turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Huawei EMUI 9.1 nasıl indirilir?

Huaweiâ€ËÅ“nin uzun süredir konuşulan yeni işletim sistemi HarmonyOS ve [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]işletim sistemindeki arabirimi EMUI yeni sürümüyle Huawei Developer Conference 2019â€â•da karşımıza çıktı. Bununla birlikte eski EMUI yüklü cihazlara da desteğini kesmeyen şirket EMUI 9.1 güncellemesini de dağıtmaya başladı. Güncelleme alacak telefonların neredeyse tamamı belli oldu ve tamamına güncelleme erişecek. Peki bu erişim sürecini beklemek istemiyorsanız Huawei EMUI 9.1 nasıl indirilir sorusunu sizler için detaylandırdık.

Huawei EMUI 9.1 nasıl indirilir?

EMUI 9.1â€â•in dağıtılacağı birçok cihaz için hem beta hem de stabil sürümleri dağıtılmaya başlandı. Fakat bu dağıtım sürecinin bölgesel olarak yapılmasından dolayı, tüm kullanıcılar yeni sürüme erişim sağlayamadı. Peki manuel olarak yeniEMUI sürümüne nasıl erişebilirsiniz?
    Öncelikle bu manuel sürüm güncelleme süreci Huaweiâ€â•nin kendi uygulamasıHiCare üzerinden yapılıyor. Eğer bu uygulama cihazınızda yüklü değilse, uygulamayı cihazınıza yüklemek bu sürecin ilk adımı olacak.
    HiCare ile EMUI 9.1 kurulumu

Öncelikle indirmiş olduğumuz HiCare uygulamasını açıyoruz. Gelen ekrandan giriş yaparak, ülke ve bölge seçimini gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Edin ve Gizlilik Bildirimlerini de kabul ederek ana ekrana ulaşıyoruz. Gelen ekran üzerinden güncelleme seçeneğine tıklıyoruz.
    Güncelleme iste ve uygula dedikten sonra yeni sistem güncellemelerini kontrol etme ekranı karşımıza çıkıyor ve kontrol ediliyor. Ardından tek yapmamız gereken indir ve yükle seçeneğine tıklamak.
    Normal şartlar altında ilk iki saat içerisinde 9.1 versiyonu cihazınıza yüklenecektir. Ancak çok sayıda talep olması nedeniyle, sistemin yeni sürümü göndermesi sürecinde bazı gecikmeler olabiliyor.
    Ve hala sürümü alamıyorsanız, Ayarlar> Sistem> Telefon hakkında> Yapı numarası seçeneklerine giderek telefonunuzun geçerli sürümde olup olmadığını kontrol edin. HiCareâ€â•in HiCare> Servis> Güncelleme ile cihazınızın gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

serif1970 (14.08.2019) , albayceyhun (13.08.2019)

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart Cevap: Huawei EMUI 9.1 nasıl indirilir?

en doğru yol ayarlarda telefon hakkında güncelemeleri kontrol etmekte. çünkü defalara HiCare'yı takip ettim sonuç alamadım. Telefon Ayaralar>Telefon hakkında>Güncelemeleri kontrol et kısa süre sonra eğer günceleme varsa zaten yeni günceleme mevcut der indirip kurarsınız. teşekkürler güzel paylaşım yapmışsın ustad.
    AlıntıAlıntı