turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

21. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 11171819202122232425 ... SonuncuSonuncu
284 sonuçtan 201 ile 210 arası
    Senior Member karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Standart Cevap: XorVod - LG Webos Uygulaması

Usta bizede gelsin hadi Samsung içinde

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Samsung 55Mu9000-Türksat 90 lık sabit uydu-Mibox S 4K TvBox

Vip Member xorion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı baron1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hocam portal güzel olmuş imdb puanları afişlerin altında olursa çok güzel olur birde konusu hakkında bilgi(tamam bilgi afişe basınca çıkıyor 10 numara),video kalitesi seçenekleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Imdb puanını alıyorum aslında ama açıklama kısmına yazdırmayı unutmuşum onu bir ara halledeyim.

Asıl sorun parserlerim çok eksik bir çok link açılmıyor onu düzeltmek gerek.

Bir de bu portal değil de modul aslında ve şimdilik sadece 1 adet ama ileride aksilik olmazsa sayısını arttıracağım ama dediğim gibi önce parser işini yapmam lazım yoksa hiç bir anlamı kalmıyor.

3. Teşekkür edenler:

digitalman (14.01.2019)

Junior Member baron1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Tamam hocam düzeltiyorum modül süper olmuş ben extream link yükledim kendimin ücretli daha öncede yazmıştım arada digelimki bir film izlicem o film 6000 kanal içinde film ismi bilmezsem sonraki sayfaya atla atla bitmiyor ya buketlere ayrılsa (ssiptv gibi )external list yükle seçeneğindeki gibi film direk film bölümü görsem aynı zamanda, diyelimki herhangi bir kanal üzerinde geri gelmeden okeyleyince kanal listesi olsa, mesela ottplayerde bülgisayarda indirmiş olduğum listeyi belgesel.film, spor vs.yeni notped kopyala yapışır yapıp ott playere yüklüyorum biraz zahmetli ondada güncelleme olmayınca arada listeleri silip yeniden yükleme yapıyorum mkvod da modüller güzel film cafe sizin yüklediğiniz hdflim cehennemini takip ediyorum sizde dogru seçim yapmışsınız film kaliteleri var gerçi benim hep 1080 de diğer kullanıcılar için seçenekli olursa iyi olur bu programlarda olanlar ssiptv,ottplayer,mkvod bunların bir karması olursa çok şey istedim imkanınız dahilinde yine aklıma birşey gelirse yazarım en azından diğer programlardan eleme yapar tvyi biraz rahatlatırım extream için PC’den bağlanıp kopyala yapıştır için maç adres baglantısıda olursa iyi olur çok şey yazdım anlayışına sığınıyorum başarılarının devamını diliyorum teşekkür ederim.

2 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı baron1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tamam hocam düzeltiyorum modül süper olmuş ben extream link yükledim kendimin ücretli daha öncede yazmıştım arada digelimki bir film izlicem o film 6000 kanal içinde film ismi bilmezsem sonraki sayfaya atla atla bitmiyor ya buketlere ayrılsa (ssiptv gibi )external list yükle seçeneğindeki gibi film direk film bölümü görsem aynı zamanda, diyelimki herhangi bir kanal üzerinde geri gelmeden okeyleyince kanal listesi olsa, mesela ottplayerde bülgisayarda indirmiş olduğum listeyi belgesel.film, spor vs.yeni notped kopyala yapışır yapıp ott playere yüklüyorum biraz zahmetli ondada güncelleme olmayınca arada listeleri silip yeniden yükleme yapıyorum mkvod da modüller güzel film cafe sizin yüklediğiniz hdflim cehennemini takip ediyorum sizde dogru seçim yapmışsınız film kaliteleri var gerçi benim hep 1080 de diğer kullanıcılar için seçenekli olursa iyi olur bu programlarda olanlar ssiptv,ottplayer,mkvod bunların bir karması olursa çok şey istedim imkanınız dahilinde yine aklıma birşey gelirse yazarım en azından diğer programlardan eleme yapar tvyi biraz rahatlatırım extream için PC’den bağlanıp kopyala yapıştır için maç adres baglantısıda olursa iyi olur çok şey yazdım anlayışına sığınıyorum başarılarının devamını diliyorum teşekkür ederim.
    IPTV sistemini yeniliyorum zaten ve dediğiniz gibi gruplama kategorilendirme falan olacak. Video ekranında kanal listesini görmede olacak yani videodan çıkmadan listeyi görüp seçebilme.

İptv adreslerinizi kopyala yapıştır yaparak web üzerinden ekleme de olacak.

Örnek verdiğiniz uygulamaları biliyorum ama benimki daha farklı olacak Yani tamamen bana ait..

Modul kısmında zaten kalite seçenekleri çıkıyor. Açılan videolarda ok tuşuna basarsanız sağ tarafta eğer varsa kalite seçenekleri çıkar ama dediğim gibi parser eksiğim çok fazla şu iptv işini halletsem sıra gelecek.

Şu anki modulu öylesine yaptım test amaçlı idi zaten çok fazla modul eklemem toplamda her alan dahil 15-20 yi geçmem sanırım.

6. Teşekkür edenler:

AspavA (19.01.2019) , memoli81 (13.01.2019)

Junior Member ac20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

********* tarzi dizi yada sinema sayfalari eklenek mi

Vip Member hasre59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    137 Toplam

Şuan off gözüküyor,,

0 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı hasre59 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Şuan off gözüküyor,,
    Off dediğiniz nedir? Şu an çalışıyor??

Not: Uygulamayla ilgileniyorum ama IPTV düzenlemesinden dolayı resmen yeni bir uygulama yapıyor gibiyim. Bu sebeple çok uzadı ve uzuyor. Arada sıkılırsam belki modul falan eklerim ama modulden önce parser düzenlemesi gerekiyor ki uygulamayı tamamen dağıttım şu an ve bu yüzden client tarafına herhangi bir şey adapte etmek çok zor oluyor. Yani parserler client tarafında çalışacaktır, moduller ise server tarafında. Bu yüzden modul eklemek sorun değil ama parser olmadan da sadece süs gibi oluyor.

Senior Member karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Alıntı xorion Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Off dediğiniz nedir? Şu an çalışıyor??

Not: Uygulamayla ilgileniyorum ama IPTV düzenlemesinden dolayı resmen yeni bir uygulama yapıyor gibiyim. Bu sebeple çok uzadı ve uzuyor. Arada sıkılırsam belki modul falan eklerim ama modulden önce parser düzenlemesi gerekiyor ki uygulamayı tamamen dağıttım şu an ve bu yüzden client tarafına herhangi bir şey adapte etmek çok zor oluyor. Yani parserler client tarafında çalışacaktır, moduller ise server tarafında. Bu yüzden modul eklemek sorun değil ama parser olmadan da sadece süs gibi oluyor.
    Kolay gelsin arkadaşım bizlerde beklemedeyiz ha gayret.

Vip Member hasre59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    137 Toplam

hdfilmcehennemi fililerin oynatma linklerinin hepsinde eror veriyor filimler açılmıyor,,

0 Bu Konu icin
    691 Toplam

Alıntı hasre59 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hdfilmcehennemi fililerin oynatma linklerinin hepsinde eror veriyor filimler açılmıyor,,
    Bir önceki mesajımda da yazdım. Parser kodlarını düzenlemem gerek.

21. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 11171819202122232425 ... SonuncuSonuncu