turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Senior Member kanarya38nl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart DR.Ketan's ??????(note 3 cihazda note 4 yazilim kullanma)

slm arkadaslar bu dr ketans rom hakkinda bilgisi olan varmi?Nedir cakma android yazilim mi?Gecenlerde ekrani calismayan note 3 samsung telefon aldim ekran ismarladim internetten taktim actim note 3 olarak aciliyor anakart note 3 (n9005) birde ne goreyim note 4 yazilimi var icerik hep note 4 ayarlardan cihaz bilgisine girdim note 4 n910g gozukuyor. DR Ketans rom var buyuk harflerle.Ilk defa boyle bir sey gordum bilgisi olan var mi acaba tesekkurler.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: DR.Ketan's ??????(note 3 cihazda note 4 yazilim kullanma)

Alıntı kanarya38nl Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    slm arkadaslar bu dr ketans rom hakkinda bilgisi olan varmi?Nedir cakma android yazilim mi?Gecenlerde ekrani calismayan note 3 samsung telefon aldim ekran ismarladim internetten taktim actim note 3 olarak aciliyor anakart note 3 (n9005) birde ne goreyim note 4 yazilimi var icerik hep note 4 ayarlardan cihaz bilgisine girdim note 4 n910g gozukuyor. DR Ketans rom var buyuk harflerle.Ilk defa boyle bir sey gordum bilgisi olan var mi acaba tesekkurler.
    rom yuklemisler ustam telefonu rootladıktan sonra orjinal yazılım haricinde yazılım yukleyebiliyorsun rootlu telefon iyidir
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

root demek yetki olayı hemen herşeyi rahatlıkla yapabiliyorsun erişimde sınırlama yok bu yüzden romlar hep işlevsel ama root işin içine girdimiydi bir kere garanti olayını unutmanız gerekir ben hayatta sayısız telefon rootladım brickler ne sayac sıfırlamalr gördüm ama en son tövbe ettim yapmiyorum.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    root demek yetki olayı hemen herşeyi rahatlıkla yapabiliyorsun erişimde sınırlama yok bu yüzden romlar hep işlevsel ama root işin içine girdimiydi bir kere garanti olayını unutmanız gerekir ben hayatta sayısız telefon rootladım brickler ne sayac sıfırlamalr gördüm ama en son tövbe ettim yapmiyorum.
    note 3 ustam garantisimi kaldı nedense tr de hic tutulmadı bende de var yegenimede 300 tl ye aldım tum oyunları oynuyor ir uzaktan kumandası var tum cihazları kontrol ediyor kablosuz sarj aparatı taktım kablosuz sarj oluyor ram rom cpu 8-10 bin liralık telefonlardan fazlası var eksigi yok ozellikleri say say bitmez ben 100 sene daha kullanırım baska telefona ihtiyac duymam
    sunu net soyleyebilirim ki biz Türkler telefondan anlamıyoruz araplar gibi hava icin yasıyoruz

root candır adamlar telefona sd kart girisi koymus ama root olmadan sd karta birsey yukleyemiyorsun bu kadar sacmalık olur mu ? telefonu root yapmaktan korkmayın root onların guvenligi icin zararlı sizin degil telefonun parasını verip aldıysam istedigim gibi kullanabilmeliyim nasıl ki e2 cihaza istediginiz imajı yukleyebiliyorsunuz root ta oyle istediginizi yaparsınız
    bana sen bunu yap bunu yapma diyen telefonlardan nefret ediyorum iphone ornegin parasızda verdiler alıp kullanmadım kullanmam nefret ediyorum zaten abd lilerde bunun bilincine varmıs ithal telefona yasak getirmeyi planlıyor trump ben en buyugum istedigimi yaparım devri bitti iphone da da jailbreak var ama aynı sey degil gecmise donemiyorsun imzaların acık oldugu anı beklemen gerekiyor vs vs android gibi degil

garanti konusuna tekrar gelecek olursak rootlu telefon kesinlikle garanti dısı degil ama garanti dısı diyenler cıkabilir o zamanda orjinal firmware yukler verirsiniz servise olur biter root yaptıktan sonra istediginiz zaman orjinal yazılıma donersiniz dreamboxta ilk zamanlar gemini yuklemezseniz cihaz garanti dısı kalacak diyordu ne oldu ? yine isteyen istedigi imajı yukledi

yani demem o dur ki yazılım herseydir yazılım varsa cihazınızı istediginiz gibi kullanın ister root yapın ister orjinal yazılımı kullanın ama secme hakkınızın oldugu cihazları tercih edin
    Konu endebar tarafından (16.05.2019 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

serkanguzel (16.05.2019)

1 Bu Konu icin
    43 Toplam

ustad ben sadece yeni telefonlar için yazmıştım elbette rootlu bir telefonda dilediğini yapabiliyorsunen azında karşına root gerektirir uyarsı ibaresi çıkmiyor saymakla bitmez gerek gösel gerek modernazisyon olarak telefon bambaşka hal alıyor çünkü yetki veriyor yada yetkiye gerek kalmadanistediğini yükleyebiliyorsun. vs.vs teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

endebar (16.05.2019)

Senior Member kanarya38nl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

tesekkurler verdiginiz bilgi icin yeniden orjinal note 3 yazilimi yukleyebilirmiyim acaba?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    43 Toplam

evet odin ile yükleyebilrsin türkiye güncelemsini bulup yükleyebilirsiniz. tabiki sayac olayı var. sanmam
    AlıntıAlıntı