tv eskidi ve smart tv bölümünden youtube uygulaması kaldırılmıştı bende de kullanmadığım model olarak eski olan apple tv 3. nesil cihaz vardı youtube uygulamasını uzun süredir buradan kullanıyordum gayet stabil ve iyidi fakat bugün 30.03.2020 ilk defa youtube uygulamasında bir problemle karşılaştım , youtubeda çoğu yeni filmlerde ve müzik videoları izlemek istediğimde ( bu içerik yüklenirken bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin ) hatası alıyorum diğer vidoları oynatıyor sorun yok , apple tv güncellemelerini kontrol ettim ve bir güncelleme vardı ve güncellemeyi yaptım fakat sorun düzelmedi modemide açıp kapadım sorun devam ediyor bazı videoları oynatıyor 4k video oynatıyor sorun yok sadece müzik klipleri ve filmleri oynatmıyor aynı hatayı veriyor bunlar dışındaki videoları izliyorum sorun yok bu problem neden olabilir ? apple tv telif hakkı gibi bir durum mu var video klipleri ve türk filmlerini denedim oynatmıyor aynı hatayı veriyor, aynı ev ağına bağlı telefon veya pc de youtube denedim sorun yok