turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Turkvod

Junior Member ahmet,darici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Turkvod

Filim kannalari hic biri acmiyor nedeni nedir
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.034 Toplam

Standart Cevap: Turkvod

Alıntı ahmet,darici Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Filim kannalari hic biri acmiyor nedeni nedir
    E2 kullanıyorsanız serviceapp kurup exteplayer3 ü açın.
    AlıntıAlıntı

Junior Member cleverman7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

kardes 2 sorum olacaktı
    turkvod kayıtlı uyeyım bende novaler 4k pro cihaz var openatv kurulu turkvod acılıyor ama vıdeoları oynatmıyor sebebı extpalyer3 bılıyorum
    onu ındırdım kurdum ama bır turlu ımajda bulaıyorum
    eklentılerde yok menu kurulum arayuzde yok menu kurulum sıstemde yok hıc bır yerde yok bu servisapp yardım eder mısın
    2, sorum bu cıhazı yenı aldım kodıyı yukleyım turkvodu ordan seyredıyım dedım ama kodı nasıl yuklenır bılmıyorum kodı.tvye gırıyorum dosya vermemısler orda fluthab vermısler ne demekse onu nereye yukleyecegım bılmıyorum
    bır de sudo komutları var oyle puttyden gırıyım dedım ama komut tanınamadı dıyor caresız kaldım sızın turkvodu ılk cıktıgı gunden berı aılece ızlıyorux fılmlerı cok sevıyorum keske almasaydım be yenı novaler cıhazı
    adamların sıtesınde backup var onlar daha turkvod kodi falan bılmıyuorlar yok yanı backupta
    novaler 4k pro turkıye versıronu bır bakup d ısımı goru
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.034 Toplam

Alıntı cleverman7878 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardes 2 sorum olacaktı
    turkvod kayıtlı uyeyım bende novaler 4k pro cihaz var openatv kurulu turkvod acılıyor ama vıdeoları oynatmıyor sebebı extpalyer3 bılıyorum
    onu ındırdım kurdum ama bır turlu ımajda bulaıyorum
    eklentılerde yok menu kurulum arayuzde yok menu kurulum sıstemde yok hıc bır yerde yok bu servisapp yardım eder mısın
    2, sorum bu cıhazı yenı aldım kodıyı yukleyım turkvodu ordan seyredıyım dedım ama kodı nasıl yuklenır bılmıyorum kodı.tvye gırıyorum dosya vermemısler orda fluthab vermısler ne demekse onu nereye yukleyecegım bılmıyorum
    bır de sudo komutları var oyle puttyden gırıyım dedım ama komut tanınamadı dıyor caresız kaldım sızın turkvodu ılk cıktıgı gunden berı aılece ızlıyorux fılmlerı cok sevıyorum keske almasaydım be yenı novaler cıhazı
    adamların sıtesınde backup var onlar daha turkvod kodi falan bılmıyuorlar yok yanı backupta
    novaler 4k pro turkıye versıronu bır bakup d ısımı goru
    - Openatv de eklentilere girin system eklentilerinden serviceapp ı kurun.
    - Openatv yeni imajlarda serviceapp : menu/Setup/Playback,Recording & Timeshift. in içinde
    - Kodi ye kurulum için bakınız: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı