PUBG Mobile iyi güzel hoşta artık oyuncular sıkılmaya başladı. Daha yeni, daha eğlenceli alternatifler arıyoruz. Bunun için biz de oyun önerileri paylaşacağımız yeni bir bölüm sunmaya karar verdik. Eğlencesiyle mutlaka dikkatinizi çekeceğini düşündüğüm Rogue Agents, bu bölüm için ilk yapımlarımızdan biri olacak.
Üçüncü taraf nişancı oyunlarına yeni bir yorum getiren Rogue Agents, oyunun mini bir incelemesini yapmak istiyorum. PUBG Mobile için size göre bir alternatif oluşturur mu bilmem ama eğlence yönü yüksek bir oyun olduğu kesin.
Rogue Agents Üçüncü Parti Nişancı Oyunu

Midnight Games yapımı oyun, düşmanlarınızı öldürmek üzerine kurulu olan bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. En genel açıklama ile oyun bu ama içine girdiğiniz zaman daha farklı bir dünya ile karşılaşıyorsunuz.

Çok farklı silahlar ve çok farklı karakterler sizi bekliyor. Bu türün sıradanlaşan diğer oyunlarından farklı olarak Rogue Agents, parkur mücadelelerinin de yer aldığı bir yapım. Engellerden atlıyorsunuz, duvarlara tırmanıyorsunuz, taklalar atıyorsunuz ve düşmanlarınızı vurmaya çalışıyorsunuz.

Aksiyon dolu oyunda hem bir parkur mücadelesi var hem de bir nişancılık mücadelesi var. Zaten Rogue Agents yapımını PUBG Mobile’a göre daha dikkat eğlenceli ve hareketli hale getiren yapı da bu yapı.

Oyun modlarından da biraz bahsetmek istiyorum. Oyuna güncelleme ile mod desteğinin ve yeni oyun modlarının eklenmeye devam edeceği bilgisini vererek modlardan söz edelim.
Capture Point: Hedef odaklı olarak oynanan bir mod.
Team Deathmatch: Takım oyununu öne çıkaran takımınızla düşman takımları alt etmeye çalıştığınız bir mod.
Free For All: Takım ya da hedefler yerine biraz daha rahat bir oynanım sunan mod, rastgele oyuncu karşılaşmalarına ev sahipliği yapıyor. En temel oyun modu.
Bilinmesi Gerekenler

• 515 MB boyut var. İndirme sırasında mobil veri kullanmamanızı öneriyorum.
  • İOS 10 ve üzeri işletim sistemi kullanmanız gerekiyor. En düşük iPhone 5s akıllı telefonu destekleniyor. Daha eski modeller için oyun desteği yok.
  • Oyun tamamen ücretsiz ama oyun paketleri var. 10 dolara kadar 3 farklı paket var ve bu paketler ile oyunda daha fazla nesneye ulaşıyorsunuz.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]QR-Code
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Developer: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Price: Free+