turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    5 Bu Konu icin
    356 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bende seninle aynı fikirdeyim. neymiş smartmış.içerisinde dişe dokunur bir tane uygulama yok hep netflix iyide kardeşim ben netfilix istemiyorum. geçenlerde bi arkadaşım android li 4k philps almış 1gb ram 2 gb hafıza android 4.2 şimdi bu özellikte bir cep telefonunu çocuğun eline versen çocuk bğenmez. ama tv alırken ballandıra ballandıra anlatıyorlar. bazen arkadaşlar soruyor hangi marka tv alalım diye bn direkt diyorum smart olmayan en ucuzu. smart özellik kazandırmak istiyorsanız da gidin 50 dolara android cihazlar var diyorum. ama millet alıyor bir kere.
    konumuza dönecek olursak elimizde turkvod gibi bir cevher var. turkvod sadece enigma 2 de çalışmıyor. geçenlerde gördüm hiremco da çalışıyor. hiremco da çalışıyorsa bal gibi tv lerde çalışan bir api geliştirilebilir kanaatimce. bakın smart iptv ye hepimiz 5.49 euro severek veriyoruz. doğrumu. turkvodda bu şekilde olabilir kanaatimce
    yoksa irdeto çözülmüşmüş cam modulmuş bunlar 2011 nokia telefonuna android özellik geldi gibi bir mantık şuan için ve tutmaz
    turkvod da apilik bir durum yok abi, sisteme göre her türlü yapılır lakin burda bu sefer devreye sunucu masrafı çıkıyor turkvod zaten şu anda client bazlı değil server bazlı çalışıyor,
    rusun yaptığı eklentiyi arkadaşlar büyük emek vermişler bir yerlere taşımışlar saygı ve takdiri dibine kadar hak ediyorlar lakin bi noktadan sonra bunu açmak gerekir diye düşünüyorum
    gelişiminde 8-9 arkadaş katkı sağlıyorsa bu sayı artmalı diye düşünüyorum, işin içine ücretli mevzusu girdimi bana itici geliyor hee ama masrafıda oluyor evet bunuda anlıyorum
    lakin ücretli değilde kullanıcıya gerekçeleri anlatılarak bağış sistemi yapılabilir herkes gönlünden ne koparırsa bağış ile katkı sağlayabilir, iyi bir içerik planlaması yapılabiir vs vs. uzar gider böyle...
    tukvod bırak ücretsiz olarak devam etsin abi alabilecek olanı var alamayacak olanı ben buralarda çok görüyorum adam çok cuzi rakamlara box almış içinde sadece turkvod var kullanıyor mutlu oluyor..

2. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (22.02.2019) , kral_27 (21.02.2019) , 67sefa (21.02.2019) , SABIR39 (20.02.2019) , endebar (20.02.2019)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

kendi adıma konusacak olursam turkvodtan baska birsey izlemiyorum tv izlemeyi 2000 yılında bıraktım iptv de izlemiyorum turkvodta dizi modullerinden dizi izliyorum dizibox dizist favorilerim
    dizilerden film izlemeye zaman yok eskiden unutulmaz filmler vardı imdb 7+ idi tum filmleri o gitti filmde izlemiyorum
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

4. Teşekkür edenler:

thawtes (22.02.2019) , hotbord_34 (20.02.2019) , SABIR39 (20.02.2019)

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı thawtes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    turkvod da apilik bir durum yok abi, sisteme göre her türlü yapılır lakin burda bu sefer devreye sunucu masrafı çıkıyor turkvod zaten şu anda client bazlı değil server bazlı çalışıyor,
    rusun yaptığı eklentiyi arkadaşlar büyük emek vermişler bir yerlere taşımışlar saygı ve takdiri dibine kadar hak ediyorlar lakin bi noktadan sonra bunu açmak gerekir diye düşünüyorum
    gelişiminde 8-9 arkadaş katkı sağlıyorsa bu sayı artmalı diye düşünüyorum, işin içine ücretli mevzusu girdimi bana itici geliyor hee ama masrafıda oluyor evet bunuda anlıyorum
    lakin ücretli değilde kullanıcıya gerekçeleri anlatılarak bağış sistemi yapılabilir herkes gönlünden ne koparırsa bağış ile katkı sağlayabilir, iyi bir içerik planlaması yapılabiir vs vs. uzar gider böyle...
    tukvod bırak ücretsiz olarak devam etsin abi alabilecek olanı var alamayacak olanı ben buralarda çok görüyorum adam çok cuzi rakamlara box almış içinde sadece turkvod var kullanıyor mutlu oluyor..
    benim burda ücretten bahsettiğim enigma 2 ler değil smart tv ler için aplication. bugün her evde enigma 2 cihaz yok ama 2013 ten beri çıkan tv lerde smart özellik var youtube harici smart özellik atıl vaziyette.benim anlatmak istediğim bu turkvod tv lerede gelirse göreceksiniz turkvod ailesi daha buyuyup gelişecek hemde turkvod la uğraşan arkadaslar biraz gelir kaynağı elde edecekler.
    @endebar unutulmaz filmler hala var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ama sadece amerikan filmlerine takılma al bir rus filmi
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

6. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , thawtes (22.02.2019) , SABIR39 (22.02.2019) , endebar (21.02.2019)

Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    356 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    benim burda ücretten bahsettiğim enigma 2 ler değil smart tv ler için aplication. bugün her evde enigma 2 cihaz yok ama 2013 ten beri çıkan tv lerde smart özellik var youtube harici smart özellik atıl vaziyette.benim anlatmak istediğim bu turkvod tv lerede gelirse göreceksiniz turkvod ailesi daha buyuyup gelişecek hemde turkvod la uğraşan arkadaslar biraz gelir kaynağı elde edecekler.
    @endebar unutulmaz filmler hala var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ama sadece amerikan filmlerine takılma al bir rus filmi
    pardon abi ben yanlış yorumladım evet aynen dediğin gibi smart tv ler için gayet mantıklı ve yerinde olur sana aynen katılıyorum

8. Teşekkür edenler:

SABIR39 (22.02.2019)

Junior Member kaptan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

halen açık mı acaba bende ki cccam de 0664 gözüküyor ama açmıyor

Senior Member Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    313 Toplam

Konuyu dagitmak istemem ama SmartTV lere deginmisken birseyler yazmak gerek.

SmartTV ler kendi gelisimini tamamladi, artik tamamen Panel agirlikli üretim yapiyorlar,
    TV leri daha ince nasil yapabiliriz diye yarisa girdiler ve panelin arkasina gömdükleri
    Teknik icin yer azaldi ve randumanli calisacak bir anakart icin sogutma kalmadi, dolayisiyla
    SmartTv lerde calisan bir Modul olsun yada bir App olsun isinma dolayisiyla verimsiz oluyor.

Bu sorunu asmak icin yeni bir TV türü gelistirilmekte ve ilk versiyonu test ediliyor, Ekran ayri
    Smart ünite ayri olarak kuruluyor sadece bir kaplo ile ekrana baglaniyor ve ekran bu sekilde
    daha ince ve büyük olabiliyor, bu gelismeden sonra artik SmartTV ler de iki üniteli satilmaya
    baslanacak gibi.

Bahsettigim model hangi marka hatirlamiyorum ama Resim bulunca eklerim.

Konu Mesut64 tarafından (23.02.2019 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

11. Teşekkür edenler:

tybet (25.02.2019) , endebar (24.02.2019)

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konuyu dagitmak istemem ama SmartTV lere deginmisken birseyler yazmak gerek.

SmartTV ler kendi gelisimini tamamladi, artik tamamen Panel agirlikli üretim yapiyorlar,
    TV leri daha ince nasil yapabiliriz diye yarisa girdiler ve panelin arkasina gömdükleri
    Teknik icin yer azaldi ve randumanli calisacak bir anakart icin sogutma kalmadi, dolayisiyla
    SmartTv lerde calisan bir Modul olsun yada bir App olsun isinma dolayisiyla verimsiz oluyor.

Bu sorunu asmak icin yeni bir TV türü gelistirilmekte ve ilk versiyonu test ediliyor, Ekran ayri
    Smart ünite ayri olarak kuruluyor sadece bir kaplo ile ekrana baglaniyor ve ekran bu sekilde
    daha ince ve büyük olabiliyor, bu gelismeden sonra artik SmartTV ler de iki üniteli satilmaya
    baslanacak gibi.

Bahsettigim model hangi marka hatirlamiyorum ama Resim bulunca eklerim.

bu yine eskiye dönüş demek. uydu cihazı ayrı tv ayrı. zaten smart özellikli tv all in one sistem çok saçmaydı.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

Senior Member y.hsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    202 Toplam

Alıntı kaptan88 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    halen açık mı acaba bende ki cccam de 0664 gözüküyor ama açmıyor
    kardes sen yenisin heralde bi konuyu oku bastan istersen sonra yaz

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    144 Toplam

Ben yıllar önce 7'e de ilk dt nin gittiği günlerde,hatta 9'e deki malum dt kanalın kapanmasına az bir zaman kalaydı,bir kaç yorum yazmıştım kapanırsa kapansın ben 1280x720 kalitede izlemeye devam ediyorum,gelecek ip tv nin olacak demiştim..Yıl 2019 ve 1920x1080 kaitede izlemeye hala devam ediyorum ve benim gib Türkiyede binlerce kişide böyel keyifle izliyorlar.
    İrdeto gelir-gelmez,cardsharinge düşer-düşmez hiç bir beklentim yok.
    E2 cihazlar sagolsun,hertürlü film-spor-sinema-belegesel keyfimize keyif katıyorlar.DM 800SE&OpenPLİ-7

15. Teşekkür edenler:

67sefa (25.02.2019) , endebar (25.02.2019) , emre_30 (25.02.2019)

Senior Member kissmorning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    51 Toplam

iptv pohpohlamaya döndü konu. Türkiyede AKN bile yeni kalkmışken hala internet alt yapısı çok kötü yerler var. Genelde iptv alkışlayanda iptv satıcıları. Kullananlara sorsanız memnun değiller.Konuyu dağıtmamak adına 2 kelimede ben yazayım. Deadduck isimli rus grup israil YES HD , Cosmote HD, DISH HD,digialb alb HD kanallarıyla ilgili telegram kanallarında görüntüler paylaşmışlar bekleyelim görelim..

Alıntı:

New packages soon exclusively in europe working in progress ... full hacked and secure NDS/irdeto Cards by Russian private method .

Sky italia
    Yes HD lsrael
    Nova greece
    DSTV south africa
    Cosmote
    Digital Albania

17. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019)

4. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu