turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 14 sayfa var 1234511 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member uludag16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    196 Toplam

Standart DT 0664 cccam acik VIDEO

Edit
    Veren arkadaş video kaldırmalı rica etti.ip adresi gozukdunden
    Indirinler ltf orda burda forumlarda sunmasın

ispati
    türksat ligtv1 yok sadece 7 dereceden acik lig1
    ve fiayti acik acanlar aylik 8000€ istiyorlar dedi..
    Konu uludag16 tarafından (11.02.2019 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

2. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (12.02.2019)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

foreverdan beri acık yeni birsey degil ama forever kapandıgı gibi o da kapanır
    emm ile acılan hep emm ile kapandı
    8000 eu cok ucmuslar paylasıma geldigi gun kapanır

kapanmasa bile yayınları iptv servercılara verirler ki zaten iptv servercıları haftalardır test ediyor

kartları kimse paylasıma vermez cunku paylasımda tek bir kart milyonlarca kisiye dagıtılır bunun bilincinde olduklarından iptv servercılarına satma derdindeler

iptv servercısı guvenip alır mı ? 2-3 ay kapanmayarak guven kazanırsa alır bizim icinde iyi olur daha fazla kanal daha sorunsuz kanal olur

zaten iptv servercısının almaktan baska sansı yok kartların paylasıma dusmesini goze alamazlar kartlar paylasıma duserse iptv biter 100 kisiye sorsak 100 kiside iptv yerine uydudan izlemeyi tercih eder yok iptv her cihazdan izleniyormus diye kendilerini avutmasınlar 50 tl ye paylasımlı uydu alıcısı var paylasımdan izlemek iptv izlemekten daha ucuz

yani sonuc olarak yayınlar iptv servercıları icin bizimle ilgisi yok asla paylasıma gelmez sahsi fikrim forever nasıl anında kapandıysa bununda omrunun uzun olacagını sanmıyorum kapanması garanti belkide hergun kartları kapanıyor acmanın kolay bir yolunu bulmuslar surekli yeni kart acıyor olabilirler bunu aylarca surdurebilirlerse ne ala sorunsuz iptv izleriz

ac gozlu uydu dunyasında paylasımı sadece iptv ile sınırlı tutabilirler mi ? o da ayrı konu adam 8000 eu oderse hem iptv de kullanır hem paylasıma verir

onumuzdeki gunlerde birkac hafta foreverda oldugu gibi piyasa hareketlenir herseyi cozen cihazlar cıkar sonra kart kapanır yedikleri kazıgı hazmedemeyenler cihazı zaten dt icin almadıkları yalanıyla yureklerine su serperler
    Konu endebar tarafından (11.02.2019 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

4. Teşekkür edenler:

aadevilaa (14.02.2019) , hotbord_34 (13.02.2019) , uludag16 (12.02.2019) , 67sefa (11.02.2019) , dijitalxyz (11.02.2019) , emre_30 (11.02.2019) , thawtes (11.02.2019) , SABIR39 (11.02.2019)

2 Bu Konu icin
    196 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    foreverdan beri acık yeni birsey degil ama forever kapandıgı gibi o da kapanır
    emm ile acılan hep emm ile kapandı
    8000 eu cok ucmuslar paylasıma geldigi gun kapanır

kapanmasa bile yayınları iptv servercılara verirler ki zaten iptv servercıları haftalardır test ediyor

kartları kimse paylasıma vermez cunku paylasımda tek bir kart milyonlarca kisiye dagıtılır bunun bilincinde olduklarından iptv servercılarına satma derdindeler

iptv servercısı guvenip alır mı ? 2-3 ay kapanmayarak guven kazanırsa alır bizim icinde iyi olur daha fazla kanal daha sorunsuz kanal olur

zaten iptv servercısının almaktan baska sansı yok kartların paylasıma dusmesini goze alamazlar kartlar paylasıma duserse iptv biter 100 kisiye sorsak 100 kiside iptv yerine uydudan izlemeyi tercih eder yok iptv her cihazdan izleniyormus diye kendilerini avutmasınlar 50 tl ye paylasımlı uydu alıcısı var paylasımdan izlemek iptv izlemekten daha ucuz

yani sonuc olarak yayınlar iptv servercıları icin bizimle ilgisi yok asla paylasıma gelmez sahsi fikrim forever nasıl anında kapandıysa bununda omrunun uzun olacagını sanmıyorum kapanması garanti belkide hergun kartları kapanıyor acmanın kolay bir yolunu bulmuslar surekli yeni kart acıyor olabilirler bunu aylarca surdurebilirlerse ne ala sorunsuz iptv izleriz

ac gozlu uydu dunyasında paylasımı sadece iptv ile sınırlı tutabilirler mi ? o da ayrı konu adam 8000 eu oderse hem iptv de kullanır hem paylasıma verir

onumuzdeki gunlerde birkac hafta foreverda oldugu gibi piyasa hareketlenir herseyi cozen cihazlar cıkar sonra kart kapanır yedikleri kazıgı hazmedemeyenler cihazı zaten dt icin almadıkları yalanıyla yureklerine su serperler
    endebar usta arkadas bana line yolladi yani kendim denedim
    oscamda duo4 k calsiti yani dandik makinerlde degil oscam da acik..
    paylasima düsmez neden cünkü Reshare yok karta
    acanlari derdi IPTV ana kaynak verenlere vermek
    dediniz gibi forver server kapandimi oda kapanir
    ama seneler sonra cccam izlemek
    güzel bir sey ya özlemisim 42 derece bitrate düsük oldundan hd yayin yaziyor ama bana sd gibi geldi
    görüntü camur gibi bitrate düsük cünkü 1 transponder hepsi
    ondan yayin sd kalitesinde
    7 derece deneyemedim 7 yok malasef ama arakadas dedi 7 de full a cik...
    Konu uludag16 tarafından (15.02.2019 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.

6. Teşekkür edenler:

67sefa (11.02.2019) , dijitalxyz (11.02.2019)

6 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı uludag16 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    endebar usta arkadas bana line yolladi yani kendim denedim
    paylasima düsmez neden cünkü Reshare yok karta
    acanlari derdi IPTV ana kaynak verenlere vermek
    dediniz gibi forver server kapandimi oda kapanir
    ama seneler sonra cccam izlemek
    güzel bir sey ya özlemisim 42 derece bitrate düsük oldundan hd yayin yaziyor ama bana sd gibi geldi
    görüntü camur gibi bitrate düsük cünkü 1 transponder hepsi
    ondan yayin sd kalitesinde
    7 derece deneyemedim 7 yok malasef ama arakadas dedi 7 de full a cik...
    acık oldugunu biliyorum test ettim onemli olan kapanır mı ? bence kapanır daha dun forever icin asla kapanmaz bitti bu is diye dandik cihazlara saldırdılar sonuc
    ortada
    reshare konusuna gelecek olursak dvbapi bir kez ecm yi aldımı 10 saniye icinde onu milyonlarca kisiye dagıtır reshare versin vermesin farketmez tek kanalı 1 milyon kisiye dagıtsa bile karsıdan cekecegi ecm sadece 1 olur yani asla anlayamaz
    zaten bizimde ihtiyacımız tek kanal

diyelim bir servercı 8000 eu verdi aldı iptv icin kullandı extrada paylasıma verdi parasını cıkartacak ya paylasımdada son kullanıcıya 6 ay 100 tl sattı diyelim hadi 200 olsun son kullanıcı dvbapi den tek kanalı 1000 kisiye dagıtır satar kimsenin ruhu duymaz

yani sozun kısası cozum uzun omurlu bile olsa asla paylasıma gelmez geldigi anda 8000eu satanda alanda zarar eder bu kadar net

hadi diyelim paylasıma vermediler iptv icin kullandılar bu kez 8000 eu veren dvbapi den tum iptv cilere 800 tl den satar
    paylasım ya da iptv icin kullanımı farketmez sonucta tek ecm milyonlarca kisiye dagıtılır

paylasıma asla gelmez diyorum ama karsı tarafa ecm yi verdikten sonra ecm yi nasıl kullanacagı iptv servercısının insiyatifine kalmıstır ister iptv de kullanır isterse paylasıma verir bunuda kimse engelleyemez
    Konu endebar tarafından (11.02.2019 Saat 03:03 ) değiştirilmiştir.

8. Teşekkür edenler:

uludag16 (12.02.2019) , 67sefa (11.02.2019) , dijitalxyz (11.02.2019) , emre_30 (11.02.2019) , iyikosan (11.02.2019) , SABIR39 (11.02.2019)

Junior Member baran1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

evet acik yanliz endabarin bir yanlisi var, foreverde kapanirsa biz kapatigimiz icin kapanir. onlar bizden aliyor... acik paylasima birakilirsa zaten kapatiriz. o video gonderen kisiye de test vermistik ama it surusu ayni iste birine test verirsin ortaliga atar. sonra fiyatlar niye ucuk.. bunun icn iste herkez paylasmasin diye. o yuzden de ana saticilara iptv icin saglanmaktadir. veya kapali camli fazla satis yapanlara forver gibi.. kendi emu uzerinden..

Vip Member dijitalxyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    3.965 Toplam

hadi bak hemen birisi yeni üye oldu hemende yayının kaynağı kendisi olduğunu yazdı ardından da keser kapatırım dedi.
    düüüüttt ne kadar hızlı dolandırıcı çıkıyor ortaya böyle ya
    ilk arkadaş birşey yazmış link vermiş sonra video içerisindekilere sahiplenip telefon dolandırıcıları gibi türeyecek adamlar çıkacak gibi

bunu söyleyen @digiturk sanırım onlar kapatırlarsa kapanır bu arada yanlış anlamayın
    emm ile gelen emm ile gider
    çok eski analog cihazlardan beri varım
    d2mac zamanı dersek daha da dogru olur
    şifrelere ilgim kendi çapımda CW ve IRD VIA NAGRA NDS
    dm sınıfı cihazlar motorlu anten 42 7 13 sabit anten dvbs2 PCIex

11. Teşekkür edenler:

hotbord_34 (13.02.2019) , y.hsan (13.02.2019) , SABIR39 (13.02.2019) , endebar (11.02.2019) , 67sefa (11.02.2019)

4 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı baran1903 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet acik yanliz endabarin bir yanlisi var, foreverde kapanirsa biz kapatigimiz icin kapanir. onlar bizden aliyor... acik paylasima birakilirsa zaten kapatiriz. o video gonderen kisiye de test vermistik ama it surusu ayni iste birine test verirsin ortaliga atar. sonra fiyatlar niye ucuk.. bunun icn iste herkez paylasmasin diye. o yuzden de ana saticilara iptv icin saglanmaktadir. veya kapali camli fazla satis yapanlara forver gibi.. kendi emu uzerinden..
    ortalık hareketlendi yine

asıl senin yanlısın var forever kapandı cunku @dijitalxyz nin dedigi gibi emm ile acılan emm ile kapandı

kapanmama konusunda bos garantiler vermeyin i2 kartının calısma prensibini 100 kez yazdım kart surekli emm almak zorunda ds nin nds kartı ya da sky de alman kartı olsa 1 kez emm alınca kart 3 ay gidiyor kaparsın emm yi yayıncı ne yaparsa yapsın 3 ay kapanmaz ama i2 oyle degil surekli emm almak zorunda emm almasın 10 dk sonra kart kapanır

hal boyle olunca kart kendi cihazında olmazsa degil forever zart zurt isterse i2 muhendisleri gelsin o kartı koruyamaz

gecmiste dt nin yaptıklarını gordunuz 9e deki legal yayından bile 1 gecede ligtv yi kapattırdı hic birsey bilmeyen biri bile yakın zamanda forever ı gordu bitti bu islem tamam sonra tek emm gecmis olsun

bu is tek sekilde olurdu iptv servercısı ecm yi alır iptv yayınlarında kullanır kimsenin ruhu duymadan yıllarca kullanırdı ama anında video paylasma hastalıgınız dt nin ugrasmasına neden olacak

dt ugrastıgında sonucu tahmin etmek zor olmasa gerek

cozumu bulan ecm vermek yerine iptv servercılarına iptv kaynak satmayı dusunebilmis olsaydı belki bir sansı olurdu ama artık olay dillendikten sonra o sansınıda kaybetti
    Konu endebar tarafından (11.02.2019 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.

13. Teşekkür edenler:

hotbord_34 (13.02.2019) , SABIR39 (13.02.2019) , uludag16 (12.02.2019) , dijitalxyz (12.02.2019)

2 Bu Konu icin
    196 Toplam

Bana kimse özelden yazmasın bende ne test ve nerde geldini bilgim yok uğraşmak istemiyorum.arkadas bana sadece kendi gözünle gör diye verdi bu kadar

15. Teşekkür edenler:

endebar (13.02.2019) , dijitalxyz (12.02.2019)

Member mummie61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

IPTV servercileri icin guzel olurdu bu durumda ekrana cikan kodu tamamen engelemis olurlar.

Bir IPTV servercisi icin 8000 euro az para olsa gerek, yoksa bukadar istemezlerdi .

Senior Member emre_30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    27 Toplam

gelsede uzun ömürlü olacagını sannımıyorum artık birde ipvler de çogu servercide yayınlar super hiç aratmıyor

18. Teşekkür edenler:

yakamoz123 (25.05.2019) , endebar (13.02.2019)

1. sayfa - 14 sayfa var 1234511 ... SonuncuSonuncu