turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member y.hsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    202 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

kimsse vermez bu parayi
    karti acmak bu devirde kimseye bi fayda getirmez
    iptv varken senelerdir bakiliyo gayet kaliteli yapanlar da var
    kaldiki karti alip eve giderken kapanan kartlar gordum ben ......

2. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (22.02.2019) , endebar (13.02.2019)

Senior Member agabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    38 Toplam

acilmasininda hicde bir onemi kalmadi bence, hatta acilmasinki IPTV dahada ilerlesin I2 kapandi ne oldu 1 ay sonra IPTV den verilmeye basladi simdi yayinlar zaten hd kalitesinde bence karttan dahada avantajli IPTV yok kapandimi, kapanacakmi, emm alacakmi ,almayacakmi update kacirdimi bir suru sorun yani bu sekil iyi servercilerde o parayi vermez ona bosa heveslenmesinler yarini ne olacagi belli olmayan yayina 8000 euro birde YTL de deyil

4. Teşekkür edenler:

endebar (13.02.2019)

Junior Member baran1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

8bin kim demisse iyi atmis o rakami en az 3e katlayin o fiyata satisimiz var ciddi alicilara. senelik degil aylik

Senior Member SABIR39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    256 Toplam

Alıntı baran1903 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    8bin kim demisse iyi atmis o rakami en az 3e katlayin o fiyata satisimiz var ciddi alicilara. senelik degil aylik
    Tam Bulunmayan hint Kumasi gibi neymis o kadar fiyat alana helal olsun ve ne zaman kapanir oda var millet o kadarda düsüncesiz degil dediginiz fiyatlarsa ama genede iptv simdilik cok iyi gider kimsede ugrasmak istemez kapandi lapanacak diye korkusu olmaz sizlere bol kazanclar.

7. Teşekkür edenler:

emiroglu (14.02.2019)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

dt ci+ modul satmaya basladı

12 AYLIK SPORUN YILDIZI PAKETİ :
    İÇİNDEKİLER;
    Spor Toto Süper Lig / 1.Lig
    UEFA Avrupa Ligi
    Şampiyonlar Ligi
    İngiltere Premier Ligi
    Turkish Airlines EuroLeague
    İtalya Serie A
    İspanya La Liga
    Almanya Bundesliga
    Fransa Ligue 1
    NBA
    ATP Masters 1000
    WTA,
    Formula 1
    Premier Boxing Championship
    BeinSports 1
    BeinSports 2
    BeinSports 3
    BeinSports 4
    BeinSports Haber yayınlarını içerir.

e2 cihazlarda ci+ modul calısıyor ca mesajlarını gizle dediginizde ekrana kod cıkmıyor
    bunun anlamı kodsuz iptv li gunler bizi bekliyor

ruslar dt yi cozmekte gec kaldı bu saatten sonra degil 8000 eu 80 eu bile veren cıkmaz

not: ben zaten kodsuz izliyorum diye duzeltme yapmayın genel konusuyorum
    kod ise yaramıs olsaydı dt modul cıkartmazdı
    Konu endebar tarafından (14.02.2019 Saat 12:45 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

9. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (22.02.2019) , uludag16 (15.02.2019) , thawtes (14.02.2019) , emre_30 (14.02.2019) , Mesut64 (14.02.2019) , serkanguzel (14.02.2019) , hotbord_34 (14.02.2019) , SABIR39 (14.02.2019)

Senior Member Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    313 Toplam

Simdi bundan anladigimiz, DT Pes etti ve CI Modulle harekete gecti,
    Kullanici icin avantaji nedir, yakinda görecegiz.

IPTV bu kadar gelismisken DT satislarindaki düsüsü böylemi kapatiyor acaba?

Kolay Gelsin!
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    Konu Mesut64 tarafından (14.02.2019 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.

11. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (22.02.2019) , endebar (14.02.2019) , nasre (14.02.2019)

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12 Bu Konu icin
    4.479 Toplam

Dt modüllü aboneliğin çıkması yine de iyi oldu. En azından, hobiseverlerin e2 cihaza takıp transcoding yapma imkanı var. Yakın çevresindeki eşine dostuna dağıtsa yeterli olur.

Geçmişte bir tarihte, derviş usta, transcoding üzerinden şampiyonluk maçını transcoding yaparak vermişti. Bizler de çok net ve berrak bir şekilde şampiyonluk maçını izlemiştik. Bu vesile ile derviş ustaya bir kez daha teşekkür ederim.

Hasılı; bana kalırsa dt 'de uyandı artık. Yani millete illegal izletmeyeceğim diye uğraşacağına, ürünlerini çeşitlendirerek gelirlerini artırmanın daha mantıklı olacağını anladı ve bu maksatla da yeniden modüllü üyelik imkanını sundu.

Zaten illegal izleyen internet üzerinden her şekilde izliyor. Suluboya gibi olsa da izliyor. Yani yayıncının illegal izlemelere, eskisi gibi katı bir tutum içerisine girmediğini gözlemlemekteyim.

Ülkemizde internet üzerinden illegal izleyenlerin oranı % 6 - 7 civarında olduğunu tahmin etmekteyim. Bu oran Avrupa ülkelerinde % 3 - 4 civarında... Bu illegal izleme faaliyetleri, bir taraftan hobi gibi faaliyettir. Çünkü hobisever öyle yada böyle PC başında vakit geçiriyor. Maç izlemese bile, PC ile başka bir şifreli yayın izlemenin peşinde oluyor/olacak. Dolayısıyla da kullanıcı hergün pc başında şifreli yayın izlemeye çalışıyorsa, bu faaliyet onun hobisi oluyor.
    Konu serkanguzel tarafından (14.02.2019 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla...
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

13. Teşekkür edenler:

alaçatı35 (10.03.2019) , dijitalxyz (22.02.2019) , 67sefa (21.02.2019) , thawtes (14.02.2019) , endebar (14.02.2019) , nasre (14.02.2019) , emre_30 (14.02.2019) , kocahaydar (14.02.2019) , n@ki (14.02.2019) , SABIR39 (14.02.2019) , Elvis (14.02.2019) , hotbord_34 (14.02.2019)

Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    356 Toplam

başka bir forumda yazmıştım IPTV'nin önlenemez yükselişi diye demem o ki illegale önelem alalım altında yapılan çalışmalar sonuç vermedi aksine dahada kötüye götürdü benim şahsi düşüncem bu, çünkü nereye bakarsanız bakın herşey ulu ortada meydanda heryerde kaynıyor yanlış yol izlemeselerdi milletin cebine uygun isteklerine göre hareket edilseydi bence bu kadar iş illegale sürüklenmezdi bakınız DSMART 10-15 tl aralığında full paket izliyorsunuz bi sigara parası fiyatları güzel tutup keseye uygun olacak şekilde 100 müşteri yapacağına 1000 müşteri yapardı daha çok kazanırdı şimdi spor paketine baktımda bizim superlig ve 1.lig leri kapsayan paket aylık 129 tl yuh yani diyesim geliyor halbuki çek bunu makul seviyelere kutu diyede diretme sür millete bak bakalım ne oluyor en azından dene.. modül bende aldım çok da iyi oldu aktivasyon sürecinde biraz sıkıntı yasadım dt servis arcelik tv felam sordu illaki arcelik tvye kuruyoz felam, dedim o zaman 1 gun sonra gelin tv ihtiyacı vardı evin mutfağına gittim 32 ekran arcelik tv aldım geldiler problemsiz sekilde kurdular gittiler TF forumda çeşitli marka model tvlerede aktivasyon yapıldığını okudum. DT müşteri hizmetleride modul konusunda gayet bilgi sahibi olmuşlar yine biri yazmıştı modul konusunda eğitim felam vermiş DT hem servislere hem MH ye bakalım sürec nasıl ilerleyecek macları daha evvel ki gibi kapatacaklarmı yoksa artık devam mı edecek zaman gösterecek..
    Konu thawtes tarafından (14.02.2019 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

15. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (22.02.2019) , endebar (18.02.2019)

Member fb7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı thawtes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    başka bir forumda yazmıştım IPTV'nin önlenemez yükselişi diye demem o ki illegale önelem alalım altında yapılan çalışmalar sonuç vermedi aksine dahada kötüye götürdü benim şahsi düşüncem bu, çünkü nereye bakarsanız bakın herşey ulu ortada meydanda heryerde kaynıyor yanlış yol izlemeselerdi milletin cebine uygun isteklerine göre hareket edilseydi bence bu kadar iş illegale sürüklenmezdi bakınız DSMART 10-15 tl aralığında full paket izliyorsunuz bi sigara parası fiyatları güzel tutup keseye uygun olacak şekilde 100 müşteri yapacağına 1000 müşteri yapardı daha çok kazanırdı şimdi spor paketine baktımda bizim superlig ve 1.lig leri kapsayan paket aylık 129 tl yuh yani diyesim geliyor halbuki çek bunu makul seviyelere kutu diyede diretme sür millete bak bakalım ne oluyor en azından dene.. modül bende aldım çok da iyi oldu aktivasyon sürecinde biraz sıkıntı yasadım dt servis arcelik tv felam sordu illaki arcelik tvye kuruyoz felam, dedim o zaman 1 gun sonra gelin tv ihtiyacı vardı evin mutfağına gittim 32 ekran arcelik tv aldım geldiler problemsiz sekilde kurdular gittiler TF forumda çeşitli marka model tvlerede aktivasyon yapıldığını okudum. DT müşteri hizmetleride modul konusunda gayet bilgi sahibi olmuşlar yine biri yazmıştı modul konusunda eğitim felam vermiş DT hem servislere hem MH ye bakalım sürec nasıl ilerleyecek macları daha evvel ki gibi kapatacaklarmı yoksa artık devam mı edecek zaman gösterecek..
    çok güzel yorum. Aynen katılıyorum
    Dreambox800 HD, 170 cm Mega Parabol, LG 42' Led

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 Bu Konu icin
    495 Toplam

Arkadaşlar merhaba irdeto açık gözlerimle gördüm ) isteyene c lin n line satışımız vardır. aylık n line başı 250 dolar ama avustralya doları. avustralya doları karşılığı hiç bir para kabul edilmez
    sadece hesabımızda avustralya doları görürsek n line c line verebiliriz. :9)

şaka br yana foruma uğramayalı uzun süre oldu. 2011 yılından hatırladım bu numaraları koskoca 8 yıl geçmiş.8 yıl önce bu bölüm en çok ziyaretçi çeken bölüm olurdu. kavglar gürültüler o bilmez ler irdeto bile yazılamaz malum kanal açık muhabbetleri dolanırdı.sen 2019 irdto açılmış kimse umursamıyor.
    sadece etrafta 3-5 deveden tüy koparmaya çalışanlar hariç.
    2011 yılı sonlarıydı yanılmıyorsam nstream ve arkasından nstreamvod başka bir bakış açısı getirmişti. dinsizin hakkından imansız gelir dediğimde herkes internet kötü vesaire vsaire bir sürü bahane üretmişlerdi. sonra bizim arkadaşlar turkvod u geliştirdiler. enigma 2 cihazlar şanslıydı. herşeyi taaa o zamanlar izlemeye başlamıştık internet üzerinden. sene 2019 aradan 8 yıl geçmiş eski çamlar bardak olmuş. irdeto yine açılmış.

geçmişte öğrendiğim tecrübelerden yola çıkarak kırılan çözülen hiçbirşey yok ortada. provider isterse açar isterse kapatır. 2011 de hatırlayanımız vardır provider isteği dışında çözülen bir şeyi nasıl kapatmak için çabaladığını.
    yani diyeceğim o ki şu an mali yöndn sıkıntıdalar heral fenerbahçe nin de durumu kötü ip tv de almış başını gitmiş artık tv olsun pc olsun telefon olsun heryerden izlenme şansı var.
    yayıncı kuruluş bir yandan modullu uyeliği satmaya başlarken diğer yandan irdeto çözüldü muhabbetiyle insanları iptv den bir parça soğutmak istiyorlar. bu olay yeni sezon başına kadar böyle gider. insanlar iptv den uzaklaşır gerek modullu üyelik gerekse cardsharing üzerinden kendisini izlettirir. ve yeni sezon açılır aradan çok süre geçmeden cardsharing i bitirir. modullu üyelikten de maçları kaldırır. ki geçmişte bunu yaptı.( modullu üyelik iptv cileri de cezbeden bişey). alın size bir sürü yeni abonelik.
    diyeceğim o ki kanalların bu saatten sonra cardsharing e düşmesi yayıncı kuruluşun lehine. o ne zaman isterse o zaman kapatır

birde şu illegal legal sözünü bırakın artık. 2000 lerde yaşamıyoruz. şu an internet sitelerinden izlediğiniz her film aslında birilerine göre illegal birilerine göre değil. iptv illegal demek yanlış olur. sadece kalite olarak daha düşük denilebilir. yakın gelecekte youtube üzerinden bizzat yayıncı kuruluş kendisi maçları yayınlayacak bunuda buraya yazıyorum. çünkü artık gelir kalemleri değişti. önceden sadece anten uydu yayını vardı. artık herşey internet üzerinden. youtuberleri düşünün. nasıl para kazanıyorlar

bu arada başka forumlarda iptv nin önlenemez yükselişi yazanlar biz geçmişte ip tv dediğimizde bize karşı çıkıyorlardı
    )
    Konu tybet tarafından (20.02.2019 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

18. Teşekkür edenler:

aadevilaa (25.02.2019) , dijitalxyz (22.02.2019) , 67sefa (21.02.2019) , mummie61 (21.02.2019) , SABIR39 (20.02.2019) , endebar (20.02.2019) , emre_30 (20.02.2019)

2. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu