Bu Konu icin
    103 Toplam

@berenkey ustam gibi yemin ederim sabırlı ve iyi niyetli olduguna her zaman şait oluyoruz forum ortamı tam bir aile ortamı gibi görüyorum hani bir cocuk babasından yada abisinden yada annesinden yardım isterya hic bir zaman bizi kırmamıştır hatta onun hakkı herzaman bizim üzerimize gecmiştir keşke herkes yaptıgı uygulama berenkey ustam gibi takip etse yemin ederim para ile hizmet verenler bile onun tırnagı olamaz ALLAH c.c ondan her daim razı olsun
    --------------------------------------------------------------------------------
    @xorion ustam sen ne karar verirsen başımızın üstünde yerin vardır insan hata ile adam bile öldürür şeytan öyle bir ves vese verirki insana kırkyılık dostumuzu düşman sanarız senden ricamız pire için yorgan yakma her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır egerki bilmeden yanlış bir söz söyledim ise şimdiden siz degerli ustalarımdan üzür dilerim ALLAH emanet olun ustalarım
    Konu pedro888 tarafından (26.12.2018 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

6. Teşekkür edenler:

ismailglr (27.12.2018) , berkenkey (27.12.2018) , kral_27 (27.12.2018) , Karacoglan (26.12.2018) , cevder (26.12.2018) , Elvis (26.12.2018) , xorion (26.12.2018)

Junior Member djmtiny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Rica etsem klanici olarak ekleyebirmisiniz

Member habib_723 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 Bu Konu icin
    29 Toplam

Açıkçası dün akşam Turkvod un XorVod dan çıktığını görmek üzdü beni, umarım en kısa sürede tekrar eklenir. Bazıların bazı şeyleri ateşlemesi ve orada burada siz şunu yaptınız bunu yaptınız kaldırın demesi kadar yanlış bir şey yoktur. Nitekim her iki ustamızda iletişim eksikliğinden ötürü durumun bu noktaya geldiğinin farkında, temennim en kısa sürede XorVod Uygulamasında tekradan Turkvod u görmemiz olacaktır. Her iki uygulamada emeği geçen tüm ustalarımıza verdikleri emek ve çabaları için teşekkür ediyorum...

9. Teşekkür edenler:

dragonaxe (28.12.2018) , ismailglr (27.12.2018) , pedro888 (27.12.2018) , kral_27 (27.12.2018) , xorion (27.12.2018) , iyikosan (27.12.2018)

Junior Member baron1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4 Toplam

Merhabalar
    Uygulama çok güzel biraz ağır işliyor gibi extream içine ücretli veücretsiz iptv yükledim filmlerde dil seçimi olmalı bir kanal bakarken listeye filmden çıkmadan ulaşılmalı afişlerin çıkması güzel ssiptv, ott player kullanıyorum onlarla kıyasladım ama bizlere ait programı kullanmayı onları silmeyi isterim umarım usta birazdaha geliştirecektir türkvod yerine başka alternatiflere bakalım usta bu uygulamaya çalışması için biraz rahat bırakılsın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. Teşekkür edenler:

ismailglr (31.12.2018)

Vip Member xorion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı baron1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhabalar
    Uygulama çok güzel biraz ağır işliyor gibi extream içine ücretli veücretsiz iptv yükledim filmlerde dil seçimi olmalı bir kanal bakarken listeye filmden çıkmadan ulaşılmalı afişlerin çıkması güzel ssiptv, ott player kullanıyorum onlarla kıyasladım ama bizlere ait programı kullanmayı onları silmeyi isterim umarım usta birazdaha geliştirecektir türkvod yerine başka alternatiflere bakalım usta bu uygulamaya çalışması için biraz rahat bırakılsın derim.

Merhaba;

Daha önce de belirtmiştim ama görmemiş olabilirsiniz. Uygulamadaki iptv sistemini tamamen değiştireceğim. Listelerde gruplama ekleyeceğim ve kanallar da epg varsa yani iptv listenizde varsa epg ler ve yine kanal, film dizi hakkındakii tüm bilgiler çıkacaktır.

Video oynarken oynatıcıdan çıkmadan yine listeyi görüp seçim olacaktır. Dil seçeneği olayını bilmiyorum. Eğer iptv deki videolarda bu seçilebiliyorsa eklerim. Bunu araştırmam lazım.

İptv harici ise yani modul portal olayı ise zaman bulursam güncellemelerden sonra kendim bir kaç film-dizi modulu yapıp ekleyebilirim ama bu en sonraki iş..

Uygulama 2 bölüm olacak IPTV ve Modul/portal diye bu da en başta seçimli olacaktır. Yani planım böyle

Aramalar yine aynen kalacaktır, Youtube, Vk vs. vs.

Vk da varsayılan olarak adult filtreli arama yapılıyor bunu da kullanıcı seçimine bırakacağım. Her ne kadar bu haliyle de adult videolar geliyor ya neyse

13. Teşekkür edenler:

ismailglr (31.12.2018) , hasre59 (29.12.2018)

Junior Member baron1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    4 Toplam

Tamam usta seni anladım heyacanla güncellemeleri takip edicem şuan extreamle idare ediyorum o bölüm umarım kaldırmazsın kolay gelsin

15. Teşekkür edenler:

ismailglr (31.12.2018) , sam2014 (29.12.2018)

Junior Member sam2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Bende kullanıcı adı ve şifre alabilir miyim? Teşekkürler!

Member ceka_300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

bende alabilirmiyim kullanıcı ve şifre

17. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 713141516171819202127 ... SonuncuSonuncu