[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Kodi Eklentilerle birleştirildiğinde TV şovları ve filmler gibi her türlü içeriğinakışına izin veren popüler bir medya merkezidir

Geçmişte Kodi, özel bir bilgisayar gibi bir medya merkezi kutusuyla sınırlıydı. Şimdi Kodi bir android telefona veya tablete kurulabilir ve aynı medyayı, içerik akışı için bant genişliğinin mevcut olduğu her yerde oynatabilir.

Kodi 18 Leia piyasaya sürülecek en yeni sürüm ve bazı önemli güncellemeler ve arayüz değişikliklerine sahip.

Kodi Krypton, en az Android 5.0 lollitop veya üstü kuruluolan herhangi bir android akıllı telefon veya tableteyüklemelidir.

Kodi'yi bir android telefona veya tablete yüklemek ve en sevdiğiniz TV Şovunu / Filmini izlemek için iki adımlı bir işlemdir.

Öncelikle Kodi'yi yüklemeliyiz, sonra içeriği aktarabilmek için Eklenti adında bir program kurmalıyız.

Akışlı filmler çok fazla bant genişliği ve veri kullandığından, sınırsız bir veri planınız yoksa, bir WiFi sinyaline bağlı olduğunuzdan emin olun.

Aşağıda hem ilk önce Kodi'nin, sonra da popüler Covenant eklentisinin nasıl kurulacağına ilişkin adım adım talimatlar yazılmıştır.

Kodi'yi Android'e Kurma Adımları.

İlk adım Kodi'yi Play Store'dan veya Kodi sitesinden yüklemek.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Play Store'dan yüklemek Kodi indirme sayfasından çok daha kolay ve otomatiktir, ancak her iki seçenek de kullanılabilir.

Eklentiler Nasıl Kurulur

Android'inize Kodi yüklendikten sonra, içerik akışı için Kodi'lere eklentiler eklenmelidir. Kodi Exodus Addon kısa bir süre önce güncellendi ve kullanması iyi oldu,