turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member djozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Dreambox lig tv

Arkadaslar ben burada yeniyim onceden humax 5400z vardi onal cok ugrastim ama onun modasi gecti artik. Ben bugun dreambox 500s satin aldim ve lig tvye bakmak istiyorum bana yardimci olabilirmisiniz ne yapmam gerek tam olarak cunku icinde hersey fabrika ayarinda ve benim humaxta simdi motorlu sistem var.

her sey icin simdiden tesekkur ederim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart Cevap: Dreambox lig tv

Alıntı djozen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaslar ben burada yeniyim onceden humax 5400z vardi onal cok ugrastim ama onun modasi gecti artik. Ben bugun dreambox 500s satin aldim ve lig tvye bakmak istiyorum bana yardimci olabilirmisiniz ne yapmam gerek tam olarak cunku icinde hersey fabrika ayarinda ve benim humaxta simdi motorlu sistem var.

her sey icin simdiden tesekkur ederim.
    kartını okutmak ıcın herhangı bı emu yukle ornegın cccam yukle forumda dosyalar ve resımlı anlatımlar mevcut
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı cemil2006 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kartını okutmak ıcın herhangı bı emu yukle ornegın cccam yukle forumda dosyalar ve resımlı anlatımlar mevcut
    kart kullanmiyorum ve kullanmak istemiyorum arkadaslardan duydum dreamboxu internete baglaniyormus ve oradan cardsharing yaparak lig tv ye bakiliyormus. bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    47 Toplam

malesef arkadasım forumda yerlı platformla ılgılı bılgı sormak ve vermek yasak
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı cemil2006 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    malesef arkadasım forumda yerlı platformla ılgılı bılgı sormak ve vermek yasak
    ok tesekkur ederim ama benim sorum siralama ilk yapmam gereken ne ikinci yapmam ne boyle kisa bir anlatim olursa ve diger arkadaslarda faydalanir.

biraz once sizin yazini okudum siralamayi anlatmisiniz tsk ederim onunla ugrasirsam icinden cikabilirim.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı djozen Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ok tesekkur ederim ama benim sorum siralama ilk yapmam gereken ne ikinci yapmam ne boyle kisa bir anlatim olursa ve diger arkadaslarda faydalanir.

biraz once sizin yazini okudum siralamayi anlatmisiniz tsk ederim onunla ugrasirsam icinden cikabilirim.
    sen ugras takıldıgın yerde yazarsın saygılar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sen ugras takıldıgın yerde yazarsın saygılar
    her sey icin tesekkur ederim ama belcikali ve hollandali turkler icin sordugum sorunun cevabini burada bulabiilirsiniz

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

eger gerekirse tam aciklamali tecrube eder siteye ekleyebilirim.

not: yukaridaki verdigim sitede lig tvye nasil bakacaginiz anlatilmiyor sadece yeni kullanicilar icin ne yapmasi gerektigi anlatiliyor.
    AlıntıAlıntı

Senior Member atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    142 Toplam

burda bu konu yasak arkadasim.

yukarda @cemil2006 yazmis yerli platformlar yasak bu board´da.

sorunu yukarda yazdigi gibi o sitede sor belki yardimci olurlar.
    Hepiniz Birer TÜRK Bayragisiniz
    Bayragi Lekelemeyin, Kirletmeyin Yere Düşürmeyin.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

AlıntıAlıntı

Junior Member engunaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

O sitede yazdığı gibi Gemini 4.31 yükle cihazın orjinal değilse uçsun. Yeni başlayanlar için herşey bu forumda da diğer türkçee forumlarda da bol bol var. Klon cihaz kullanımı link verdiğin sitenin hedef kitlesinde nasıldır bilmiyorum ama klon makinelere hitap etmiyora benziyor. O siteye uyarsan ve cihazın orjinal Dream multimedia ürünü değilse dönüp dolaşıp buralara gelirsin ama bu sefer nerede tamir ettireceğim hiç çalışmıyor diyerek.
    AlıntıAlıntı

Banned meraklı1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Haydaaa :S

Konuyu kilitlesekmi acaba diğer ustalar karar versin ben bişey yapmadım şuan size bırakıyorum gereken işlemleri
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler