turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 5678910111213 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 81 ile 90 arası
    Senior Member musti-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    156 Toplam

Standart Cevap: DT 0664 cccam acik VIDEO

bu cihazin avrupada calismadigini söylüyorlar türkiyede maliyati ne Kadar arkadasim

Senior Member XCrypte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    88 Toplam

Standart Re: DT 0664 cccam acik VIDEO

Bir kaç yerde modül üzerinden okutulduğunu duydum, 3 gün sonra DT modülleri toplayınca cihazlar çöp, tıpkı kendinden önceki bilmem kaç cihaz gibi.

Member trabzon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

bu konuda yazdıklarımı silebilirsiniz arkadaşlar,burada paylaşmak galiba iyi olmadı,yayınlar kapanabilirmiş,bennim açımdan bir sıkıntı yok,ben zaten modül ile seyrediyorum 1 yıllık aboneliğim var.
    İRON İCON 4K,DM 920 4K,1.5M HAREKETLİ ÇANAK ANTEN,MODÜLLÜ SPORUN PAKETİ.1.25 LİK HAREKETLİ ÇANAK,TİVİ BU

Junior Member odense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı XCrypte Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bir kaç yerde modül üzerinden okutulduğunu duydum, 3 gün sonra DT modülleri toplayınca cihazlar çöp, tıpkı kendinden önceki bilmem kaç cihaz gibi.

Niye çöp olsun cihaz novacom skyboxs11 kopyası uydu üzerinden kapanırsa İPTV olarak alır devam eder çöp möp devri bitti opos kart ile karıştırmayın geride eskide kaldı o günler

Alıntı trabzon61 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu konuda yazdıklarımı silebilirsiniz arkadaşlar,burada paylaşmak galiba iyi olmadı,yayınlar kapanabilirmiş,bennim açımdan bir sıkıntı yok,ben zaten modül ile seyrediyorum 1 yıllık aboneliğim var.
    Korkma DT gümbür gümbür çalışıyor , dsmart arada gidiyor onada çözüm buluyorlar hotbird açılmayan paket kalmadı gibi birşey en son Nova geldi italia sky yolda bügün yarın açılır...

Alıntı musti-28 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu cihazin avrupada calismadigini söylüyorlar türkiyede maliyati ne Kadar arkadasim
    1000,1250,1500 tl arasında satılıyor...

Alıntı dijitalxyz Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sürekli açıkmış gibi konuşulunca bende şaşırdım

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

664 lerin piysaya düsmesi an meselesi yalniz sagliklimi calisir calismazmi kimse bilmez
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

Member sefer35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

Alıntı sarilar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    664 lerin piysaya düsmesi an meselesi yalniz sagliklimi calisir calismazmi kimse bilmez
    İcone iron
    orca server sınırsız

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Junior Member ibrahimkargaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

cccam diye görünce heyecanlandım merak ettim tüm sayfayı okudum, anladığım kadarıyla sadece birkaç cihazda açıyor beinler diğerleri açmıyor. acaba bildiğimiz cccam olarak açılma olasılığı varmı ilerleyen zamanlarda? mesela günlük cccam veren sitelere düşme gibi? bu sezon her şampiyonlar ligi maçları olduğu günde bu free veren sitelerden kod alıp hotbird'te polsat sport premium'dan izledim. Polonya paketleri maşallah tıkır tıkır açılıyor bu günlük veren siteler sayesinde
    Konu ibrahimkargaci tarafından (10.07.2019 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir.

Junior Member odense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı ibrahimkargaci Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cccam diye görünce heyecanlandım merak ettim tüm sayfayı okudum, anladığım kadarıyla sadece birkaç cihazda açıyor beinler diğerleri açmıyor. acaba bildiğimiz cccam olarak açılma olasılığı varmı ilerleyen zamanlarda? mesela günlük cccam veren sitelere düşme gibi? bu sezon her şampiyonlar ligi maçları olduğu günde bu free veren sitelerden kod alıp hotbird'te polsat sport premium'dan izledim. Polonya paketleri maşallah tıkır tıkır açılıyor bu günlük veren siteler sayesinde
    Icone iron plus 4k bu cihaz şuan için uydu üzerinde DT sorunsuz dsmart arada gitmeli hotbird şuan için sky italia hariç hepsini sorunsuz problemsiz Kasım 2018 den beri açıyor bilgin olsun arkadaşım diğer uydudular dada 1,2 paket hariç hemen hemen tüm paketleri açıyor...

Senior Member kartal3x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    73 Toplam

Bu icone iron cihazını nereden alabiliriz

Vip Member kalkan99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    33.631 Toplam

Alıntı kartal3x Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu icone iron cihazını nereden alabiliriz
    google yazıp bakınız..

9. sayfa - 14 sayfa var BirinciBirinci ... 5678910111213 ... SonuncuSonuncu