turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arasý
    Junior Member serrize - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart birden fazla tuneri olan dvb s kartlarýnda tüm kanallarýn ayný anda izlenmesi

merhaba ustalar ve arkadaþlar, hayýrlý günler dilerim.

TBS6903 tv kartým var ve 2 tunerindede uydu baðlý durumda, yanlýz þöyle bir durum var; sadece progdvb programý kullanýrken ayný anda 2 tuner baðlý uydu kanallarýný izleyebiliyorum sorun olmuyor. fakat dvbream ve dvbviewer programlarýný kullanýrken ayný anda 2 tunerdeki kanallara bakamýyorum ayarlara girip diðer ikinci tuneri seçip o tunere baðlý olan uydu kanallarýný izleyebiliyorum. Acaba sizde böyle bir durum yaþadýnýzmý. dvbdream ve dvbviewer programlarýnda ayný anda çift tunerdeki kanlalrý izleyebilme durumu varmýdýr, yoksa ayarlara girip manuel olarak diðer tuneri seçip izlemeyeliyim.

Desteðiniz ve vereceðiniz bilgiler için þimdiden teþekkür ederim, kolay gelsin.
    AlýntýAlýntý

Banned NEXX45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    173 Toplam

Standart Cevap: birden fazla tuneri olan dvb s kartlarýnda tüm kanallarýn ayný anda izlenmesi

Alýntý serrize Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    merhaba ustalar ve arkadaþlar, hayýrlý günler dilerim.

TBS6903 tv kartým var ve 2 tunerindede uydu baðlý durumda, yanlýz þöyle bir durum var; sadece progdvb programý kullanýrken ayný anda 2 tuner baðlý uydu kanallarýný izleyebiliyorum sorun olmuyor. fakat dvbream ve dvbviewer programlarýný kullanýrken ayný anda 2 tunerdeki kanallara bakamýyorum ayarlara girip diðer ikinci tuneri seçip o tunere baðlý olan uydu kanallarýný izleyebiliyorum. Acaba sizde böyle bir durum yaþadýnýzmý. dvbdream ve dvbviewer programlarýnda ayný anda çift tunerdeki kanlalrý izleyebilme durumu varmýdýr, yoksa ayarlara girip manuel olarak diðer tuneri seçip izlemeyeliyim.

Desteðiniz ve vereceðiniz bilgiler için þimdiden teþekkür ederim, kolay gelsin.
    bunlarý verdim çoktan alýn bakýn sorduðunuz sorunun cevabý 5 yýl once yapmýþým sitelere vermiþim bir not ilave edeyim dvbdreamde lisanslý olsa dahil 4 tüner çalýþýr dvbweride ben 4 tüner çalýþtýrdým

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

3. Teşekkür edenler:

serrize (29.05.2020)

Junior Member serrize - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: birden fazla tuneri olan dvb s kartlarýnda tüm kanallarýn ayný anda izlenmesi

teþekkürler usta saðolasýn hemen deneyeceðim
    AlýntýAlýntý