turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member neco1959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    45 Toplam

Standart Formuler 1'de D-smart Cam Modül sorunu

Cihazıma OpenATV 6.3 son sürümünü yükledim ve D-smart cam modülü (D-Fix olandan değil, daha eskisi) taktıktan sonra sadece sesin açıldığını fark ettim.(Görüntü yok, sadece sesi çözüyor) Bunun üzerine OpenATV 6.2 sürümünü yükledim ve yine aynı sorunla karşılaştım. Bunun üzerine d-smart cam modülü arkadaşıma ait başka bir marka/model uydu cihazında denedim ve d-smart cam modülden kaynaklı bir sorun olmadığını belirledim.Bu cihazı d-smart cam modülü kullanabileceğim umuduyla almıştım. Bu sorunu çözebilmenin bir ihtimali var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.
    AlıntıAlıntı

Vip Member salim1965 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    621 Toplam

Standart Cevap: Formuler 1'de D-smart Cam Modül sorunu

dragonfb alıntıdır. belki işine yarar
    Mutant 4k cihazımda cccam server aktifken D-Smart kanallarında görüntü siyah ekran ve sadece ses geliyor bende oscam yükledim o aktifken D-Smart kanallarında hiç bir problem yok ben şuan hem dsmart kanalları hemde oscami sorunsuz izliyorum .bu problem Dreambox cihazlarında yoktu ama bazı cihazlarda var galiba
    AlıntıAlıntı

Senior Member neco1959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    45 Toplam

Standart Cevap: Formuler 1'de D-smart Cam Modül sorunu

Alıntı salim1965 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    dragonfb alıntıdır. belki işine yarar
    Mutant 4k cihazımda cccam server aktifken D-Smart kanallarında görüntü siyah ekran ve sadece ses geliyor bende oscam yükledim o aktifken D-Smart kanallarında hiç bir problem yok ben şuan hem dsmart kanalları hemde oscami sorunsuz izliyorum .bu problem Dreambox cihazlarında yoktu ama bazı cihazlarda var galiba
    Çok haklısınız; OpenATV'yi yükledikten sonra "softcam-feed-universal_6.Plus_all.ipk" yi yükleyip oradan CCcam'i aktif edince bu sorunun oluştuğunu fark ettim. Bence "softcam-feed-universal_6.Plus_all.ipk" de sorunlu. Zira bunu yükleyince d-smart ta ekran kararıyor. Daha sağlıklı çalışan ve özellikle de D-smart'ı olumsuz etkilemeyen bir CAM Loader lazım. Yardımlarınız ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    AlıntıAlıntı