turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 456789101112 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 71 ile 80 arası
    Senior Member SABIR39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    256 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Özetle, hampacı birileri yine sahne almış görünüyor.

Yok alan paylaşım yapacakmış ta, fiyatı bu nedenle yüksek tutuluyormuş.

Adam aldı ve paylaşım yapmayacak. Fiyat nedir ? Belli değil. Daha açık deyişle, yalnızca kendi izleyeceklere, hesap alma diyorlar sanırım... En azından ben böyle yorumladım.

Maşaallah bu hörgüçlü denyolar, paylaşım işini de toptancılığa döktü.

Eğer cızzz edip kart kapandı mı, perakendeci paylaşım dağıtanlar kötü olacaklar.

Eni sonu milletin izlediği dört takımın derby maçları değil mi ? Onu da gider gavede izler. Internetten izler vs vs

Bu kadar yüksek bedeller istendiğine göre, bu işin arkasında dt'nin eski çalışanları var diye değerlendirmekteyim. Adamlar işsiz kalınca, bein firmasını bu yoldan tırtıklamaya çalışıyorlar sanırım.
    ustat aynen size katiliyorum ve birde bu yüksek fiyat kim alir kimse almaz onu alasiya millet normal üyelik daha ucuza gelir.

2. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (8.05.2019) , endebar (6.04.2019) , serkanguzel (6.04.2019)

Member trabzon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    13 Toplam

iron icon cihaz ile full açık yayınlar 42 ve 7 derece
    bende mevcut.

4. Teşekkür edenler:

67sefa (8.05.2019) , dijitalxyz (8.05.2019)

Vip Member dijitalxyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Artik Digital Platformlar da IPTV yayinciligina basladi, kartla izleme yerini yayas yavas IPTV
    yayinciligina birakiyor ama yeterince yayginlasmadi. Bence IPTV üzerinden yayinlarini daha
    rahat koruyabilirler, yada su anda bu böyle görünüyor.

IPTV Alan bazi cihazlarda capter denilein bir sistemle yayini aradaki bir HDMI port üzerinden
    ikinci bir cihaza aktarabiliyor ve bu sekilde yayini yine Charing yapabilme ihtimali var.
    Bu sekilde sinamada oynayan ve netflix üzerinden yayinlanan bir filmi capter yapip nete yaymislardi.

Ben bundan üc sene önce Kart yazicilari, ve cesitli kartlarin hepsini cöpe attim, cünki onlarda
    gelecek görmedim, tamam bir zamanlar cok kart yazdirip izlemistik ama o zamanlar tarih oldu.

Kolay Gelsin!
    Ustam Capture kartı var
    ona yakalama kartı da deniliyor video yu yakalıyorsun PC ye aldığın görüntüyü stream ediyorsun ona IPTV deniliyor
    çok eski analog cihazlardan beri varım
    d2mac zamanı dersek daha da dogru olur
    şifrelere ilgim kendi çapımda CW ve IRD VIA NAGRA NDS
    dm sınıfı cihazlar motorlu anten 42 7 13 sabit anten dvbs2 PCIex

0 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

Alıntı trabzon61 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bende mevcut.
    elinizde cihaz varsa video çekerseniz bekleriz daha inandırıcı olur
    hem spekülasyonları önlersiniz

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Alıntı trabzon61 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bende mevcut.
    ustam açıldığını diğer forumlarda da yzdılar onda da gidip gelmeler oldu demişlerdi 3 gün var 1 gün yok gibisinden lakin bu işler malesef uzun soluklu olmuyor foreverda vardı gitti şimdi icon ironda bunların uzun gideceğini bilsem alırdım lakin bu yüzden almamak daha mantıklı geldi bana octagon 8008 almak daha karlı gibi düşünüyorum, yanlış da anlaşılmasın yaptığınız şey de gayet olağan zamanında birsürü kart aldık 6 ay gitse yeterli dedik 1,5 yıl izlediğimiz de oldu ama keşke 664 de ds gibi olsa ds uzun zamandır açık mesela...

8. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (9.05.2019)

Senior Member y.hsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    202 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam açıldığını diğer forumlarda da yzdılar onda da gidip gelmeler oldu demişlerdi 3 gün var 1 gün yok gibisinden lakin bu işler malesef uzun soluklu olmuyor foreverda vardı gitti şimdi icon ironda bunların uzun gideceğini bilsem alırdım lakin bu yüzden almamak daha mantıklı geldi bana octagon 8008 almak daha karlı gibi düşünüyorum, yanlış da anlaşılmasın yaptığınız şey de gayet olağan zamanında birsürü kart aldık 6 ay gitse yeterli dedik 1,5 yıl izlediğimiz de oldu ama keşke 664 de ds gibi olsa ds uzun zamandır açık mesela...
    ###
    ben kullaniyorum sf8008 super bi cigaz hizli stabil
    en onemlisi octagon spot cok super

10. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (9.05.2019)

0 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

sürekli açıkmış gibi konuşulunca bende şaşırdım

1 Bu Konu icin
    13 Toplam

vallah ben aldığımdan beri açık,henüz kapanmadı,gerçi ben ondan sebep almadım,modüllü üyeliğim var,dm 920 de seyrediyorum,1 yıllık sporun paketi,meraktan aldım,cihaz güzel,ip tv var 2 yıllık oda çok güzel,bein lerin tamamı var,birde astra ve hotbird te ki film kanalları alt yazılı çok güzel bir olay,DVB ayarlar dil seçenekleri kısmında subtitle translation seçeneğinide türkçe yaparsanız, astra hotbird gibi sinema kanallarındaki alt yazıları türkçeye çeviri yapıyor. bu özelliği başka bir cihazda görmedim şimdiye kadar,ne zaman aldım derseniz henüz 10 gün oldu,nereye kadar giderse gitsin sıkıntı yok,ip tv si çok kaliteli en azından,diğer uydularda 39 dan 30 a kadar açılan bir sürü paket var,bende 1.5 ve 1.25 lik 2 adet hareketli çanak var,karıştırıp duruyorum.Video ya gelince koyarım sıkıntı yok ta nasıl yükleme yapılacak onu bilmiyorum,yardım edecek arkadaşlar olursa koyarım videoyu.
    İRON İCON 4K,DM 920 4K,1.5M HAREKETLİ ÇANAK ANTEN,MODÜLLÜ SPORUN PAKETİ.1.25 LİK HAREKETLİ ÇANAK,TİVİ BU

13. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (9.05.2019)

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart AW: Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

vallah ben aldığımdan beri açık,henüz kapanmadı,gerçi ben ondan sebep almadım,modüllü üyeliğim var,dm 920 de seyrediyorum,1 yıllık sporun paketi,meraktan aldım,cihaz güzel,ip tv var 2 yıllık oda çok güzel,bein lerin tamamı var,birde astra ve hotbird te ki film kanalları alt yazılı çok güzel bir olay,DVB ayarlar dil seçenekleri kısmında subtitle translation seçeneğinide türkçe yaparsanız, astra hotbird gibi sinema kanallarındaki alt yazıları türkçeye çeviri yapıyor. bu özelliği başka bir cihazda görmedim şimdiye kadar,ne zaman aldım derseniz henüz 10 gün oldu,nereye kadar giderse gitsin sıkıntı yok,ip tv si çok kaliteli en azından,diğer uydularda 39 dan 30 a kadar açılan bir sürü paket var,bende 1.5 ve 1.25 lik 2 adet hareketli çanak var,karıştırıp duruyorum.Video ya gelince koyarım sıkıntı yok ta nasıl yükleme yapılacak onu bilmiyorum,yardım edecek arkadaşlar olursa koyarım videoyu.
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, Pantolane de varmı bu cihaz?
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

0 Bu Konu icin
    13 Toplam

teşekkürler usta,
    pantolane ne demek?
    İRON İCON 4K,DM 920 4K,1.5M HAREKETLİ ÇANAK ANTEN,MODÜLLÜ SPORUN PAKETİ.1.25 LİK HAREKETLİ ÇANAK,TİVİ BU

8. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 456789101112 ... SonuncuSonuncu