turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member mustiyuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart dreambox dm 920 için wifi adaptörü tavsiye

selamlar yeni 920 aldım hangi wifi adaptörü kullanıyorsunuz
    AlıntıAlıntı

Junior Member citto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: dreambox dm 920 için wifi adaptörü tavsiye

Alıntı mustiyuki Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selamlar yeni 920 aldım hangi wifi adaptörü kullanıyorsunuz
    Direkt rj45 wan ethernet kablosunu bağlayın. Donmasız, sıkıntısız. Diğer wifi adaptörleri tam verimli değil.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

Böyle bir cihazın kutusundan niye wifi adaptörü çıkmaz ki? Çok mu büyük bir maliyet? Daha düşük model olan 7080'de var örneğin.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Senior Member Ihtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Slm,lar Kardes
    Ben lan olarak ceryandan yararlaniyorum transfer hizi lan,a göre daha düsük.Diger bir cihazimdada inca kullaniyorum biraz uzak oldugundan cihazdan netzwerkini devamli aktif yapmak lazim.Sana iyi ugraslar,
    Hayirli günler.
    AlıntıAlıntı

Junior Member gg75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Herkese merhaba,

yapmış olduğum araştırmalara göre ​Tenda W311M wifi adaptörünün chipseti Ralink RT 5370. dreambox 920 unstable image de kullanmak için yaptığım bütün işlemler sonuçsuz kaldı. ipk dosyası olarak buldum. ancak deb uzantılı olanı bulamadım.

enigma2-plugin-drivers-network-usb-mt7601 ipk dosyası var. hiçbir yerde deb uzantılısını bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek varmdır?​
    AlıntıAlıntı

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

Alıntı gg75 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Herkese merhaba,

yapmış olduğum araştırmalara göre ​Tenda W311M wifi adaptörünün chipseti Ralink RT 5370. dreambox 920 unstable image de kullanmak için yaptığım bütün işlemler sonuçsuz kaldı. ipk dosyası olarak buldum. ancak deb uzantılı olanı bulamadım.

enigma2-plugin-drivers-network-usb-mt7601 ipk dosyası var. hiçbir yerde deb uzantılısını bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek varmdır?​
    Olay senin anlattigin gibi değil wi-fi 2.5 imajda otamatik tanır lan bölümünde sadece ac kapa yaparsın kapalı olabilir sadece openpli imajlarda tabanı openpli olan imajlarda lan kablo ile wi-fi aynı anda takılır güncelleme yapılır otamatik olarak ondada tanır çalışır wi-fi marka modeli ile youtubede flim vermiştim izleyin çalıştırdım wi-fi ile ben

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu NEXX45 tarafından (26.05.2020 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Alıntı gg75 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Herkese merhaba,

apt-get update
    apt-get install firmware-ralink

ustam şu komutları denermisin....
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Olay senin yanındaki gibi değil wi-fi 2.5 imajda otamatik tanır lan bölümünde sadece ac kapa yaparsın kapalı olabilir sadece openpli imajlarda tabanı openpli olan imajlarda lan kablo ile wi-fi aynı anda takılır güncelleme yapılır otamatik olarak ondada tanır çalışır wi-fi marka modeli ile youtubede flim vermiştim izleyin çalıştırdım wi-fi ile ben

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam selamlar.Senin verdiğin videodaki WİFİ Atheros AR9271 Chipsetli...Arkadaşımızınki ise başka chipset...Yazılımlarda belli başlı markalarınki entegre yazılıma.Anladığım kadarı ile arkadaşımızın chipseti farklı ve elle yükelemek gerekiyor.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

Junior Member gg75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

cevaplar için teşekkür ederim.
    Ben bu wifi olayını çözemedim. dreambox 2.5 image uyumlu deb uzantılı driver ını hiç bir şekilde bulamadım. ipk dosyaları var. diğer tüm cihazlara oluyor. ama 920 de olmuyor. Birçok yabancı sitede konu incelenmiş ve rt5370 için rt 3070 driver yükleyerek adaptörü çalıştırmışlar. ipk dosyası 2.5 image de dosya içeriği yok dediği için ipk dosyalarınıaçtım. data klasörün içi boş. Daha önce tenda enigma2 ile uyumlu diye kullanmıştım. elimdeki cihaz modeli arıza yaptı. bende tekrar tenda W311M aldım. cihaza bağlayınca direk tanıması lazımdı. ancak tanımadı. internetten marka modeli yazınca chipset olarak Ralink rt5370 diye yazıyor. Bu chipset üzerinden de arama yapınca karşıma farklı farklı sonuçlar çıktı. bir site demişi ki rt3070 driver yükle çalışır. diğer site demişki mt7601 yükle. ben çıkamadım bu işin içinden. hangisini yükleyeceğimi geçtim deb uzantılı driverların içerisinde bu rt3070 ve mt7601 yok.
    Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı?
    AlıntıAlıntı

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

cevaplar için teşekkür ederim.
    Ben bu wifi olayını çözemedim. dreambox 2.5 image uyumlu deb uzantılı driver ını hiç bir şekilde bulamadım. ipk dosyaları var. diğer tüm cihazlara oluyor. ama 920 de olmuyor. Birçok yabancı sitede konu incelenmiş ve rt5370 için rt 3070 driver yükleyerek adaptörü çalıştırmışlar. ipk dosyası 2.5 image de dosya içeriği yok dediği için ipk dosyalarınıaçtım. data klasörün içi boş. Daha önce tenda enigma2 ile uyumlu diye kullanmıştım. elimdeki cihaz modeli arıza yaptı. bende tekrar tenda W311M aldım. cihaza bağlayınca direk tanıması lazımdı. ancak tanımadı. internetten marka modeli yazınca chipset olarak Ralink rt5370 diye yazıyor. Bu chipset üzerinden de arama yapınca karşıma farklı farklı sonuçlar çıktı. bir site demişi ki rt3070 driver yükle çalışır. diğer site demişki mt7601 yükle. ben çıkamadım bu işin içinden. hangisini yükleyeceğimi geçtim deb uzantılı driverların içerisinde bu rt3070 ve mt7601 yok.
    Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı?
    Bak arkadaşım ben bu usb wi-fi yi çalıştırdım basit şekilde 2.5 imaj dada 2.0 imaj dada sitede kim yapmışta vermiş bilgiyi flimini yaptım.verdim bu wi-fi usb ler ile çalışıyor aşağıya resmini atıyorum.usb wi-fi nin o dedi bu dedi değil bu usb wi-fi çalışıyor eyer arkadan çalışmazsa önden tak yine çalışır
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu