Arkadaşlar vereceğim linkten üye olursanız bitexen'in kısa süreliğine dağıttığı 5 exen'i alabilir sizlerde referans kodunuzla başkalarını üye yapıp her kayıt olan arkadaşlarınız üstünden 5 exen daha kazanabilirsiniz. Zamanında bitcoinin yaptığı gibi bunlarda reklam parasını reklamcılara vereceklerine kayıt olanlara veriyorlar. Siteye kayıt olduğunuzda ve kullanıcı doğrulaması yaptığınız zaman hesabınıza direkt coinleriniz geliyor. Peki Bitexen nedir kimdir diye soran arkadaşlar için İstanbul Teknik Üniversitesine aittir. İlk çıktığı zamanlarda kullanıcılara 100 coin dağıtmış ve 1 coin 0.30 kuruş ederken şu an 5 exen 18 TL'dir ve giderek değerlenmektedir.

Bitexen nedir?

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur. Bitexen; bankacılık,parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları,ödeme sistemleri,bilgi güvenliği,finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan kurucu ortakları tarafından,mevcut yerel ve global kripto-para alım satım platformları analiz edilerek,yenilikçi ve kripto para yatırımcının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platform oluşturma hedefiyle hayata geçirilmiştir.
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

-Yapmanız Gerekenler

*Videolu anlatım en altta

1. Siteye [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] üzerinden kayıt olmak.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

2- E-posta onayından sonra Hesap Ayarlarından SMS Doğrulaması Yapmak.

3- KYC yani Kimlik Doğrulaması:

Yapmanız gereken işlem çok basit ve önemli Kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını yüklemek ve e-devlet'ten Kuruma İbraz olacak şekilde çıkan kutucuğa Bitexen yazarak hazırlanan ikametgah belgesi Dosyayı İndirerek veya Belgenin eksiksiz görüntüsünü kaydederek Bitexen'deki Adres Onayı kısmına yüklemek. Bu işlem Yoğunluk yüzünden 3-5 günü bulurken şu an 1-2 saate aklmadan onaylanıp coinler hesaba yatırılıyor.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Kimlik Doğrulama Neden Zorunlu?

Bitexen:
Sadece çevrimiçi hizmet veren bir kuruluş olduğumuz için kullanıcılarımızın kimliğini fiziksel olarak doğrulama imkanımız bulunmuyor.

Bu nedenle hesap sahibinin kolaylıkla tanınmasını sağlayacak güncel bir fotoğrafın yer aldığı, T.C. Kimlik Numarası olan, NVI Sisteminde doğrulanabilen son 10 yılda alınmış T.C. Kimlik Kartı, pasaport veya ehliyetleri geçerli kimlik belgesi olarak kabul ediyoruz.

Kimliğinizde yer alan bilgiler NVI Sisteminde doğrulanarak gerçek kişi tespiti yapılabilmektedir. Aksi durumda kimlik belgeniz geçerli olmayacaktır.

KYC belgeleri borsa ve kullanıcı güvenliği için zorunludur.

İkametgah Belgesi almak için E-devlet şifreniz olması gerekir yoksa bankanızın online işlemler uygulamasından e-devlete giriş yapabilirsiniz.

Benim hesabımda şu an var 4 kişiye referans olarak kazandığım miktar

Videolu Anlatım: