turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member carloska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

openpli 4 te çalışan cccam yeni sürümlerde çalışmıyor.. serveri aldığım yer sorun olmadığını söyledi...imajı atıp gerekli ayarları yaptıktan sonra dreamboxedit pogramıyla yedeklediğim kanal listesini tekrar yükledim...var/etc klasörüne cccam dosyasını atıp bütün cccam sürümlerini denememe rağmen server çalışmadı...

sorunu hallettim arkadaşlar yayıncımın verdiği eski cccam ı kullanmışım yenisini verince düzeldi.. bu arada vu+ solo cihazım için powervu yu nasıl kurabilirim herhangi bi link varsa atabilir misiniz
    AlıntıAlıntı

Member hayhuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    23 Toplam

Standart Cevap: vu+ solo ope pli 6.2&7 cccam çalışmıyor

Ben bugün openpli 7 yükledim..
    Hersey ok,enfes lakin erweiterungsnenü gelmedi..dreameplorer uzeri yükleyebildim. .poweryu softcamdan kurabilirsin. Ayrica oscam9 hep takildi,cccam 238 de ayni. Oysa bunlar atv 6.2 de takintisiz calisti.. pli de görüntü mükemmel...lakin tekrar geri döndüm.. serverci hangi oscam ver.ile bakiyorsun bilmeliki serverinden uyum saglayabilsin..
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Alıntı carloska Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    openpli 4 te çalışan cccam yeni sürümlerde çalışmıyor.. serveri aldığım yer sorun olmadığını söyledi...imajı atıp gerekli ayarları yaptıktan sonra dreamboxedit pogramıyla yedeklediğim kanal listesini tekrar yükledim...var/etc klasörüne cccam dosyasını atıp bütün cccam sürümlerini denememe rağmen server çalışmadı...

sorunu hallettim arkadaşlar yayıncımın verdiği eski cccam ı kullanmışım yenisini verince düzeldi.. bu arada vu+ solo cihazım için powervu yu nasıl kurabilirim herhangi bi link varsa atabilir misiniz
    powervuda en iyi stream olayı openplide yıllarca blackholeyi boşuna kullanmışım tavsiyem openpli kullanın ve serviceappyi kurup exte playeri aktive edin cccam ve oscam openpli 6.3 te sorunsuz kendi eklentisinde çalışıyor ben oscam emu kurdum yapamazsanız size direkt ipk halini verelim ya da direkt [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] son cccamı kurun
    AlıntıAlıntı

Junior Member carloska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    powervuda en iyi stream olayı openplide yıllarca blackholeyi boşuna kullanmışım tavsiyem openpli kullanın ve serviceappyi kurup exte playeri aktive edin cccam ve oscam openpli 6.3 te sorunsuz kendi eklentisinde çalışıyor ben oscam emu kurdum yapamazsanız size direkt ipk halini verelim ya da direkt [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] son cccamı kurun
    hocam mrb..powervu için serviceapp kurup exteplayer ı aktif edin dediniz ama serviceapp ı nası kuruyoruz kaynak bulamadım maalesef
    AlıntıAlıntı