turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arasý
    Member nirvanha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Gördüðüm en hýzlý ve en kaliteli Yazýlým TitanNit

Valla usta sakýn alýnma ama söylediklerinden hiçbirþey anlamadým , bu imajla ne sýkýntýnýz var ucuz cihazla pahalý cihazýn iþini yapar diyemi korkuyorsunuz.Openeight ve openatv hiç bir yazýlýmla 7.1 dolby atmos down mix ile ile bile açamazken bu yazýlým çatýr çatýr akýcý bir þekilde oynatýyor.SF 8008 700 tl ye almýþtým cihazý

Bu yazýlým üstüne gidilirse bomba diyorum o kadar

Ayrýca bana 80 gb mkv remux oynatacak openatv yada openeight farketmez bir plugin vs link atarsanýz minnettar olurum.Forum forum geziniyorum onlarca þey denedim baþarýlý olamadým.

Edit büdüt:Kaldýki ben dreambox sayfasýnda olduðumuzu hiç mi hiç sanmýyorum.
    Konu nirvanha tarafýndan (27.04.2020 Saat 12:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Banned NEXX45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

Alýntý nirvanha Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Valla usta sakýn alýnma ama söylediklerinden hiçbirþey anlamadým , bu imajla ne sýkýntýnýz var ucuz cihazla pahalý cihazýn iþini yapar diyemi korkuyorsunuz.Openeight ve openatv hiç bir yazýlýmla 7.1 dolby atmos down mix ile ile bile açamazken bu yazýlým çatýr çatýr akýcý bir þekilde oynatýyor.SF 8008 700 tl ye almýþtým cihazý

Bu yazýlým üstüne gidilirse bomba diyorum o kadar

Ayrýca bana 80 gb mkv remux oynatacak openatv yada openeight farketmez bir plugin vs link atarsanýz minnettar olurum.Forum forum geziniyorum onlarca þey denedim baþarýlý olamadým.

Edit büdüt:Kaldýki ben dreambox sayfasýnda olduðumuzu hiç mi hiç sanmýyorum.
    bu imajý sen kurmadýn kursaydýn boþ yazacaðýna resim verirdin bir tane resim yok bu imaj çöp imaj veren bir kaptan88 kardeþim sana söylüyor ama inanmýyorsun dinlemiyorsun bu imajý kuran kiþi o an bu imajý hangi marka model olursa olsun imajý siler çöp imaj olduðu için senin gördüðün o youtube flimi kendin madem kurdun kanýtla resim ver flim ver ver þu sayfayada madem bizim yazýlarýmýz yalan bir kanýtlada göreyim sen bu imajý hiç bir zaman kurmadýn sen bu imajý kullanmadýn kullanmýþ olsaydýn yapacaðýn imajý cihazdan silmek olurdu anladýn öbürkünlere gelirsek dts nin daha ne olduðunu bilmiyorsun 7.1 yazýyorsun buluray flimi sadece duydun kendin yapmadýn sadece duyduðunu yazýyorsun mkv de ayný þekilde 1500 tl ye aldýðýn cihazý verdiðin rakama sana türkiyede satmazlar bunuda biliyorsun 2017 3 cü ayýnda aldýðým 1680tl lik dreambox 900 bu cihaza 10 basar biliyorsun ayrýca openatv de son olan openatv 6.4 imajda kanaldan kanala geçiþ hýzýný hýzlandýrdýlar bu hýzlandýrma oktogon 8008 için yapýldýðýnýda biliyorsun oktagon 8008 kanaldan kanala deðiþim hýzý yavaþtýr bu bilginde var çok iyi derecede sana bu kadar bilgi yeterli ben bacuplarýný veriyorum sen daha imajdan bir flim resim atamýyorsun bana birþeyler anlatta tamam bunun bilgisi var diyelim sen kullan bu imajý bizler kullanmayacaðýz benden sana bu kadar yazý yazýmýda bitirdim yazmamý bekleme saygýlarýmla

not olarak yazýyorum sakýn arkadaþlar sakýn bu imajý kurmayýn gidin openatv 6.3 kurun gidin pure2 6.3 kurun bu imajdan uzak durun komple editlenmiþtir normal imaj diye bilirsiniz ilk baktýðýnýzda
    kuran veya kuracak olan kiþi flaþh kurmasýn
    multibot veya bariyelende kursun gördüðü an zaten silecektir
    ben kurdum test ediyordum imaj arýyordum bu imajý sildim bariyelenden
    Konu NEXX45 tarafýndan (27.04.2020 Saat 14:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Member nirvanha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Ýnsanlarý neden itham ediyorsunuz anlayamadým.

Ýsteyen kullanýr isteyen kullanmaz.

Cihazýmda 6 adet multiboottan imaj yüklü.

Vaktim olursa resimde yüklerim , ben 1.93 versiyonunu bekliyorum video bile çekerim.

Aldýðým cihazýn sipariþ bilgisi ektedir.

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Banned NEXX45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

bu verdiðin imaj iyi deðil kýsasý özü bu sana bunu anlatmak istiyoruz enigma kullanýcýlarýnýn yüzde 99 zu bacup imaj kullanýr býrak kanal taratmayý c satýrýný iptv sini yüklemesini bilgisi yoktur hazýr herþeyi verirseniz olur bu imaj yabancý dil türkce olan imajý vatandaþ yapamýyor býrak Ýngilizce veya almanca imajý yapacak adam yok ayrýca bu imaj komple editlenmiþ vatandaþ kanallarýný taratamaz geri kalanlarý yapmasýný býrak ben test ettim imajý yazýyorum ne olduðunu yine inanmýyorsun
    yazmayacaktým konu nerelere geldi
    gidin openatv 6.3 veya pure2 6.3 kurun cihazlarýnýza

bu kadar

buda son yazým olsun bu sayfada
    AlýntýAlýntý

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    GAZÝANTEP
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

Bu geliþmiþ ayarlar IPTVde ses gelmeyen bir çok kanal için de çözüm olur mu acaba?
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlýntýAlýntý

Administrator Elvis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Istanbul, Turkey
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart AW: Gördüðüm en hýzlý ve en kaliteli Yazýlým TitanNit

Öyle bir baþlýk atmýþsýnki denemeden duramadým maalesef hüsrana uðradým Türsat taratmayý 20 dakikayý geçkin anca tarayabildi hatta bitmmemiþti ben durdurdum eklentilere gelince tahminime göre cihaz aktifleþtikten sonra kurulumada izin verir fýrsat buldukça tekrar detaylý denerim.
    Kim Hakkýmda ne Düþünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlýntýAlýntý

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12