turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
28 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    98 Toplam

Standart Cevap: IPTV ileri geri sarma ve durdurma var mı?

Alıntı elektroakif Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dediklerinizi yaptım.
    (xc) yazan klasörü etc/enigma2 içine at ---- klasörle mi atmam gerek , klasorün içindeki ni mi ?

Ben ip server satın almadım. "http://1.seri03.com/netfilik/netflixdizleri/HakanMuhafiz/HakanMuhafiz.S01B01.mkv" bu tarz adresleri bukete kaydedip izliyordum. Bu adresler bu eklentiye eklenir mi ?
    evet yapabilirsiniz kendi linklerinizi m3u yapin.xc ile de m3u dosyanizi acin.kolay gelsin

#EXTM3U
    #EXTINF:0 group-title="SPOR",muhafiz
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

yalniz mkv leri acarmi bilmiyorum
    Konu hasoo tarafından (19.01.2019 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

elektroakif (21.01.2019) , nasre (19.01.2019)

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    451 Toplam

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    uygulama burada
    nasre arkadaşım bu ilgili(iptv xtreamcode.rar )dosyayı tekrar upload yaparmısın ben indirdim ama zipten çıkmıyor sanırım sorunlu kolay gelsin

zipten çıkarırken bu hatayı veriyor

Konu harkan tarafından (19.01.2019 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

nasre (19.01.2019)

Member aleks- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

IPTVPlayer adult kanalarını nasıl açabilirim yerleri nerde
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9.734 Toplam

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    nasre arkadaşım bu ilgili(iptv xtreamcode.rar )dosyayı tekrar upload yaparmısın ben indirdim ama zipten çıkmıyor sanırım sorunlu kolay gelsin

zipten çıkarırken bu hatayı veriyor

7 zip programıyla açın yada yeni sürüm winrar denedim açılıyor
    AlıntıAlıntı

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    451 Toplam

tamam hallettim winzip yeni sürümünü yükledim sorun yok teşekkürler
    Konu harkan tarafından (20.01.2019 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member elektroakif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı hasoo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet yapabilirsiniz kendi linklerinizi m3u yapin.xc ile de m3u dosyanizi acin.kolay gelsin

#EXTM3U
    #EXTINF:0 group-title="SPOR",muhafiz
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

yalniz mkv leri acarmi bilmiyorum
    Çok sağolun dediğizi yaptım. (kodda bir kaç oynama yaparak) Mkv açtım izledim. Sorun yoktu.

İzlerde dondu, kumanda işlem yapmadı. Elektriğini çekip tekrar taktım. Displayde RUN yazıyor ve açılmıyor.

Ne yapmam gerek, neden olmuş olabilir ?
    AlıntıAlıntı

Senior Member simsek59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

zero 4k kıullanıyorum test ıptv ler deniyorum ve listelerde filimler oluyor bunları nasıl ileri veya geri ilerletebilirim bulamadım open atv6.1 kullanıyorum
    AlıntıAlıntı

Junior Member elektroakif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı elektroakif Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Çok sağolun dediğizi yaptım. (kodda bir kaç oynama yaparak) Mkv açtım izledim. Sorun yoktu.

İzlerde dondu, kumanda işlem yapmadı. Elektriğini çekip tekrar taktım. Displayde RUN yazıyor ve açılmıyor.

Ne yapmam gerek, neden olmuş olabilir ?
    Sonunda halloldu. Benzer durumlarda yardımcı olması adına yaşadığım sorunu mu çözümü paylaşayım:

1) Uydu alıcısı sağlamken imaj yedek aldığım USB yi boot etmedi bir türlü. Aynı boyutta başka USB taktım boot etmeye başladı.
    2) Yeni boot eden USB ye factory imaj, kendi yedek aldığım imaj ve internetten bulduğum yedekleri denedim F700 yazdı kaldı 15 dk dahi bekledim, olmadı.
    3) Bir yerde USB biçimlenirken içinde veri kaldığını bu yüzden sorun çıkardığını okudum. Usb yi önce NTFS olarak hızlı biçimlendirdim. Sonra Fat32 olarak yavaş biçimlendirip factory imajı yükledim. Yaklaşık 3 dakikada yükledi açıldı.
    4) Arkasından kendi aldığım yedeği yüklemeye çalıştım yüklemedi. (Galiba ilk USB uydu alıcısına tam uyum sağlamadı veya normal biçimleme sonrası veri kaldığı için yedek alımında sorun oldu)
    5) İnterneten hazır buldum 2 farlı yedeği denedim hepsi kuruldu. OpenPLİ 6.1 yedeği kuruldu, cihaz açıldı. Sonra elektriği kesip flashı çıkarınca tekrar açılmadı (bisiklet çıktı ama). Kurulumu tekrar yaptım düzeldi. Şuan OpenAtv6.2 yüklü. OpenAtv6.0 kadar stabil değil ama güzel.

Önereceğiniz en iyi en stabil imaj hangisi ?
    Eski (OpenAtv6.0) da openPrizma yazılımı vardı. Onu tekrar bulup nasıl yükleyebilirim ?
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

Sonunda halloldu. Benzer durumlarda yardımcı olması adına yaşadığım sorunu mu çözümü paylaşayım:

1) Uydu alıcısı sağlamken imaj yedek aldığım USB yi boot etmedi bir türlü. Aynı boyutta başka USB taktım boot etmeye başladı.
    2) Yeni boot eden USB ye factory imaj, kendi yedek aldığım imaj ve internetten bulduğum yedekleri denedim F700 yazdı kaldı 15 dk dahi bekledim, olmadı.
    3) Bir yerde USB biçimlenirken içinde veri kaldığını bu yüzden sorun çıkardığını okudum. Usb yi önce NTFS olarak hızlı biçimlendirdim. Sonra Fat32 olarak yavaş biçimlendirip factory imajı yükledim. Yaklaşık 3 dakikada yükledi açıldı.
    4) Arkasından kendi aldığım yedeği yüklemeye çalıştım yüklemedi. (Galiba ilk USB uydu alıcısına tam uyum sağlamadı veya normal biçimleme sonrası veri kaldığı için yedek alımında sorun oldu)
    5) İnterneten hazır buldum 2 farlı yedeği denedim hepsi kuruldu. OpenPLİ 6.1 yedeği kuruldu, cihaz açıldı. Sonra elektriği kesip flashı çıkarınca tekrar açılmadı (bisiklet çıktı ama). Kurulumu tekrar yaptım düzeldi. Şuan OpenAtv6.2 yüklü. OpenAtv6.0 kadar stabil değil ama güzel.

Önereceğiniz en iyi en stabil imaj hangisi ?
    Eski (OpenAtv6.0) da openPrizma yazılımı vardı. Onu tekrar bulup nasıl yükleyebilirim ?
    oncelikle sorununuzun bitmis olmasina sevindim.herkesce de bilinir openpli imajlari da iyidir.bence 4 (biraz eski) veya 6 serilerini deneyebilirsiniz.Vu cihazim varken opendroid hastasi idim buda pli tabanli.normal listedeki iptvleri sardirma olayi opendroid ve blackhole imajilarinda vardir ama blackhole image var mi sizin cihaza bilmiyorum.kolay gelsin.

xc plugini cok guzel bir program iptv oynatmada.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

iptv ve video izlemek icin en iyi imaj open pli 6 dır
    ama serviceapp eklentisi kurulursa
    bazı cihazlara open pli destegi yok onlar open atv kurabilir ama open atv sıkıntılı ppanel kurulsa bile script calısmıyor calıssa bile bazı komutlar calısmıyor bence amator bir imaj nefret ediyorum ama cihaza open pli destegi yoksa mecbur kullanacaklar yapacak birsey yok

bazı cihazlara destek olsa bile flashlarında yer olmadıgı icin serviceapp kuralamıyor onlarda usb + flash expander eklentisi ile flashta yer acabilirler o zaman yukleniyor
    serviceapp kurulduktan sonra eklentilere gelmez sistem pluginsi oldugu icin sistemin icindedir
    serviceapp yazar o bolume girin
    wma yazılımsal cozucuyu exteplayer3 yapın restart atacak
    sonra buketlerinizdeki iptv dosyalarını notepad++ ile acın
    #SERVICE 1 olan kısmı #SERVICE 4097 yapın kaydedin islem tamam
    artık turkvodtaki videoları iptv linklerinizi ve hdd kayıtlı filmleri exteplayer3 ile acacak
    exteplayer3 calısırken hic cpu harcamıyor %1 - %3 civarında standart bir cpu harcıyor ki yuklu olmadıgı zaman cpu nun %90 lara % 100 e cıktıgını dusunursek bu hicbirsey

pluginslerin bu kadar az cpu harcamaz surekli degiskenlik gosterir bu da donmaya takılmaya neden olur
    serviceapp kurulumu biraz zor gorunsede birkez kurduktan sonra iptv ve video izlerken hicbir sorun yasamazsınız sorun olursa bunun nedeni kesinlikle cihaz degil net yada server kaynaklıdır
    serviceapp her cihazda olmazsa olmaz bir eklentidir
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

vardiyali (18.12.2019) , hasoo (21.01.2019)

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu