turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 2345678910 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 51 ile 60 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    9 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

Alıntı qazi_74 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Simdi varmi acik bir kart yoksa spekulasyonlardamiyiz halen
    yok kapandı
    artık onumuzdeki ay kısmetse yeni bir cihazda gorusmek uzere dediler iptv kaynak satısına ısık hızıyla gecis yaptılar
    gecisten onceki yalan kartı cıkarttık log alıyoruzdu simdiki yalan acık ama public etmiyoruz
    nedense 8 yıldır dt nin her cozuldugunde hep 2 kisi kendi arasında izliyor

yayınlar acık bile olsa paylasıma gelmedikten sonra dt nin umurunda bile olmaz
    sizin beklentiniz paylasıma gelmesi adamlarda diyor ki paylasıma gelirse yayıncı mudahale eder kapatır

yani sonuc olarak paylasıma asla gelmeyecek gelince kapanacak bence coktan kapandı da hadi kapanmadı yedik diyelim 2 rus kendi arasında izlesin dt de paylasıma gelmedigi icin asla mudahale etmesin yayınlar yıllarca acık kalsın arada 2 resim atsınlar agzımızın suyu aksın eeee sonuc acıkta olsa izleyemeceksiniz kapalıda olsa izleyemeyeceksiniz
    net olan tek sey var asla izleyemeceksiniz

paylasıma bile gelmemis bir yayın hakkında 8 yıldır amma cok konusuyoruz farkında mısınız ? gelse kimbilir neler olacak
    ben dt nin yerinde olsam benden size musade 1 hafta izleyin doya doya der reklamımı yapardım ona bile izin vermiyor oysa acaip reklamı olurdu

kart acıkken ben izledim ne yalan soyleyeyim uydunun yerini tutmuyor iptv
    burada gercekleri yazınca bazılarıda sanıyor iptv reklamını yapıyor paylasıma gelmesin diye yırtınıyorum

keske paylasıma gelse buna kimse itiraz etmez iptv servercısı kart paylasımını bırakmadı ortalık hareketlenir extra birde ordan para kazanır kaldı ki kart paylasımının maliyeti iptv serverının maliyetinin yanına bile yaklasamaz bir pc bir oscame bakar server kurmaları onlar icin daha iyi extra beles para olan yine size olur

ama gelmez kart paylasımından en uzun izledigimiz yayın yunanın cozumuydu 1-2 ay gitti ondan sonra gordugumuz tek sey resim
    yunanın cozumu 1-2 ay gitmesine ragmen bosuna cepten para verip server satın alıp zarara girmemize neden oldu

cozum paylasıma bile gelse size extra ucret dısında size getirisi olmayacak artık herkez biliyor ki oyle ya da boyle bir sekilde kapanacak
    iptv yi ovuyorum cunku 12 ay ucret odediysen 12 ay kesintisiz izliyorsun paylasım oyle olmayacak tv yi her actıgınızda yayınlar acık mı ? kapalı mı ? diye stresse girmekten ruh saglıgınız bozulacak

tntsat gibi dandik bir platform bile izlenmemek icin herseyi yapıyor aeskey dedi yetmedi ecm uzattı yetmedi sadece oscamden oscame izlenir hale geldi yetmedi gecen hafta yine kartları yaktı o bile izlenmiyorken dt nin izlenme ihtimali mumkun mu ?

paylasımın bitmesi icin 4 darbeye ihtiyacı var sky de movistar polsat adult bunlarda giderse kart paylasımı tarih olur
    Konu endebar tarafından (2.03.2019 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

2. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , Mesut64 (9.03.2019) , serkanguzel (2.03.2019) , emiroglu (2.03.2019) , emre_30 (2.03.2019) , 67sefa (2.03.2019) , y.hsan (2.03.2019) , SABIR39 (2.03.2019) , nasre (2.03.2019)

Senior Member y.hsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    202 Toplam

iptv olmasa belki piyasasi cok olurdu bence
    ama insalar karta para vermez artik kaldiki nekadar gitcegi belli degil
    hicbi espirisi yok acilmasinin
    acan kendisi bakar sadece paylasmassa

4. Teşekkür edenler:

endebar (2.03.2019)

Senior Member Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    313 Toplam

IPTV nin Kartpaylasimina göre daha stabil calisan oturmus bir sistemi var. Avantajlarida gitgide artmakta.
    Kartpaylasimi icin gerekli olan ekipmanlar zorlasirken IPTV izlemek icin gerekli olan ekipmanlar daha da kolay
    kullanimli hale geliyor, Kartpaylasimi icin gerekli olan uydu anteni, Saglam bir reciver, internet baglantisi ve
    sadece TV nin oldugu bir odada izleme, IPTV izlemek icin sadece bir SmartTV, olmadi bir smart telefon yeterli,
    sagda solda, yolda internetinin oldugu heryerde izleme imkani, yeni cikan bir filmi yada diziyi aninda izleme imkani,
    kisacasi teknik gelismeler zaten kartpaylasiminin cazibesini söndürdü, IPTV yi daha cazip hale getirdi.
    Konuyu skor olarak yorumlasak zaten kartpaylasim 3:1 geriye düsmüs ve arayi kapatmasida imkansiz.

Kolay Gelsin!

6. Teşekkür edenler:

endebar (10.03.2019) , 67sefa (9.03.2019)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

valla kart paylaşımını bitiren iyi niyetsiz insanlar oldu önce 256 ile kartı local göstermeler sonra csp te multiden c leri lokal yapmalar 10. elden gelen kartı kendi kartın gibi yapmalar düşünsenize önceden oposla 1000 kişiye yayın verirlerdi şimdi 1 n line ile 3 kişiyle değişim yapıyorsunuz kartınız ecm vermemeye başlıyor 3 kişiye vermişsiniz ama o 3 kişi 33 kişiye local gibi vermiş kart çöp... yoksa 5 kişi birşeip ticarete dökmese yakınlarına verse yayını kart paylaşımı mükemmel birşeydi, iş ticarete dönünce kasap muhittin bile serverci oldu gitti... işi profesyonel yapsın olay bitiyor. aliexpresten cccamlara bakıyorum 8 kişiden test aldım adamların hepsi 1 ana dağıtıcıdan bayilik almışlar çok açık net hepsi hop1 ve ecm 300 ü görmüyor sky de bile nds mi viaccess mi belli değil sorunsuz... velhasılı herşeyi layıkıyla yapsan uydunun yeri çok farklı ama iptv nin avantajları mükemmel ülkemizde net çok kötü yoksa iptv 1080p uydudan farkı yok....

8. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , Mesut64 (10.03.2019) , endebar (10.03.2019) , montilla (9.03.2019) , SABIR39 (9.03.2019)

4 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

paylasımı bitiren oscam oldu gboxtan beri olmayan kartı var gibi gosterenler oldu gbox confige 2 satır yazıp kart varmıs gibi yapılıyordu cccamde 256 cıktı ama oscam reshare olmasa bile dagıtmaya basladı yinede asıl neden bu degil sonucta karsı taraf ne gosterirse gostersin ecm time dan local olup olmadıgı anlasılıyordu

oscamin paylasımı bitirmesinin asıl sebebi acık kaynak kodlu olması eskiden tum emular linux tabanlı cihazlar icindi ama oscam cıkınca tum cihazlar paylasım yapar oldu bu da yayıncıların onlem almasına sebep oldu

paylasım sadece linux tabanlı cihazlarda sınırlı kalmıs olsaydı paylasım devam ederdi bu cihazları kullanmak kolay degil fiyatları pahalı oldugu icin kart paylasımı genis kitlelere yayılmıyordu yayıldıgı anda mudahale ettiler sonucta giden potansiyel musterisi buna izin vereceklerine inanmak saflık olur

diyelim ki bir cozum buldum kart oscamde calısıyor ama asla paylasılamıyor yayıncı buna mudahale eder mi ? neden etsin yada oyle bir cihaz cıkartsınlar ikisi kendi arasında paylasım yapıyor ama cihaz 1000 usd bunada mudahale etmez ama butun cihazların izleyecegi bir cozum olursa anında fisi ceker
    fotograf gordugumuzde bile kosun kacıyor saldırın moduna girdigimizi gorupte buna izin vermesi mumkun mu ?

birde ruslar super teknoloji gelisti artık hersey mumkun diyenler yok mu deli oluyorum tamam hacker olarak rusları tek gecerimde kod yazmayı bilen adam issiz gucsuz degildir bunlarla ugrasmaz kuzenimin almanyada bir alman arkadası vardı posche ile geziyordu adı hacker ama calıstıgı firma cisco belki bu adamı bulsan yapmayacagı sey yoktur ama bu islerle ugrasmaya tenezzul etmez kaldı ki kod yazmayı ne kadar iyi bilirsen bil kodu yazandan daha iyi bilemezsin
    hersey kodu yazanın elinde acık mı cıktı yeni kod yazar kapatır bu kadar basit

kart paylasımıda zaten bir acık degilmiydi ? adamlar isin buraya gelecegini dusunmedikleri icin kartın her cihazda kullanımına izin verdiler baktılar isin boku cıktı benim yayınımı sadece benim cihazımda izleyeceksiniz dediler guzel gunlerdi gecmis olsun

paylasım bitti de ne oldu ? iptv daha genis kitlelere yayılıyor ama suan icin onlem alamamıs olmaları iptv nin sonsuza dek surecegi anlamına gelmez gelecekte iptv yi de engelleyecek bir cozum bulacaklardır
    o cozumde kendileri iptv yayını yaptıklarında olacaktır ama bunun icin uydu yayınlarını tamamen sonlandırmaları gerek nasıl ki uydudan once bir zamanlar karasal yayınlar vardı uydu yayınlarıda birgun bitecek yerini iptv alacak
    Konu endebar tarafından (10.03.2019 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.

10. Teşekkür edenler:

67sefa (19.03.2019) , Mesut64 (10.03.2019) , emre_30 (10.03.2019) , SABIR39 (10.03.2019)

Senior Member musti-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    156 Toplam

piyasada varmi biseyler yoksa ögle tahminmi ediyorsunuz acildiysa neyle acildi yazinda bilelim

3 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı musti-28 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    piyasada varmi biseyler yoksa ögle tahminmi ediyorsunuz acildiysa neyle acildi yazinda bilelim
    acıldı kapandı emm ile acılan emm ile kapanır gecen ay forever dediler dandik cihazlara saldırdılar sonuc 1 hafta bile izlemeden kapandı
    bizim insanımızı anlamak mumkun degil 8 yıldır her cozum anında kapanmısken su acık denildigi anda tereddut bile etmeden saldırıyor dandik cihazlara harcadıkları paralara yazık

dt irdeto nedir bilmezken ben 8 yıl oncesinde irdeto kart kullanıp paylasıma veriyordum dt de calısan herkezden daha cok sey biliyorum irdeto kart hakkında bunu defalarca yazdım irdeto kart baska kartlara benzemez kart eslesmemis kart bile olsa koruyamazsınız kartın surekli emm alması gerek irdeto emm den herseyi yapar kartı kontrol eder paket gunceller size mesaj atar kartı kapatır herseyi yapar
    bilinmeyen emmleri engelleseniz emm yi ga dan gonderir ga yı kapatsanız sa dan gonderir sa yı kapatsanız ua dan gonderir hepsini kapatırsanız kart emm almadıgı icin kendi cihazında bile olsa 10 dakika sonra kapanır
    bu bilgiler dogrultusunda kartın korunacagına inanıyormusunuz ? roket bilimi degil sonucta bu kadar basit emm leri asla kapatamazsınız kapatırsanız kart calısmaz
    eslesmis sistemden bahsetmiyorum bile en dandik irdeto kartını bile koruyamazsınız

kartı rus degil uzaylılar bile acsa o kartı koruyacak teknoloji yok bunu anlayın artık bizde isteriz iptv izlemek yerine yayınları uydudan izleyelim ama mumkun degil
    bunun rusların cok iyi hacker olmasıyla yada kullandıkları teknolojiyle ilgisi yok hersey irdeto firmasının elinde emm den o saniye kartınızı kapatır bunu engelleyecek hicbir formul yok

13. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , 67sefa (19.03.2019) , Mesut64 (10.03.2019)

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    157 Toplam

I2 mühendisleri açık vermeden unutun. Açık vermeleri için ise büyük bir rant olması gerekiyor. Yenisini piyasaya sürmek için. Eli kulağındadir

15. Teşekkür edenler:

emre_30 (10.03.2019) , endebar (10.03.2019)

5 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

aynen ustam acarsa yine irdeto muhendisleri acar firmaların i3 e gecmeleri icin public eder i2 yi mecbur herkez i3 gecer i3 hazır zaten firmaları bekliyor cok gecen olmadıgı icin sureci hızlandırır
    ya da bulsat gibi borcunu odemez ayrılırsın irdetodan anında emuya dusurur bulsatın i2 kanallarını 2 satır key yazıp izliyoruz dt nin i2 sisteminden hicbir farkı yok borcunu odeme ya da irdetodan ayrıl bak asla cozulmez dedigimiz sistem nasılda o saat emuya dusuyor
    sonucta hersey irdeto muhendislerinin elinde izlettirmek istemezlerse izlenmez izlenmesini isterlerse ısık hızıyla emuya duser tum kanallar

konuyla ilgisi yok ama bulsat bulcrypt gecmis olmasına ragmen irdetoyu neden bırakmıyor yıllardır merak ediyorum
    eskiden daha cok kanal vardı simdi 3-5 kanal kaldı ama yıllardır emudan izlenmesine izin veriyor
    izin mi veriyor acaba yoksa mecbur mu kalıyor ? sozlesme falan mı var acaba irdeto yayın vermek zorunda kalıyor ?
    bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Konu endebar tarafından (10.03.2019 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

17. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , 67sefa (19.03.2019) , SABIR39 (10.03.2019) , Mesut64 (10.03.2019) , emre_30 (10.03.2019)

Senior Member Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    313 Toplam

Artik Digital Platformlar da IPTV yayinciligina basladi, kartla izleme yerini yayas yavas IPTV
    yayinciligina birakiyor ama yeterince yayginlasmadi. Bence IPTV üzerinden yayinlarini daha
    rahat koruyabilirler, yada su anda bu böyle görünüyor.

IPTV Alan bazi cihazlarda capter denilein bir sistemle yayini aradaki bir HDMI port üzerinden
    ikinci bir cihaza aktarabiliyor ve bu sekilde yayini yine Charing yapabilme ihtimali var.
    Bu sekilde sinamada oynayan ve netflix üzerinden yayinlanan bir filmi capter yapip nete yaymislardi.

Ben bundan üc sene önce Kart yazicilari, ve cesitli kartlarin hepsini cöpe attim, cünki onlarda
    gelecek görmedim, tamam bir zamanlar cok kart yazdirip izlemistik ama o zamanlar tarih oldu.

Kolay Gelsin!

19. Teşekkür edenler:

67sefa (19.03.2019) , SABIR39 (10.03.2019) , endebar (10.03.2019)

6. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 2345678910 ... SonuncuSonuncu